Τι βαθμό πήρατε στο Απολυτήριο Λυκείου;

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ωχχχ
Με τα μαθηματικα και μεε τη φυσικη που εγραψα τιποτα ουτε απολυτηριο καλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Θα ξαναδώσεις Γιάννη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Δεν ξερω
Αν πιασω φυσικο οχι
Ξερω οτι τοσος κοπος πηγε τσαμπα
Ατομα που εγραψαν καλυτερα τους εβλεπα ολο εξω και εγω ειχα ξεχασει τι θα πει εξοδος
Και αν ξαναδωσω με τι συστημα?
Θα το αντεξω ??
Ολοι οι φιλοι μου πανεπηστημιο ζωαρα και εγω παλι τα ιδια
Αδικια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Αν θες να ξαναδώσεις μπορείς η με αυτό που ισχύει τώρα η με το καινούργιο .Εχει βγει απόφαση για όσους θέλουν να ξαναδώσουν και τους έχει αυτές τις επιλογές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Αυτοι που θα δωσουν με το παλιο εχουν πολυ μειωμενες θεσεις ομως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Όντως τόσο μεγάλη σημασία έχει; Το 18,8 πώς το βλέπετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Μια χαρά είσαι olgalicious. Εγώ είχα 18 καθαρό! Το ίδιο ακριβώς με τον αδερφό μου κ τον κολλητό μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
18 καθαρό και'γω, ας ειναι καλα οι ενδοσχολικες που με ανεβασαν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Νομίζω κομπλέ είμαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
19.7, τελικά οι ενδοσχολικές μου φάνηκαν σαν κάθε άλλης χρονιάς, απλά είχαμε ξεφορτωθεί τα δύσκολα μαθήματα. Θυμάμαι βέβαια εκείνο το ηρωικό απόγευμα που κάθισα να μαζέψω τα ασυμμάζευτα της στατιστικής... Τι να πεις... Ευτυχώς πάνε κι αυτές, πάνε και οι πανελλήνιες, και ελπίζω να μην χρειαστεί να ξαναδώσουμε ποτέ στη ζωή μας. :P
Προς το παρόν δεν νιώθω καμία ιδιαίτερη νοσταλγία, όχι πως περάσαμε άσχημα, αλλά δε θα το ξανάκανα. Πιο πολύ θα μου λείψει η παρέα του φροντιστηρίου για κάποιο λόγο. Αυτά που λένε για χαβαλέ και δέσιμο με καθηγητές ή συμμαθητές στο σχολείο, μάλλον τα βρήκα περισσότερο στο φροντιστήριό μου, άρα αυτό είναι θα μου λείψει, παρότι έκανα μόνο ένα μάθημα εκεί (τα άλλα ήταν ομαδικά... "ιδιαίτερα" με καθηγητές στα σπίτια μας ή στα δικά τους). Βέβαια την μέρα των αποτελεσμάτων στο σχολείο ήμασταν πολύ ωραία όλοι μαζί (όχι ακριβώς όλοι, αλλά εμείς οι λίγοι που ήμασταν) όπως και την ώρα πριν τα θέματα κατά τη διάρκεια των εξετάσεων. Χαίρομαι τουλάχιστον που μέχρι τώρα δεν έχω ακούσει πικρόχολα σχόλια από συμμαθητές για άλλους συμμαθητές, κάτι είναι κι αυτό αν σκεφτεί κανείς ότι πολλοί ήταν στα μαχαίρια. Τέλοσπαντων, καλώς εχόντων των πραγμάτων τον Οκτώβρη το πολύ εξαφανιζόμαστε και την κάνουμε, για Αθήνα τελικά.


ΧΑΧΑΧΑ! τι συνειδητοποίησα μόλις;;;; Το πεδίο θρήσκευμα είναι... κενό -όντως δε πιστεύω- ενώ είμαι βαπτισμένη και δηλωμένη Χ.Ο. ; :hehe:
Δεν ζήτησα η ίδια να μην αναγραφεί αλλά ...κάποιος θα βαλέ το χέρι του. Παράξενα πράγματα... :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Πανος221

Νεοφερμένος

Ο Πανος221 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
18,3!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
17.9... παραλίγο και θα το έπαιρνα με άριστα ρε γαμώτο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
18.2! Με κατέστρεψε η φυσική και τα μαθηματικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
17,1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
19,1 να είναι καλά οι ενδοσχολικές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
απολυτήριο 15,8 ενώ υπήρχαν άτομα με πχ απολυτήριο 15 και 10000 μόρια στις πανελλήνιες.Αν και στα τετράμηνα σε όλους 20 και 19 βάζουν ανεξαρτήτως επίδοσης:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
παίζει να μαι η μόνη που είχα μεγαλύτερο γενικό βαθμό πρόσβασης από ότι απολυτήριο....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
18.2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
19.6, πάλι καλά οι καθηγητές έβαζαν μπόνους +100% στις ενδοσχολικές :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofsme

Νεοφερμένος

Η sofsme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
19,4 με `13 μαθηματικα και 14 φυσικη xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top