Τι δώρο θα θέλατε από τον Άγιο Βασίλη;

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Μία μόνιμη κατοικία στην πόλη που θα δείτε στο βίντεο παρακάτω. :inlove:



(να γλιτώνω και το ενοίκιο σε λίγα χρόνια...:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
ποιος θα ηθελε ενα ολοκληρο σετ με ολες τις γευσεις απο τις παρακατω για δωρακι;;
+ ορεο

και μιας και το εφερε η κουβεντα, πού μπορουμε να βρουμε αυτες τις ΥΠΕΡΟΧΕΣ σοκολατες εκτος απο τα duty free???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Αυτό που θα ήθελα εγώ, πραγματικά, είναι να περάσω φυσική αλλά δεν το βλέπω !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
ποιος θα ηθελε ενα ολοκληρο σετ με ολες τις γευσεις απο τις παρακατω για δωρακι;;
+ ορεο

και μιας και το εφερε η κουβεντα, πού μπορουμε να βρουμε αυτες τις ΥΠΕΡΟΧΕΣ σοκολατες εκτος απο τα duty free???
Όντως είναι καταπληκτικές αυτές οι σοκολάτες!Και εγώ θα ήθελα:redface:
Έχω την εντύπωση πως μπορείς να τις βρείς και στα περιπτέρα.Στις μεγάλες πόλεις θα έχει σίγουρα,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Όντως είναι καταπληκτικές αυτές οι σοκολάτες!Και εγώ θα ήθελα:redface:
Έχω την εντύπωση πως μπορείς να τις βρείς και στα περιπτέρα.Στις μεγάλες πόλεις θα έχει σίγουρα,
μονο σε ενα περιπτερο τις εχω βρει κι εκει οχι σε γιγα σαιζ! χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
βιβλια, πολλα βιβλια και μια tassimo (για να πινω καφε με τα βιβλια).
The nerd is here:book:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
βιβλίαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα :D
και καλη δυναμη για την εξεταστικη...



ομως πιο πολυθα ηθηλα να παερνουσα ομορφα τις διακοπες....εμενα με πιανει μελαγχολια παντα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Καινούριες μπότες Emu για το χειμώνα, μια που χιόνισε για τα καλά σήμερα και θα το ξεφορτωθούμε τον Απρίλιο πάλι. :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nipiagogos

Νεοφερμένος

Η nipiagogos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Να περάσω τις κατατακτήριες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
ποιος θα ηθελε ενα ολοκληρο σετ με ολες τις γευσεις απο τις παρακατω για δωρακι;;
+ ορεο

και μιας και το εφερε η κουβεντα, πού μπορουμε να βρουμε αυτες τις ΥΠΕΡΟΧΕΣ σοκολατες εκτος απο τα duty free???
Σε γιγας μόνο στο εξωτερικό έχω δει. :P
βιβλια, πολλα βιβλια και μια tassimo (για να πινω καφε με τα βιβλια).
The nerd is here:book:

ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ TASSIMO. Είναι μαπα. Τελείως. Κάνει όλα τα ροφήματα σε μισό φλιτζάνι και αν το γεμίσεις είναι σαν να πίνεις νεροζούμι και επίσης αναλογικά με την ποιότητα τους είναι πολύ ακριβά. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ TASSIMO. Είναι μαπα. Τελείως. Κάνει όλα τα ροφήματα σε μισό φλιτζάνι και αν το γεμίσεις είναι σαν να πίνεις νεροζούμι και επίσης αναλογικά με την ποιότητα τους είναι πολύ ακριβά. :mad:

Σοβαρα? :worry: Και την φλερτάρω από την άνοιξη :(
Μία φίλτρου θα πάρω :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Σοβαρα? :worry: Και την φλερτάρω από την άνοιξη :(
Μία φίλτρου θα πάρω :pfff:

Ναι δεν αξίζει μια για μενα. Και γω για φίλτρου είχα πάει και μας έπιασε η πωλήτρια και μας εκθείαζε την τασιμο που την είχαν και καλά σε προσφορά και τσιμπήσαμε. :mad: Φίλτρου με τα χίλια! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
ποιος θα ηθελε ενα ολοκληρο σετ με ολες τις γευσεις απο τις παρακατω για δωρακι;;
+ ορεο

και μιας και το εφερε η κουβεντα, πού μπορουμε να βρουμε αυτες τις ΥΠΕΡΟΧΕΣ σοκολατες εκτος απο τα duty free???

