Τι ακούτε αυτή τη στιγμή;

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,480 μηνύματα.

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.
Jennifer Connelly Career Opportunities (1991) μια ιδιαίτερη ταινία.

Οι πιο γνώστες την ξέρουν ως την μικρή Deborah από την θρυλική ταινία Once Upon A Time in America (1984).

Αχ πρέπει να την ξαναδω αυτή τη ταινία.
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,803 μηνύματα.

 
Τελευταία επεξεργασία:

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,803 μηνύματα.
Ήμουν νέος και γέρασα.
 

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,803 μηνύματα.
Τι μας κανεις με αυτα τα throwbacks τώρα.. :P
Ξέρεις τι; Νιωθω ότι περνάω τη φάση που περνούσα το 2014, που πίστευα ότι το 2009-2010 ήταν σαν χθες. Ακριβώς το ίδιο νιωθω για το 2014-2015 αυτή τη στιγμή. :look: Ήρθε το πλήρωμα του χρόνου υποθέτω

 

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ξέρεις τι; Νιωθω ότι περνάω τη φάση που περνούσα το 2014, που πίστευα ότι το 2009-2010 ήταν σαν χθες. Ακριβώς το ίδιο νιωθω για το 2014-2015 αυτή τη στιγμή. :look: Ήρθε το πλήρωμα του χρόνου υποθέτω

Χαχα ξεκάθαρα. Από άποψη μουσικής ειδικά, το 2014-15 ήταν iconic, νομίζω ότι δεν θα ξεπεράσω ποτε εκείνη την περίοδο.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,836 μηνύματα.

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,836 μηνύματα.
Τραγουδάρα με τεράστιο νόημα.



Όλη μέρα στα λιμάνια και στα ναυπηγεία
στου θανάτου τα καζάνια στα μηχανουργεία

Λιώνουν τα νιάτα μας στη βιοπάλη
με τα κομμάτια μας δένει τ’ ατσάλι

Στο πετσί μας η μουντζούρα που δε λέει να φύγει
η ζωή βαριά σκοτούρα κι η χαρά μας λίγη

Λιώνουν τα νιάτα μας στη βιοπάλη
με τα κομμάτια μας δένει τ’ ατσάλι

Όσο κι όσο τ’ αγοράζουν το φτωχό κορμί μας
και περίσσια κέρδη βγάζουν απ’ τη δύναμή μας

Λιώνουν τα νιάτα μας στη βιοπάλη
με τα κομμάτια μας δένει τ’ ατσάλι

 

AfroChem

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AfroChem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Πείτε μου ότι τον ακούτε κι' άλλοι:rockon:
βρε που κρυβοσουν
έλα εδώ τον ξέρω. θα έβαζα ένα πιο μελο τραγούδι, αλλά και αυτό ωραίο είναι
Εν τω μεταξύ βλέποντας το όνομα σου, να πω οτι συνεργαζοταν με το συγκρότημα Απροσαρμοστοι
 

Απροσάρμοστη

Νεοφερμένος

Η Απροσάρμοστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ βλέποντας το όνομα σου, να πω οτι συνεργαζοταν με το συγκρότημα Απροσαρμοστοι
Λόγω του συγκροτήματος το έχω βάλει:music2:. Είμαι όμως και ολίγον απροσάρμοστη (όσο πατάει ένας μικρός ελέφαντας).
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.

AfroChem

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AfroChem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Λόγω του συγκροτήματος το έχω βάλει:music2:. Είμαι όμως και ολίγον απροσάρμοστη (όσο πατάει ένας μικρός ελέφαντας).
ε το φαντάστηκα
αν είσαι μεγάλη φαν, θα ταίριαζε να σε πεις και ασυμβίβαστη. Νομίζω έτσι λέγεται η ταινία στην οποία επαιξε και ένα άλμπουμ του. Από που τον έμαθες;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top