Τι βαθμό πήρατε στο Απολυτήριο Λυκείου;

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Πω, μόλις έπαθα κόμπλεξ κατωτερότητας. Ένα ταπεινό 17,7 είχα εγώ. :(

Tι να πω και εγω με 16.5...??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fanis4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fanis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Καλα ρε παιδια μερικοι βγαζετε 19.7 και 19.8 και δε ειστε ευχαριστημενοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Καλα ρε παιδια μερικοι βγαζετε 19.7 και 19.8 και δε ειστε ευχαριστημενοι?

Mα τι λες τωρα??Αμα δεν βγαλεις το 19.99 το λιγοτερο..δεν μπορει να γινει!!!
Εδω μιλαμε εχουμε να κανουμε με ανωτερα παιδια..!!!Εγω θα ελεγα παιδια να ανοιξετε ενα δικο σας ΦΟΡΟΥΜ...που θα λεγεται...<<ΤΑ 19000 ΜΟΡΙΑ>>!!!Μην μας κανετε και εμας να νοιωθουμε σπουπιδακια διπλα σας...και να μπορουμε να ρωτησουμε για καμια σχολη στα 12,13,14,15,16 χιλιαδες μορια...!!!Εδω εχουν μαζευτει η 500 απο τους 1500 19ριδες!!!!(μορια):bye::bye::bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
19,5.Καλα που δεν διάβασα περισσοτερο στις ενδοσχολικές....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
απορια:p
πως χωρις διαβασμα,οπως καποιοι ισχυριζονται , στις ενδοσχολικες βγαλατε απολυτηριο ανω των 19?

και για να ειμαι ον 19,8 απολυτηριο ΜΕ διαβασμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Σε μερικα σχολεια δινουν τα θεματα, σε αλλα σχολεια ειναι πολυ χαλαροι στην επιτηρηση...κλπ κλπ
εγω χωρις διαβασμα εβγαλα 19,5:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Mα τι λες τωρα??Αμα δεν βγαλεις το 19.99 το λιγοτερο..δεν μπορει να γινει!!!
Εδω μιλαμε εχουμε να κανουμε με ανωτερα παιδια..!!!Εγω θα ελεγα παιδια να ανοιξετε ενα δικο σας ΦΟΡΟΥΜ...που θα λεγεται...<<ΤΑ 19000 ΜΟΡΙΑ>>!!!Μην μας κανετε και εμας να νοιωθουμε σπουπιδακια διπλα σας...και να μπορουμε να ρωτησουμε για καμια σχολη στα 12,13,14,15,16 χιλιαδες μορια...!!!Εδω εχουν μαζευτει η 500 απο τους 1500 19ριδες!!!!(μορια):bye::bye::bye::bye:

:lol::lol::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ;401195:
Σε μερικα σχολεια δινουν τα θεματα, σε αλλα σχολεια ειναι πολυ χαλαροι στην επιτηρηση...κλπ κλπ
εγω χωρις διαβασμα εβγαλα 19,5:P
οχι οτι με ενοχλει αν καποιος βγαλει υψηλο απολυτηριο αλλα νιωθω σαν καθυστερημενο γτ για να γραψω στις εξετασεις επεσε διαβασμα..και σε αλλα σχολεια δινουν τα θεματα,χαλαρη επιτηρηση κτλ κτλ...
δεν ειναι ζηλια ή κατι αλλο , αλλα αυτη η αδικια που επικρατει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
οχι οτι με ενοχλει αν καποιος βγαλει υψηλο απολυτηριο αλλα νιωθω σαν καθυστερημενο γτ για να γραψω στις εξετασεις επεσε διαβασμα..και σε αλλα σχολεια δινουν τα θεματα,χαλαρη επιτηρηση κτλ κτλ...
δεν ειναι ζηλια ή κατι αλλο , αλλα αυτη η αδικια που επικρατει...

