Τι βαθμό πήρατε στο Απολυτήριο Λυκείου;

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Μετά μετράει ο βαθμός του απολυτηρίου ; Δηλαδή σε κανένα βιογραφικό;
Θέσεις ΔΕ, εξωτερικό. Ίσως κι αλλού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
Τη βεβαίωση πρόσβασης θα την χρειαστείτε κατα την εγγραφή σας στο πανεπιστήμιο ή αν ξαναδώσετε.
Καλό είναι (αν δε το έχει κάνει το σχολείο) να βγάλετε μια φωτοτυπία το απολυτήριο και τη βεβαίωση πρόσβασης και να τα επικυρώσετε.

η βεβαιωση προσβασης τι ειναι?
εγω δεν πηρα κατι τετοιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bagtzim

Νεοφερμένος

Ο bagtzim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Οχι. Αν έχεις σκοπό να πιάσεις δουλειά μ' αυτό ναι, αλλά συνήθως στη ζωή σου θα μετράει ο βαθμός πτυχίου.
Μπορεί να έχεις βαθμό απολυτηρίου 20, και βαθμό πτυχίου 5. Εκείνο το 20 σου είναι άχρηστο.

οχι πάντως πως και ο βαθμός πτυχίου μετράει πλεον... Κάποτε μετρούσε για τα μεταπτυχιακά κτλ τώρα τα μεταπτυχιακα είναι όλα επι πληρωμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Μα ειναι δυνατον;;;; 13 στα μαθηματικα!!!!! Μου χαλαει ολο το απολυτηριο!!! Ευτυχως που δεν νομιζω να μου χρειαστει πουθενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
απολυτήριο 17.3 :D
11.5 μαθηματικά και 10.3 φυσική γενικης,αλλά κλαιν..
δεν τα βρήκα άσχημα,δεν είχα διαβάσει τίποτα κιόλας,πάλι καλά που έγραψα και τόσο :hehe:
σιγα μην κατσω να σκαω για το απολυτηριο τωρα.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος 1995

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος 1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Εγω σημερα πηρα το απολυτηριο 17.4
Ενταξει δεν ειναι αριστο αλλα δεν ειναι και χαλια. Καλο καλοκαιρι και καλα αποτελεσματα τον Αυγουστο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Πέρσι είχα πάρει 17.6.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
19.4 με μαθηματικα το μικροτερο.... 18.3 .!! πααααει κ αυτοο ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Innocent

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
19,7 ..

Είχα μαθηματικά 18,5 (που δεν έχω ιδέα και έγραψα για 5). :lol:
Και έκθεση 17,9 από τις πανελλήνιες.
:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EviMv

Νεοφερμένος

Η EviMv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Μα ειναι δυνατον;;;; 13 στα μαθηματικα!!!!! Μου χαλαει ολο το απολυτηριο!!! Ευτυχως που δεν νομιζω να μου χρειαστει πουθενα!
Χαχαχα τα ιδια και γω ακριβως!
Παλιομαθηματικα:mad:

18,4 :)
Εγώ περίμενα κανένα 17 με αυτά που έγραψα στις ενδοσχολικές αλλά μια χαρά , αφού είναι Άριστα:)
Μετά μετράει ο βαθμός του απολυτηρίου ; Δηλαδή σε κανένα βιογραφικό;
Και γωωω:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εμενα ο μ.... ο φυσικος περσι μου εβαλε 7 στη Φυσικη... :mad: εβγαλα 18,4 παρολα αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
19 κ 5/10
Απο τα 5 μαθήματα των πανελλαδικών που μ βγήκαν όλα 19.4 ξέρω γω :teasing:
(και γενικης 20)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
18.5 γιατι μου το ριξανε οι πανελληνιες !!! :@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lucas D.Hagg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
18.5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
17,2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
17,6
στα ενδοσχολικά στο τέλος διάβαζα μια ώρα και έσκισα:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
17,8 γιατι θρησκευτικα πηρα 8.ηταν ρε γαμωτο 1ο μαθημα μετα τις πανελληνιες,εδινα και αοθ,και βαριομουν να διαβασω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
19,8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
18,4. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis s

Νεοφερμένος

Ο panagiotis s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
18,4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top