Τι βαθμό πήρατε στο Απολυτήριο Λυκείου;

STRATOS111

Νεοφερμένος

Ο STRATOS111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Και μέσω ίντερνετ να τα ανακοινώνουν, πότε σας τα έδωσαν δε μπορώ να καταλάβω
Όποιος θέλει το πιστεύει. Άλλωστε δεν λόγο να πω ψέματα για το βαθμό του απολυτηρίου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefkadios95

Νεοφερμένος

Ο Lefkadios95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
18.7 ....Καλα πιστευω...;) χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
αυριο-μεθαυριο θα το παρω..αντε να δουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστίνα95

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ρε παιδια συγνωμη..αλλα δεν εχω καταλαβει αυτος ο "γενικος βαθμος προσβασης" σε μια βεβαιωση που δινουν μαζι με το απολυτηριο(αν εχεις γραψει πανελληνιες) τι ειναι?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
19,8 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Εντωμεταξύ ιστορία γενικής ο βλάκας που έχουμε μου είπε ότι το γραπτό μου δεν ήταν για 20 γιατί έκανα λάθος σε ερώτηση για τον ΟΗΕ, αλλά μου έβαλε 20 για να μη χαλάσει το απολυτήριο. Ωστόσο εγώ αμφιβάλλω αν έχει καν βιβλίο σπίτι του, και ο ΟΗΕ ήταν εκτός ύλης... :whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
18,4! Θα μπορουσα και καλυτερα γιατι στο τελος με επιασε μια βαρεμαρα και δεν διαβαζα για τις ενδοσχολικες,αλλα οκ! Και αυτο δεν με χαλαει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia...!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 379 μηνύματα.
19.5...!!! και ναι αποφοιτησα και επισημα...!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
Τη βεβαίωση πρόσβασης θα την χρειαστείτε κατα την εγγραφή σας στο πανεπιστήμιο ή αν ξαναδώσετε.
Καλό είναι (αν δε το έχει κάνει το σχολείο) να βγάλετε μια φωτοτυπία το απολυτήριο και τη βεβαίωση πρόσβασης και να τα επικυρώσετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia...!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 379 μηνύματα.
Τη βεβαίωση πρόσβασης θα την χρειαστείτε κατα την εγγραφή σας στο πανεπιστήμιο ή αν ξαναδώσετε.
Καλό είναι (αν δε το έχει κάνει το σχολείο) να βγάλετε μια φωτοτυπία το απολυτήριο και τη βεβαίωση πρόσβασης και να τα επικυρώσετε.
εμας ειχαν 5 αντιγραφα απολυτηριου επικυρωμενα και 3 βαβαιωσεις στο πακετο που μας παρεδωσαν ....! και μας ειπαν οτι το πρωτοτυπο του απολυτηριου το κραταμε παντα εμεις και το φυλαμε σαν τα ματια μας...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Μπορει να βγω λιγο off-topic αλλα σε εμας ειπε τι βαθμο εχουμε στο απολυτηριο και επειδη δεν ηταν ετοιμα μας ειπε να περασουμε αυριο να το παρουμε..αλλα τη βεβαιωση που την ειχε ετοιμη δεν μας την εδωσε! Ποιος ο λογος;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
εμας ειχαν 5 αντιγραφα απολυτηριου επικυρωμενα και 3 βαβαιωσεις στο πακετο που μας παρεδωσαν ....! και μας ειπαν οτι το πρωτοτυπο του απολυτηριου το κραταμε παντα εμεις και το φυλαμε σαν τα ματια μας...!

