Τι επάγγελμα δε θα μπορούσατε με τίποτα να κάνετε;

despoina_92

Νεοφερμένος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Κανένα επάγγελμα του 1ου πεδίου αρχικά και μετά...
Γιατρός.. ( Φοβάμαι το αίμα, λιποθυμάω κάθε φορά που κάνω εξετάσεις αίματος και τρέμω τους γιατρούς :redface: ..Αφήστε που δεν μου αρέσει η βιολογία.. Πάντα λάτρευα φυσικομαθηματικά :D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamer95

Νεοφερμένος

Η dreamer95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
βασικά ...ο μόνος επαγγελματικός χώρος με τον οποίο δεν θα ήθελα καμοία σχέση είναι τα επαγγέλματα της νύχτας....να γίνω ας πούμε ιδιοκτήτης νυχτερινού κέντρου....απαπα...γίνομαι απευθείας εγγκληματίας ή αν δεν υποταχτώ στους <<κανόνες>> της νύχτας στην καλύτερη περίπτωση να βρε8ώ μέσα σε κανένα χαντάκι να κάνω παρέα με κάθε λογής ζουζούνι....αστο καλύτερα...θα προτιμήσω τα πιο χαλαρά επαγγέλματα...ας πούμε δασκάλα....!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
χειρουργος
προγραμματιστρια
πολιτικος μηχανικος
φυσικος
μαθηματικος
ψυχολογος
φυσικοθεραπευτης
μουσικος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
  1. Οδοντίατρος (σιχαίνομαι τα αίματα,το σάλιο και τις ενέσεις..!)
  2. Υπάλληλος γραφείου τελετών (δε λέω το γιατί..ελπίζω να το καταλαβαίνετε..:P )
  3. Μαθηματικός (γιατί μου είναι παντελώς άγνωστο το αντικείμενο..:P )
  4. Φυσικός (για τους ίδιους λόγους με το επάγγελμα 3..)
  5. Δικηγόρος (γιατί δε ταιριάζει στο χαρακτήρα μου....:whistle:)
  6. Αεροσυνοδός (γιατί ποτέ δε θα γνωρίζω ποια θα είναι η τελευταία μου πτήση.. :hmm:)
  7. Ειδικευμένος εργάτης κλωστοϋφαντουργίας και υφαντουργίας (γιατί με μπερδεύει και μόνο το όνομα..:P )

1.μεγαλο εισοδημα
2.σταθερο εισοδημα-δυνατοτητες ανελιξης
3.ολα φτιάχνονται με λιγο διαβασμα
4.μη σε νοιαζει κανενας δεν ξερει αρα δεν θα καταλαβει αν κανεις κατι λαθος:P
5.μπορεις μετα να γινεις εισαγγελέα ή να εργαστεις σε νομικο τμημα διαβαζοντας απλα νομους
6.τα ατυχηματα ειναι σπανια ασε που σε αυτο το επαγγελμα οι γυναικες σε ορισμενους απο εμας αποτελου φαντασιωση:whistle:
7.παω πασο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Γιατί παρακαλώ;

γιατι επειδη εχω παρει κατι κιλακια τελευταια και ολοι μου λενε πως μοιαζω με τετοιον και τα πηρα τωρα και δεν θελω:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.

γιατι επειδη εχω παρει κατι κιλακια τελευταια και ολοι μου λενε πως μοιαζω με τετοιον και τα πηρα τωρα και δεν θελω:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Οι περισσότεροι εκεί btw δεν έχουν πολλά κιλά:P
Όγκο μόνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Οι περισσότεροι εκεί btw δεν έχουν πολλά κιλά:P
Όγκο μόνο...

δεν εχω μονο πολλα κιλα εχω και ογκο(παιζω μπασκετ) και ειμαι και αρκετα ψηλος και εκφοβιστικος αλλα,δεν μπορω ρε γμτ,ξερεις τι σημαινει να μιλας με μια κοπελα και να σου το λεει αυτο;;;βρε ουσττττττττ απο εδω.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Γιατρός ή ΗΜΜΥτης

Γιατι οχι ΗΜΜΥ? Ρωταω μιας και εισαι μαθηματικος (αρα δεν τιθεται θεμα δυσκολιας του αντικειμενου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Οικονομολόγος (αν και είναι η μαμά μου) ή έστω ό,τι έχει σχέση με τα οικονομικά ,όπως τραπεζικός υπάλληλος.Επίσης, δε μπορώ καθόλου το να εργάζομαι σε εταιρείες ως υπεύθυνος μάρκετινγκ και οργάνωσης και διοίκησης επιχειρήσεων. Δε τα μπορώ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!

