Τι δώρο θα θέλατε από τον Άγιο Βασίλη;

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Και πετάγεται ο μέσος θρησκευόμενος με το μπανάλ επιχείρημα #13565433:"Τότε πώς δημιουργήθηκε το σύμπαν; Μέσω μιας μεγάλης έκρηξης; Χαχαχα"

Απαπαπαπα του διαβόλου πράγματα :pfff:
:santa:
Άσχετο, είχα μία συμμαθήτρια στο δημοτικό που δεν ερχόταν στους αποκριάτικους χορούς γιατί "τις απόκριες τις έφτιαξε ο διάβολος". Δεν ξέρω πού κολλάει, αλλά τώρα το θυμήθηκα και ήθελα να το πω. :worry:
Εμένα, τελικά, ο Άγιος μου έφερε μία αντρική κολόνια και στον μπαμπά μου ένα βιβλίο επιστημονικής φαντασίας. Τα καλικατζαράκια έκαναν τη δουλειά τους πάλι :hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
"τις απόκριες τις έφτιαξε ο διάβολος".
Μα που ειναι το παραξενο; δεν καταλαβαινω.
:stupid
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mike Wazowski

Νεοφερμένος

Ο Mike Wazowski αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Από τον Άγιο Βασίλη θα ήθελα να έχουν υγεία όλοι οι άνθρωποι. Όλα τα άλλα μετά βρίσκονται. Καλές γιορτές εύχομαι και καλή Πρωτοχρονιά σε όλους.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Ένα ακόμα γλέντι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

financial

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Μακάρι να φέρει γαλήνη παντού! Προσωπικά δεν θα μου κακόπεφτε ένα ταξιδάκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι-κη

Νεοφερμένος

Η φρι-κη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Υγεια & ευτυχια.
Καλες γιορτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marizel

Νεοφερμένος

Η Σέβη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Να μην πεθαίνουν οι άνθρωποι και να βρεθουν τα φάρμακα για τις αρρώστιες που καθημερινα πεθαίνουν χιλιάδες άνθρωποι!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,820 μηνύματα.
Υγεία, αγάπη και χαρά (και σε ανθρώπους που έχουν πραγματική ανάγκη). Θα ήθελα επίσης ο Αγ.Βασίλης να δώσει απλόχερα ψυχικές δυνάμεις στη marizel μετά το ισχυρό χτύπημα της ζωής που δέχτηκε σε οικογενειακό επίπεδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Προλαβαίνω να αλλάξω την ευχή μου;

Αγαπημένε μου Weihnachtsmann :santa: ,
Μπορεί να μην σου έστειλα για τα Χριστούγεννα, όμως το κάνω τώρα για το νέο έτος. Μέχρι τώρα θα σου ζητούσα το λεξικό Duden που τόσο πολύ θέλω και χρειάζομαι. Όμως, αλλάζω την ευχή... Θα ήθελα να μου φέρεις κάτω από το δέντρο μου, ένα πολυαγαπημένο άτομο που ζει μακριά. Οι γιορτές ξέρεις, και ιδιαίτερα τα Χριστούγεννα είναι γιορτές αγάπης και οικογενειακής ευτυχίας. Ξέρω πόσο μόνος νιώθει εκεί... Άλλο τόσο νιώθουμε και εμείς εδώ. Ας έρθει για λίγο, να του κάνω μια σφιχτή αγκαλιά και μετά ας γυρίσει πίσω. Αδύνατο ξέρω.
Καλή αρχή για το νέο έτος.
Deutsch... Lover
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top