Τιμές για ιδιαίτερα

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
οφφ τοπικ αλλα δεν αντεξα: :mad::mad::mad: θα σε σκοτωσω θα σε θαψω ζωντανη:mad::mad::mad: που γελας με τον χαρακτηρισμο. Αντε γιατι ξερεις τι θα γινει αν νευριασει η φοραδα2 :pfff:

οντως τωρα νταξ φτανει:P

Τι θα μας κανεις φοραδιτσα, δεν θα σκυψεις να μας πας βολτα?? :P:P Ε οκ φτανει τελειως, δεν κανω ιδιαιτερα και τελειωνει εκει η υποθεση. 4 σελιδες για μια ερωτηση καναμε :worry:

Τσουπρα :hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Τι θα μας κανεις φοραδιτσα, δεν θα σκυψεις να μας πας βολτα?? :P:P Ε οκ φτανει τελειως, δεν κανω ιδιαιτερα και τελειωνει εκει η υποθεση. 4 σελιδες για μια ερωτηση καναμε :worry:

Τσουπρα :hehe::hehe::hehe:
Πιστεύεις πως οι 4 σελίδες γράφηκαν για εσένα ή για να σχολιάσουμε τη γενικότερη τάση που επικρατεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Προβλήματα που'χει ο κόσμος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Πιστεύεις πως οι 4 σελίδες γράφηκαν για εσένα ή για να σχολιάσουμε τη γενικότερη τάση που επικρατεί;

Για μενα? :no: Οχι ολες, οι μισες με εβριζαν ομως :hehe: Ενταξει μωρε, δεν ξερω για ποιο λογο γραφτηκαν παντως το ξανασκεφτηκα, και θα δουμε τωρα... :P:P
Ετσι κι αλλιως εγω σχεδιαζα να κανω δοκιμαστικα 2-3 ωρες και το ειπα απο την αρχη, πεσατε να με φατε ολοι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Για μενα? :no: Οχι ολες, οι μισες με εβριζαν ομως :hehe: Ενταξει μωρε, δεν ξερω για ποιο λογο γραφτηκαν παντως το ξανασκεφτηκα, και θα δουμε τωρα... :P:P
Ετσι κι αλλιως εγω σχεδιαζα να κανω δοκιμαστικα 2-3 ωρες και το ειπα απο την αρχη, πεσατε να με φατε ολοι :(
Είναι ιδιαίτερα υπεροπτικό/εγωκεντρικό αυτό που είπες, γιατί οι περισσότερες δημοσιεύσεις αναφέρονταν γενικότερα σε αυτό το φαινόμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Είναι ιδιαίτερα υπεροπτικό/εγωκεντρικό αυτό που είπες, γιατί οι περισσότερες δημοσιεύσεις αναφέρονταν γενικότερα σε αυτό το φαινόμενο.

Καλα οκ, δεν ειπα τιποτα... :P:P Το θεμα για μενα ειναι οτι το ξανασκεφτηκα, κατα 90% ΔΕΝ θα κανω ιδιαιτερα γιατι αν εκανα θα επρεπε να σταματησω την κιθαρα και ειναι ΜΕΓΑΛΗ θυσια (με λιγα λογια θα πεθανω αν δεν ξαναπιασω κιθαρα), οποτε το πολύ πολύ να με βοηθαει η μαμα μου σε οτι δεν καταλαβαινω.. Και εχουμε καιρο για φροντιστηρια στο λυκειο... :redface:

Μου προτεινανε και πολλα πραγματα σε αυτες τις 4 σελιδες, παρολο που δεν ηταν για μενα οποτε εχω και πιο πολύ αυτοπεποιθηση τωρα (οκ δεν λεω 100%, θα το πιασω ομως σιγα σιγα... ;))

Θα με βοηθησει και η Τσουπρα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Με αυτο το πλευρο να κοιμηθεις πουλακι μου:whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:

Δεν θα με βοηθησεις?? :'(:'(:'(
Να μην με βοηθησεις, θα παω στον Νικο τον Αινσταιν να μου λυνει τις αποριες :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Δεν θα με βοηθησεις?? :'(:'(:'(
Να μην με βοηθησεις, θα παω στον Νικο τον Αινσταιν να μου λυνει τις αποριες :pfff:

Καλα ντε. :pfff: φυσικα και θα σε βοηθαω βρε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.

