Τι επάγγελμα δε θα μπορούσατε με τίποτα να κάνετε;

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
και η γυναικολόγια πρέπει να ειναι πολύ ωραία ειδικότητα :P
Kαι πολύ αηδιαστική όμως...:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Δασκαλος-καθηγητης και οποιασδιποτε μορφης εκπαιδευτης....Με τιποτα! Και ειλικρινα θαυμαζω τους καθηγητες -οχι ολους- μονο αυτους που κανουν καλα τη δουλεια τους και εχουν καλες σχεσεις με τους μαθητες τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
κτηνιατρος!! με τιποτα!! το παραοδοξο ειναι οτι ο στοχος μου ειναι η ιατρικη, για χειρουργος χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Δεν θα μπορούσα να κάνω απολύτως τίποτα (:P) αν δεν εχει σχέση με φωτογραφίες και τετοιες καλλιτεχνίλες (pss) και με θάλασσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Φιλολογος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Εγώ δε θα μπορουσα με τιποτα να γινω γιατρος, ειμαι πολυ αγχωδες ατομο
και αν ηξερα οτι απο τα χερια μου κρεμονται ζωες το αγχος θα εφθανε σε ακομη μεγαλυτερα επιπεδα...
θα ψοφαγα στο τελος απο το αγχος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Δασκαλος-καθηγητης και οποιασδιποτε μορφης εκπαιδευτης....Με τιποτα! Και ειλικρινα θαυμαζω τους καθηγητες -οχι ολους- μονο αυτους που κανουν καλα τη δουλεια τους και εχουν καλες σχεσεις με τους μαθητες τους!

ακριβως!!!και ειδικα δασκαλα για ηλικιες δημοτικου και κατω(εγω και τα παιδακια δεν εχουμε και τις καλυτερες σχεσεις...δεν ξερω γιατι...αναρωτιεμαι γιατι οταν τα κοιταζω μετα δεν με πλησιαζουν!!:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Aστυνομικος..δεν θα μπορυσα με τιποτα να προστατευω αυτους που καταστρεφουν τους διπλα και την χωρα μου..κατα τα αλλα γιατρος γιατι δεν θα μου ταιριαζει με την καμια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tru22

Νεοφερμένος

Η tru22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Χμμ, καλή ερώτηση. Δεν θα μπορούσα να γίνω δικηγόρος. Δεν το έχω με τίποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Οποιοδήποτε θα μου έδινε την εντύπωση ότι μέχρι να πεθάνω δε θα μου επέτρεπε να προσθέσω κάτι στην κατανόηση του φυσικού κόσμου. Ό,τι γουστάρει ο καθένας κάνει κι εξακολουθώ να το πιστεύω αυτό αλλά από ένα σημείο κι έπειτα απλά θα ήθελα να συμβάλλω κι εγώ σε ό,τι χτίζει η επιστήμη. Αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜαθητήςΕΠΑΛ

Νεοφερμένος

Ο ΜαθητήςΕΠΑΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
ακριβως!!!και ειδικα δασκαλα για ηλικιες δημοτικου και κατω(εγω και τα παιδακια δεν εχουμε και τις καλυτερες σχεσεις...δεν ξερω γιατι...αναρωτιεμαι γιατι οταν τα κοιταζω μετα δεν με πλησιαζουν!!:P )


Καλά κουλάρετε λίγο δεν σας πήραν και τα χρόνια...πριν 8 χρόνια έτσι ήσασταν...:baby::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Γενικά, με τις τωρινές συνθήκες, για πολλούς λόγους δε νομίζω να έκανα κάποιο επάγγελμα που θεωρείται επικίνδυνο, συναλλαγές με ανθρώπους της νύχτας, παράνομα κυκλώματα και γενικώς όσα έχουν να κάνουν με τον υπόκοσμο. Ίσως έχει καλά λεφτά αλλά το μεγαλύτερο μειονέκτημα είναι ότι δεν μπορείς να είσαι σίγουρος για την ζωή σου και πως αν δεν έχεις έμπιστους ανθρώπους γύρω από σένα γλιτώνεις δύσκολα τον κoρυδαλλό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Καλά κουλάρετε λίγο δεν σας πήραν και τα χρόνια...πριν 8 χρόνια έτσι ήσασταν...:baby::whistle:


χαχαχαχαχαχα.....δικιο εχεις....αλλα μου βγαινει αυθορμητα!!!! :P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pantelis_P

Νεοφερμένος

Ο Pantelis_P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Χμμ... Δε θα μπορούσα με τίποτα να γίνω... φυσικός, γιατρός κι όλα τα επααγγέλματα της θετικής-τεχνολογικής κατεύθυνσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
δεν θα μπορουσα με τιποτα να γινω:
*χειρουργος
*μηχανικος εργων(αρχιτεκτονας, δομ. εργων, εργων υποδομης)
*μαθηματικος
*γυμναστης
*βιολογος
*στρατιωτικος
*οικονομολογος
*λογιστης

ολα τα αλλα παιζουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Γιατρός, μικροβιολόγος και τα συναφή ιατρικά και παραιατρικά επαγγέλματα. Μόλις δω αίμα πάρτην κάτω :P Για να κάνω εξετάσεις αίματος με ξαπλώνουν ανάσκελα και χρησιμοποιούν πεταλουδίτσα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Eγω δε θα μπορούσα να γίνω ημμυ. Βρίσκω την σχολη αλλα και το αντικείμενο που ασχολείται πολυ δύσκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
μα καλα εισαι γιατρος και λες οτι ειναι δυσκολο το ημμυ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
μα καλα εισαι γιατρος και λες οτι ειναι δυσκολο το ημμυ???

H ιατρική παρόλο που απαιτεί διάβασμα δεν είναι τόσο δύσκολη όσο φαντάζει στα μάτια αυτών που είναι έξω από το χωρό. Προσωπικά θεωρώ σχολές όπως το φυσικο, το μαθηματικό και το ημμυ πολύ δυσκολότερα από την ιατρική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top