:eek::eek::eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marelpt

Νεοφερμένος

Ο Marelpt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Δεν θα μπορουσα να γινω δικηγορος, και οτιδηποτε εχει να κανει με δασκαλους, καθηγητες κλπ, με οικονομικα
και με στρατιωτικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλκίμαχος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλκίμαχος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Η δουλειά που δεν μπορώ και δεν θα μπορέσω να κάνω ποτέ στην ζωή μου, είναι αυτή του πωλητή. Πρώτον γιατί θεωρώ το marketing το μεγαλύτερο αίσχος και καρκίνωμα στην ανθρώπινη κοινωνία. Δεύτερον γιατί οι πωλητές ταράζουν στο ψέμα τον κάθε ανυποψίαστο-υποψήφιο πελάτη πουλώντας του οτιδήποτε άχρηστο με σκοπό να πιάσουν κάποιο bonus αδιαφορώντας για την οικονομική (και όχι μόνο) ζημιά που προκαλούν. Αν το προϊόν μιας εταιρίας ήταν σωστό δεν θα χρειαζόταν ποτέ να κάνει την πώληση επιστήμη για να μην πατώσει. Επομένως, πιστεύω πως το marketing όταν ξεφεύγει από τα όρια που θα έπρεπε να περιορίζεται , πάει πίσω την πραγματικά παραγωγική εργασία. Αυτή και μόνο η ιδέα με κάνει να αηδιάζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Δε θα μπορούσα με ΤΙΠΟΤΑ να γίνω:
1.ιατρός(μικροβιολόγος,όμως γιατί όχι?) π.χ χειρουργός, ιατροδικαστής...
2.νεκροθάφτης
3.δικηγόρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelicaa

Νεοφερμένος

Η Angelicaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Νταλικιερης......!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Με μια γρήγορη σκέψη δε θα μπορούσα να γίνω μαθηματικός,αρχιτέκτονας,πολιτικός μηχανικός,λογίστρια κ' ό,τι έχει να κάνει με τα οικονομικά κ' στρατιωτικά.
Αν μου 'ρθουν κ' άλλα εδώ είμαστε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Δεν εχω καποια συγκεκριμενα αλλα γενικα δεν θα μου αρεσε τοσο αν ημουν:
-Αστυνομικος
-Νεκροθαφτης
-Ιεροδουλη
-Μπαργουμαν
-Καθαριστρια
-Δικηγορος
-οτιδηποτε εξτριμ
-Οτιδηποτε εχει να κανει με Η/Υ
- Ηλεκτρολογος,υΔΡΑΥΛΙΚΟΣ,ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
-αρχιτεκτονας,ζωγραφος,μουσικος κλπ κλπ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
1.αστυνομικος
2.καθηγητης σε μαθηματα οπως :Μαθηματικα,Φυσικη,Χημεια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Δεν εχω καποια συγκεκριμενα αλλα γενικα δεν θα μου αρεσε τοσο αν ημουν:
-Αστυνομικος
-Νεκροθαφτης
-Ιεροδουλη
-Μπαργουμαν
-Καθαριστρια
-Δικηγορος
-οτιδηποτε εξτριμ
-Οτιδηποτε εχει να κανει με Η/Υ
- Ηλεκτρολογος,υΔΡΑΥΛΙΚΟΣ,ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
-αρχιτεκτονας,ζωγραφος,μουσικος κλπ κλπ....

Και τι θες να γίνεις?..δεν σου έμειναν και πολλές επιλογές...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
γιατρος κ οτι εχει σχεση με αιματα κτλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Δάσκαλος , καθηγητής και τα συναφή , δημοσιογράφος , γιατρός (χειρούργος κυρίως) , ιατροδικαστής , κληρικός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top