5; Πολλά ! :P Εμάς 4 χαρτιά μας έδωσαν, απολυτήριο, βεβαίωση και τα αντίγραφα :)
Καλά και να το χάσεις το απολυτήριο δε τρέχει κάτι. Στο σχολείο σου(και σε κάθε σχολείο) έχουν στα αρχεία τους απολυτήρια 20+ χρονών. Και οι γονείς σου να πάνε στο λύκειο τους θα βρουν το απολυτήριο τους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
5; Πολλά ! :P Εμάς 4 χαρτιά μας έδωσαν, απολυτήριο, βεβαίωση και τα αντίγραφα :)
Καλά και να το χάσεις το απολυτήριο δε τρέχει κάτι. Στο σχολείο σου(και σε κάθε σχολείο) έχουν στα αρχεία τους απολυτήρια 20+ χρονών. Και οι γονείς σου να πάνε στο λύκειο τους θα βρουν το απολυτήριο τους :)
Και που το ξέρεις οτι έχουν τελειώσει λύκειο;:P Το λυκειο δεν είναι υποχρεωτική εκπαίδευση. Πριν απο χρόνια ακόμα και γυμνάσιο να είχες τελειώσει ήσουν "μορφωμένος"¨. Αν ήσουν απόφοιτος λυκείου, θα ησουν απ τους λιγους και είχες πολλές περισσότερες πιθανοτητες να βρείς καλή δουλεια και γενικά όποιος είχε απολυτηριο λυκειου μπορουσε να κοκορευεται στους αλλους:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Και που το ξέρεις οτι έχουν τελειώσει λύκειο;:P Το λυκειο δεν είναι υποχρεωτική εκπαίδευση. Πριν απο χρόνια ακόμα και γυμνάσιο να είχες τελειώσει ήσουν "μορφωμένος"¨. Αν ήσουν απόφοιτος λυκείου, θα ησουν απ τους λιγους και είχες πολλές περισσότερες πιθανοτητες να βρείς καλή δουλεια και γενικά όποιος είχε απολυτηριο λυκειου μπορουσε να κοκορευεται στους αλλους:whistle:
Ε μπορει να το ειπε γενικα, σε περιπτωση δηλαδη που εχουν τελειωσει λυκειο οι γονεις του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Ε μπορει να το ειπε γενικα, σε περιπτωση δηλαδη που εχουν τελειωσει λυκειο οι γονεις του!
Ναι εντάξει το ξέρω, απλά το είπα γιατί εδω στην Έλλάδα έχουμε συνηθίσει να θεωρουμε καποια πραγματα δεδομενα με αποτέλεσμα πολλες φορές να τα υποτιμουμε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Ναι εντάξει το ξέρω, απλά το είπα γιατί εδω στην Έλλάδα έχουμε συνηθίσει να θεωρουμε καποια πραγματα δεδομενα με αποτέλεσμα πολλες φορές να τα υποτιμουμε:)
Οκ,πραγματι σ' αυτο εχεις δικιο αλλα νομιζω πως βγηκαμε τωρα λιγο:offtopic:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Τα €1000 από τη Eurobank δεν τα παίρνει αυτός με τα περισσότερα μόρια από κάθε σχολείο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Τα €1000 από τη Eurobank δεν τα παίρνει αυτός με τα περισσότερα μόρια από κάθε σχολείο;

Νομίζω πως ναι.

Τι βαθμό πήρατε στο Απολυτήριο Λυκείου;
Μια χαρά, 19.4 εν τέλει. Με έριξαν τα Θρησκευτικά και τα Αγγλικά! :hehe::hehe::hehe:

Υ.Γ. Στα Μαθηματικά ΓΠ είχα 19. Νιώθω απίστευτη ικανοποίηση δεδομένης της σχέσης μου μαζί τους τον τελευταίο χρόνο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Νομίζω πως ναι.


Μια χαρά, 19.4 εν τέλει. Με έριξαν τα Θρησκευτικά και τα Αγγλικά! :hehe::hehe::hehe:

Υ.Γ. Στα Μαθηματικά ΓΠ είχα 19. Νιώθω απίστευτη ικανοποίηση δεδομένης της σχέσης μου μαζί τους τον τελευταίο χρόνο...:P
Το δημοσίευσα και σε δύο θέματα. Ευχαριστώ. :P

Κι εγώ 19. :confused: Ας είναι καλά ο άνθρωπος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
18,4 :)
Εγώ περίμενα κανένα 17 με αυτά που έγραψα στις ενδοσχολικές αλλά μια χαρά , αφού είναι Άριστα:)
Μετά μετράει ο βαθμός του απολυτηρίου ; Δηλαδή σε κανένα βιογραφικό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
Μετά μετράει ο βαθμός του απολυτηρίου ; Δηλαδή σε κανένα βιογραφικό;

Οχι. Αν έχεις σκοπό να πιάσεις δουλειά μ' αυτό ναι, αλλά συνήθως στη ζωή σου θα μετράει ο βαθμός πτυχίου.
Μπορεί να έχεις βαθμό απολυτηρίου 20, και βαθμό πτυχίου 5. Εκείνο το 20 σου είναι άχρηστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top