Τι επάγγελμα δε θα μπορούσατε με τίποτα να κάνετε;

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
οικονομολογοσ!!ουτε με σφαιρεσ ομωσ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Βοθρατζής, Νεκροθάφτης, Σκουπιδιάρης, Κληρικός, Ιατροδικαστής, Οδοντίατρος, Γαστρεντερολόγος, Μικροβιολόγος, Νηπιαγωγός, Δάσκαλος σε δημοτικό σχολείο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
οικονομολογοσ!!ουτε με σφαιρεσ ομωσ!!
θες να δοκιμασουμε;:ropalo:

Βοθρατζής, Νεκροθάφτης, Σκουπιδιάρης, Κληρικός, Ιατροδικαστής, Οδοντίατρος, Γαστρεντερολόγος, Μικροβιολόγος, Νηπιαγωγός, Δάσκαλος σε δημοτικό σχολείο,
κι εσυ ουτε με σφαιρες; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Παντως εγω Ιατρικη δε θα μπορουσα να παω με τιποτα η αληθεια ειναι.Για να μη γραψω "δεν αντεχω το αιμα" ,κατι που δεν ειναι αληθεια , θα πω μονο οτι δε θα μπορουσα με τιποτα να δω , φανταστειτε να κανω κιολας , εγχειρηση.Μπραβο σε οσους σπουδαζουν Ιατρικη , για εμενα θελει πολυ θαρρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chara9999

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chara9999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Παντως εγω Ιατρικη δε θα μπορουσα να παω με τιποτα η αληθεια ειναι.Για να μη γραψω "δεν αντεχω το αιμα" ,κατι που δεν ειναι αληθεια , θα πω μονο οτι δε θα μπορουσα με τιποτα να δω , φανταστειτε να κανω κιολας , εγχειρηση.Μπραβο σε οσους σπουδαζουν Ιατρικη , για εμενα θελει πολυ θαρρος.

Αυτο ακριβως ήθελα να γράψω μόλις τώρα.. με καλυψες απολυτα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Συμφωνώ κι εγώ με την Έλενα! Ιατρός δεν θα μπορούσα ποτέ να γίνω και συμπληρώνω ότι δεν αντέχω την ψυχολογική πίεση και επίσης θα θλιβόμουν υπερβολικά πολύ αν δεν μπορούσα να βοηθήσω τον ασθενή... για μένα περισσότερο δύσκολο μου φαίνεται γενικά για τις γυναίκες να αντιμετωπίζουν τον πόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Ό,τι έχει σχέση με σκατά και σκουπίδια (βοθρατζής, σκουπιδιάρης, πολιτικός).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Επίσης δεν θα μπορούσα να γίνω πολιτικός :cold:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Arsonist

Νεοφερμένος

Η I ett band αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
πολιτικος
οικονομολογος
προγραμματιστρια
λογιστρια
μαρκετινγκ κ τετοια χαζα περι επιχειρησεως..(προσωπικη αποψη, μν παρεξηγηθει κανεις :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Ζιγκολο.Το κορμι μου δεν ειναι για νοικιασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Arsonist

Νεοφερμένος

Η I ett band αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Ζιγκολο.Το κορμι μου δεν ειναι για νοικιασμα.

αοχα0χοα0χοαχ κλαιωω!!! χαοχα0οχοαχ0οαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
κλασσικος γιατρος που εξεταζει κοσμο. Το θεωρω βαρετο. Προτιμω την ερευνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Κομμωτρια, αισθητικος, μανικιουριστρια, κλπ μου τη δινουν οι γυναικες με τα κουτσομπολια, την αναποφασιστηκοτητα, κλπ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billie perrakis

Νεοφερμένος

Ο billis p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Λογιστης σε γραφειο και οικονομολογος το θεωρω βαρετο :(
καθηγητης δασκαλος καθε χρονο λες τα ιδια και τα ιδια κι πρεπει να εχεις πειρα να συναναστρεφεσαι με τα παιδια
νηπιαγωγος τα σπαστικα παιδια αυτης της ηλικιας και ολο να φωναζεις πφφφ με τιποτα :O
νεκροθαφτης αυτονοητο :P
μηχανικος δεν ειναι του τυπου μου :/
τραπεζιτης βαρετο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Νηπιαγωγός,δάσκαλος,καθηγητής ...και γενικά ότι άλλο έχει σχέση με εκπαίδευση
όχι ότι δεν μου αρέσουν τα παιδιά αλλά από τη σχολική μου εμπειρία ξέρω ότι σε κάθε τάξη υπάρχει ο "έξυπνος" που πετάει συνέχεια καλαμπούρια την ώρα του μαθήματος :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Στρατιωτικός, δεν θα μπορούσα με τίποτα να δέχομαι εντολές από κάποιος bip bip bip, ούτε να μετακινούμε συνέχεια χωρίς να με ρωτάνε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top