Τι επάγγελμα δε θα μπορούσατε με τίποτα να κάνετε;

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Ρε μη συγκρίνετε ανόμοια πράγματα!
Θα συμφωνήσω με το focko όσον αφορά τη δυσκολία φυσικομαθηματικών και ΗΜΜΥ

Από εδώ το πάτε από εκεί το φέρνετε, πάλι Ιατρική vs ΗΜΜΥ το καταντήσατε το θέμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
ΗΜΜΥ και ξερό ψωμί. Παντού υπάρχει μια ΗΜΜΥ ειδικά όταν υπάρχει ένας fockos, Kατερίνα..:D :lol: :lol: Καμία ΗΜΜΥτισσα φοιτήτρια για να ξεκαλοκαιριάσουμε υπάρχει; :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Δεν θα μπορούσα να έκανα κάποιο επάγγελμα που εμπλέκει εργαστηριακό εξοπλισμό. Δεν θα μπορούσα με τίποτε, να κάνω το επάγγελμα του δικηγόρου επειδή έχω ένα σημαντικό ελάττωμα: δεν μπορώ να λέω πετυχημένα ψέματα, ενώ δεν έχω το επικοινωνιακό χάρισμα να προσελκύω πελατεία. Θεωρώ ότι η νομική με προσανατολισμό στην δικηγορία, ότι είναι η επιστήμη του ψέματος. :P Λες επιτυχημένα αληθοφανή ψέματα αλλά επικυρωμένα (με την σφραγίδα) και με το πτυχίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Καμία ΗΜΜΥτισσα φοιτήτρια για να ξεκαλοκαιριάσουμε υπάρχει;
μπα, δεν νομίζω μια φοιτήτρια μια τόσος μουράτης σχολής να καταδεχτεί να πέσει σε κάτι λιγότερο μουρ..
νομική ιατρική και πολυτεχνείο μόνο.
οπότε φίλε μου άστο:D:D

είναι σαν ένας απλός λαικός άνθρωπος να ψάχνει να βρέι τοπ μόντελ!
ημαρτον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yamcha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 271 μηνύματα.
σκουπιδιαρης γιατι ειναι μια δυσκολη δουλεια που δεν ειναι καλοπληρωμενη και επισης δε μπορω να καθαριζω πραγματα που βρωμανε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofia Hepburn

Νεοφερμένος

Η Sofia Hepburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Βοθρατζής!!! :sick: :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Λόγω του χαρακτήρα μου αλλά και με έναν συνδυασμό μέτρου υπομονής, αντοχής και εξυπνάδας δε θα μπορούσα ποτέ των ποτών να εργαστώ ως καθηγήτρια σε όποιον κλάδο και να μου πεις, ούτε ως γιατρός (χειρούργος ειδικά, απαπαπαπα), ούτε ως νεκροθάφτης (που πάω και τα βρίσκω;), ούτε ως εεε, δικηγόρος; έχω πολλά "ούτε" και στο τέλος μένω να μη ξέρω τι θέλω...άστα να πάνε και να μη βρίσκονται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
η οποια πονα περισσοτερο

χαχα τι λες καλέ, εμένη ο μικροβιολόγος μου είπε ότι δεν πέφτω τέζα με την πεταλουδίτσα γιατί είναι πιο εύκαμπτη (παρόλο πιο χοντρή η βελόνα) συγκριτικά με τη σύριγγα... (θεέ μου για τι μιλάω ίουυ :confused: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
χαχα τι λες καλέ, εμένη ο μικροβιολόγος μου είπε ότι δεν πέφτω τέζα με την πεταλουδίτσα γιατί είναι πιο εύκαμπτη (παρόλο πιο χοντρή η βελόνα) συγκριτικά με τη σύριγγα... (θεέ μου για τι μιλάω ίουυ :confused: )
Θέλω να γίνω μικροβιολόγος :P
μου αρέσει να παίρνω αίμα (έχει πολύ πλάκα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ή απλά επειδή είσαι ξαπλωμένη και δε βλέπεις τη διαδικασία. Σε κάθε περίπτωση θεωρώ πιο brutal spectacle το αίμα να διανύει μισό χιλιόμετρο μέχρι τη σύριγγα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ή απλά επειδή είσαι ξαπλωμένη και δε βλέπεις τη διαδικασία. Σε κάθε περίπτωση θεωρώ πιο brutal spectacle το αίμα να διανύει μισό χιλιόμετρο μέχρι τη σύριγγα. :P