Εγώ προσωπικά τις έχω βρει σχεδόν όλες τις γεύσεις της Μίλκα σε γνωστές αλυσίδες σούπερ μάρκετ στην Ελλάδα (δεν χρειάστηκε ποτέ να πάω στο αεροδρόμιο για να φάω μία Μίλκα :P)

Πάντως κι εγώ πιστεύω πως ένα πακέτο γεμάτο με σοκολάτες όλων των γεύσεων θα ήταν το πιο γλυκό δώρο που θα είχα λάβει ποτέ!!!!!Α,και όλες οι Λάκτα,Ίον,Μίλκα,.... και δε συμμαζεύεται δεν μπορούν να συγκριθούν με την Ελβετική Schmidt (έτσι νομίζω πως την έλεγαν-είναι μία μάρκα που δοκίμασα πρόπερσι στη Γαλλία,αλλά δυστυχώς δεν πουλιέται στην Ελλάδα,αλλά και να πουλιόταν ποιος θα την αγόραζε 2,5Ε τη μικρή???:mad:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά τις έχω βρει σχεδόν όλες τις γεύσεις της Μίλκα σε γνωστές αλυσίδες σούπερ μάρκετ στην Ελλάδα (δεν χρειάστηκε ποτέ να πάω στο αεροδρόμιο για να φάω μία Μίλκα :P)

Πάντως κι εγώ πιστεύω πως ένα πακέτο γεμάτο με σοκολάτες όλων των γεύσεων θα ήταν το πιο γλυκό δώρο που θα είχα λάβει ποτέ!!!!!Α,και όλες οι Λάκτα,Ίον,Μίλκα,.... και δε συμμαζεύεται δεν μπορούν να συγκριθούν με την Ελβετική Schmidt (έτσι νομίζω πως την έλεγαν-είναι μία μάρκα που δοκίμασα πρόπερσι στη Γαλλία,αλλά δυστυχώς δεν πουλιέται στην Ελλάδα,αλλά και να πουλιόταν ποιος θα την αγόραζε 2,5Ε τη μικρή???:mad:)
τι γνωμη εχεις για τις Lyndt (ελβετικες επισης); Μονο 8 ευρω τα 300 γραμμαρια!!! Ααα και σε ποια σουπερμαρκετ ακριβως εχεις βρει τις μιλκα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
τι γνωμη εχεις για τις Lyndt (ελβετικες επισης); Μονο 8 ευρω τα 300 γραμμαρια!!! Ααα και σε ποια σουπερμαρκετ ακριβως εχεις βρει τις μιλκα;

Ναι,δίκιο έχεις,Lindt ήθελα να γράψω.:thumbup:
Δε θυμάμαι από ποιο σούπερ μάρκετ τις παίρνουν οι δικοί μου αλλά άμα κάνεις καλό ψάξιμο νομίζω τις βρίσκεις παντού.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Παρατηρω οτι ολοι ζηταμε απο κατι... Στον Αη Βασιλη θα παρει Κανεις τιποτα; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Υγεία τίποτα άλλο.Αν δεν έχεις αυτό τα υπόλοιπα τι να τα κανεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Παρατηρω οτι ολοι ζηταμε απο κατι... Στον Αη Βασιλη θα παρει Κανεις τιποτα; :worry:

Μία συσκευασία τσίχλες!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top