Τι βαθμό πήρατε στο Απολυτήριο Λυκείου;

Lovely_Bitch

Νεοφερμένος

Η Lovely_Bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
επειδή έχουν περάσει κάτι χρόνια, δε θυμάμαι ακριβώς. γύρω στο 18,5. στο απολυτηριο υπολογίζονταν και οι βαθμοι των γραπτών στις πανελλαδικές εξετάσεις?[ετος 2000]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γουρούνα

Νεοφερμένος

Η Γουρούνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Βαθμός απολυτηρίου 19.3 και ο γενικος βαθμός μου προσβασης ήταν λίγο χαμηλότερος από αυτόν.
Ταλαιπωρηθηκα για να τον βγάλω,αλλά άξιζε τον κόπο,αφού πέρασα στην πρώτη μου επιλογή!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Αν θυμάμαι καλά ήταν 19.4...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris17

Νεοφερμένος

Ο dimitris17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
απολυτηριο 19 4/10.βαθμος προσβασης 18,47

μη σας πω ότι στην ηλικία της μάμυ μου, το 14 θεωρούνταν 20.....
αν η μανα σου εισηχθη σε σχολη τριτοβαθμιας εκπαιδευσης με 14 ελα πες το μου...γιατι η δικια μου με 17 με χιλια ζορια περασε νομικη το 1974!!!ποτε το 14 δεν ηταν καλος βαθμος,και οι καλοι παντα περνανε βαθμους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

WildCherry

Νεοφερμένος

Η WildCherry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Απολυτήριο με 19,5 και βαθμός πρόσβασης 18,95

Το πώς αισθανόμουνα όταν είχαν βγει οι βαθμοί στην τρίτη λυκείου....δεν περιγράφεται....νόμιζα ότι μπορούσα να φτάσω στον ουρανό και ακόμα παραπάνω...
Αχ ωραίες στιγμές...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
15 και 3/12 Είπε κανεις τίποτα...
Και έκανα και 2 φορές την δευτερα λυκείου....
Τα έμαθα καλύτερα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stargazer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stargazer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Απολυτήριο 19,4 και βαθμός πρόσβασης 18,97:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
αν θυμαμαι καλα το απολυτηριο πρεπει να εγραφε 17,6
(δεν εχει περασει δα και πολυς καιρος αλλα η μνημη μονο ελεφαντα δεν ειναι...ειναι γυρω στα 512kb!θελω αναβαθμιση:P) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bou

Νεοφερμένος

Η bou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
19,3 απολυτήριο λυκείου και βαθμό πρόσβασης 18,99.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
15 και δυο ενω στα τετραμηνα ειχα 17,5 στο ενα και 18,3 στο αλλο:P
με φαγαν οι ενδοσχολικες που πηγαινα ''περιπατο'' και ο καβαφης απο τα πανελλαδικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
17,3!

Φταίω που δε διάβασα τίποτα εκτός κατεύθυνσης στη 3η λυκείου?
Και το 17,3 βγήκε απο τη καλοσύνη των καθηγητών που εκτίμησαν το διαβασμά μου τις υπόλοιπες χρονιές!!! 19,7 Β΄ λυκείου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fanis4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fanis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Με τι βαθμο πηρατε το απολυτηριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Δεν μας το δωσαν ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
17,5..Με σκότωσε το 03 στη φυσική και τη στατιστική!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
18,8, να ναι καλα η αντιγραφη και η χαλαρη επιτηρηση!! Μας αφηναν να αντιγραφουμε στο χαλαρο, μονο να μη φωναζουμε μας ελεγαν... Βεβαια σε καποια μαθηματα συνεβη το αντιθετο, αναλογα με τον επιτηρητη στον οποιο θα πεφταμε!! Για το μονο που ειμαι υπερηφανος ειναι η φυσικη... Μια χρονια ολοκληρη δεν ειχα ανοιξει βιβλιο, θεωρητικη βλεπετε, και με ενα 4ωρο μαθημα απο μια καλη μου φιλη εγραψα ενα 17αρι με την αξια μου!! Σ'ολα τα αλλα δεν ειχα ανοιξει βιβλιο, αλλα εγραφα οτι ηξερα απο την κατευθυνση...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Θα πάω να το πάρω πριν φύγω διακοπές. Δε με απασχολεί το απολυτήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
19 λόγω του 13 στην ιστορια γενικής:whatever: .. δε με χώνευε ο τύπος:timoria:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Σου χρειάζεται για το μηχανογραφικό έχω την εντύπωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Nah, μόνο η βεβαίωση πρόσβασης χρειάζεται. Πιθανόν να το πάρω την ίδια μέρα βέβαια, θα δείξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Σου χρειάζεται για το μηχανογραφικό έχω την εντύπωση.


Nαι χρειάζεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top