τέζα....:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mr K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
οικονομολόγος, λογιστής και τα σχετικά....για κανένα λόγο όμως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
δεν 9α μπορουσα με τιποτα να ημουνα φιλολογος και ιδιαιτερα σε φροντιστηριο....9α εκοβα φλεβες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

himemar

Νεοφερμένος

Η himemar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Εγω συγκεκριμενα για το μονο που τρελαινομαι ειναι να ειμαι εκπαιδευτικος....Αυτο ομως που δεν θα μπορουσα να κανω ποτε θα ηταν να ειμαι δικηγορος...Γιατι σ'αυτο το επαγγελμα θα χρειαστει να υπερασπιστεις και αυτους που αδικησαν, και εγω δεν μπορω να υπερασπιστω το αδικο... !!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
φυσικο/μαθηματικός :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jen

Νεοφερμένος

Η jen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
κτηνιατρος με τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaEchelon

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Οτιδηποτε εχει σχεση με ιατρικη (δεν το εχω με την καμια)
Ιστορικος
Φυσικος
και διαφορα αλλα απλα αυτα ειναι που δεν θα αντεχα..

Γιατρός, μικροβιολόγος και τα συναφή ιατρικά και παραιατρικά επαγγέλματα. Μόλις δω αίμα πάρτην κάτω :P Για να κάνω εξετάσεις αίματος με ξαπλώνουν ανάσκελα και χρησιμοποιούν πεταλουδίτσα :redface:

χαχαχα βρηκα την αδερφη ψυχη μου :P
και νομιζα οτι ημουν η μονη :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ρανιααααα

Δραστήριο μέλος

Η ρανιααααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
οτι εχει σχεση με παιδια( τερατα)!!!!
που σε ρε ηρωδη και υπαρχει ψωμι ακομα !!!!!!!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Χμ, λοιπόν, δε θα μπορούσα να ακολουθήσω τα επαγγελματα:

  • Νηπιαγωγού ή Δασκάλας, δεν αντέχω τα μικρά παιδάκια. Δεν έχω την υπομονή που απαιτείται για τέτοια επαγγέλματα. Άσε που είμαι πολύ ευέξαπτη. :P
  • Οτιδήποτε έχει σχέση με οικονομικά (οικονομολόγος, λογιστής κτλ). Τα θεωρώ υπερβολικά βαρετά.
  • Αστυνομία ή οποιοδήποτε στρατιωτικό επάγγελμα. Δεν είναι του γούστου μου. Επίσης δε θα μπορούσα να ανεχτώ να ακολουθώ τυφλά "εντολές ανωτέρων".
  • Κάποιο επάγγελμα που να ασχολείται με τον αθλητισμό. Not my cup of tea.
  • Οφθαλμίατρος. Δεν έχω πρόβλημα με τα υπόλοιπα Ιατρικά επάγγελματα αλλά οφθαλμίατρος δε θα γινόμουν ποτέ με ΤΙΠΟΤΑ . Θαρρω ότι είναι ότι πιο creepy και σιχαμερό υπάρχει στο τομέα της Ιατρικής. :P
  • Θεολόγος ή οποιοδήποτε *εχμ* "επάγγελμα" στρέφεται γύρω από τη θρησκεία, γιατί πολύ απλά δε πιστεύω. :P
  • Πολιτικός ή ηθοποιός, δε το έχω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Προγραμματιστής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Προγραμματιστής...

Από περιέργεια ,γιατί?


Εγώ δεν θα μπορούσα να κάνω όλα τα επαγγέλματα του 1ο(εκτος της ψυχολογίας) και του 3ο πεδίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top