ναι, οντως
και που να εβλεπες τι γινεται σε καποια ιδιωτικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ναι, οντως
και που να εβλεπες τι γινεται σε καποια ιδιωτικα...
αυτα ειναι βλακειες που κανουν..γιατι με το συστημα του 3% η εισαγωγη στην τριτοβαθμια εκπαιδευση γινεται με βαση το βαθμο του απολυτηριου..δηλ πες οτι μια σχολη παιρνει 3 παιδια που εδωσαν με αυτο το συστημα θα παρει τα παιδια με το υψηλοτερο βαθμο απολυτηριου..δε πα να *ντιτ* στο διαβασμα εσυ για να μπεις σε μια σχολη μπορει να μπει καποιος που δν διαβασε αλλα εβγαλε μεγαλυτεο βαθμο....αδικια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
νομιζω πως σε περιπτωση που εχουν παιδια με το 3% ειναι καπως πιο αυστηροι...
ειχα ενα φιλο μου που περασε μετσοβειο με το 3% και δεν τον βοηθησαν τοσο πολυ ενω γενικα με τους υπολοιπους ηταν πιο χαλαροι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
νομιζω πως σε περιπτωση που εχουν παιδια με το 3% ειναι καπως πιο αυστηροι...
ειχα ενα φιλο μου που περασε μετσοβειο με το 3% και δεν τον βοηθησαν τοσο πολυ ενω γενικα με τους υπολοιπους ηταν πιο χαλαροι...
και εγω με αυτο το συστημα εδωσα και δεν ηταν μονο σε εμενα αυστηροι, αλλα σε ολα τα παιδια...και παλι δινεις μαζι με τους αλλους στην ιδια αιθουσα,οποτε δεν υπαρχει περιπτωση να αφηνουν τους αλλους χαλαρα και εσενα οχι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
δεν εννοω αυτο..κοιτα με το παιδι αυτο ημασταν στο ιδιο τμημα...
εγω ας πουμε αν εγραφα για 16-17 στα θρησκευτικα ξερω γω με βοηθουσε ο καθηγητης και μου βαζε 20..εκεινον οχι...καταλαβες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
καταλαβα,παμε σε αλλη αδικια ομως..γτ εσυ δεν το χρειαζοσουν αμεσα τ απολυτηριο ενω αυτο το παιδι ναι,και παρολο που εξαρτασαι απο τους καθηγητες σου δεν βοηθανε...η να μην βοηθανε κανεναν η ολους...αλλα ΖΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Ρε παιδιά...τι είναι αυτό που λέτε με το 3%?εγώ γιατί δεν το έχω ακούσει ποτέ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
19,8..αρε αυτα τα θρησκευτικα...καψαν πολυ κοσμο...:mad:
Από πότε το 19,8 θεωρείται κάψιμο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris-aigio

Νεοφερμένος

Ο dimitris-aigio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
16.3 το απολυτηριο... εσχος δηλαδη..17 και κατι ο ΓΒΠ... και μολις μου το εδωσαν οι καθηγητες αρχισαν τα σχολια... π.χ το απολυτηριο επρεπε να ειναι τουλαχιστον 18+..... αλλα οκ δεν κραταω κακια... ποτε θα τους ξαναδω?????:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ρε παιδιά...τι είναι αυτό που λέτε με το 3%?εγώ γιατί δεν το έχω ακούσει ποτέ?:P
εξεταζεσαι ολα τα μαθηματα σε ενδοσχολικα πλαισια αν εχεις αναπηρια ανω τν 67%...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
με 10 στα μαθηματικα και 9 στη φυσικη εβγαλα 18 και 4!!!!!!!γιουπιιιιιι!καλα απο αντιγραφη και χαλαρη επιτηρηση αλλο τιποτα!!yo men!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Εμείς είχαμε πολύ σκληρή επιτήρηση,πολύ περισσότερη κι απ'ότι στις πανελλήνιες....Μας έβαλαν κάτι βαθμούς χάλια,δεν βοήθησαν καθόλου.....:mad: 17,5 το απολυτήριό μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top