istudent

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο istudent αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
τι διαβάζω εδωμέσα ρε,,, έλεος... υπάρχουν άτομα που χρένουν 50 ευρώ την ώρα για να κάνουν ιδιαίτερο; και ακόμη χειρότερα άτομα που τα δίνουν; απλά τραγικό, οκ τώρα καταλαμβαίνω γιατί κάποιοι που περνούν σε πολύ μουράτες σχολές μετά αποκτούν και ένα αντίστοιχο υφάκι και απλά κατακρίνουν όποιον "τομλήσει" να σπουδάσει το ίδιο αντικείμενο στο εξωτερικό!!!... εγώ απλά έκανα προετοιμασία για ένα μάθημα απο τη β λυκείου και νόμιζα πως αυτό που έκανα ήταν υπερβολή, και κάνενα ιδιαίτερο ποτέ δεν εκανα... και έγραψα 18+ τρίτη λυκείου και θεωρούσα πως με βοήθησε η μικρή προετοιμασία στη β λυκείου και δεν το άξιζα όπως άλλοι, αν έκανα όλα ή έστω και 3 μαθήματα σε ιδιαίτερο τότε αναρωτιέμαι τι βαθμό θα έπερνα! και το θέμα είναι πως αρκετοί μετά θέλετε να πουλάτε και μούρη ότι είστε έξυπνοι και ότι γράψατε τόσους βαθμούς απλά με συστηματικό διάβασμα και χωρίς να σκοτώνεται αρκετές από τις ώρες σας κλπ κλπ κλπ! λογικό είνα αν έχεις τα πάντα σερβιρισμένα στο πιάτο, και ένα καθηγητή να ασχολείτε αποκλειστικά και μόνο με τις δικές σας αδυναμίες ότι αυτό είναι μεγάλη βοήθεια... ΟΚ δεν λέω πως όσοι γράφουν ψηλά πανελλήνιες ακολουθούν αυτές τις μεθόδους απλά όπως αποδυκνείτεται η πλειοψηφία αυτών ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
τι διαβάζω εδωμέσα ρε,,, έλεος... υπάρχουν άτομα που χρένουν 50 ευρώ την ώρα για να κάνουν ιδιαίτερο; και ακόμη χειρότερα άτομα που τα δίνουν; απλά τραγικό, οκ τώρα καταλαμβαίνω γιατί κάποιοι που περνούν σε πολύ μουράτες σχολές μετά αποκτούν και ένα αντίστοιχο υφάκι και απλά κατακρίνουν όποιον "τομλήσει" να σπουδάσει το ίδιο αντικείμενο στο εξωτερικό!!!... εγώ απλά έκανα προετοιμασία για ένα μάθημα απο τη β λυκείου και νόμιζα πως αυτό που έκανα ήταν υπερβολή, και κάνενα ιδιαίτερο ποτέ δεν εκανα... και έγραψα 18+ τρίτη λυκείου και θεωρούσα πως με βοήθησε η μικρή προετοιμασία στη β λυκείου και δεν το άξιζα όπως άλλοι, αν έκανα όλα ή έστω και 3 μαθήματα σε ιδιαίτερο τότε αναρωτιέμαι τι βαθμό θα έπερνα! και το θέμα είναι πως αρκετοί μετά θέλετε να πουλάτε και μούρη ότι είστε έξυπνοι και ότι γράψατε τόσους βαθμούς απλά με συστηματικό διάβασμα και χωρίς να σκοτώνεται αρκετές από τις ώρες σας κλπ κλπ κλπ! λογικό είνα αν έχεις τα πάντα σερβιρισμένα στο πιάτο, και ένα καθηγητή να ασχολείτε αποκλειστικά και μόνο με τις δικές σας αδυναμίες ότι αυτό είναι μεγάλη βοήθεια... ΟΚ δεν λέω πως όσοι γράφουν ψηλά πανελλήνιες ακολουθούν αυτές τις μεθόδους απλά όπως αποδυκνείτεται η πλειοψηφία αυτών ναι!
Παντως εγω δεν θεωρω πως το να κανει κανεις πολλες ωρες ιδιαιτερα ειναι παντα αποτελεσματικο. Υπαρχουν ατομα που εχουν συνηθισει σε εναν ρυθμο,να περιτριγυριζονται δηλαδη συνεχως απο πολλους καθηγητες,και εν τελει να μην μπορουν να στηριχθουν στις δυναμεις τους. Καλο ειναι να γινονται ολα με μετρο,να κανει δηλαδη κανεις ιδιαιτερα για να οργανωσει καπως το προγραμμα του και για να καλυψει καποια κενα. Και οχι ρε παιδια εξωφρενικες τιμες γιατι ακουω κατι 50αρια και 60αρια και μου πεφτουν τα μαλλια.
Εγω φετος εδινα 15 την ωρα και εκανα συνολο 6 ωρες την εβδομαδα. Μετα τον Ιανουριο ξεκινησα και βιολογια 1h την εβδομαδα και εδινα επισης 15
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
εμενα στην περιοχη μου επαρχια κανεις δεν παιρνει πανω απο 22 πλεον!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Γνωστη μου περσι στη γ' εδινε σε φυσικο ιδιαιτερα γυρω στα 40-45 αν δεν κανω λαθος και εγραψε 11 φυσικη κατ. Νομιζω οτι εχει να κανει κυριως με το τι αντιληψη διαθετει ο καθενας και ποσο θα δουλεψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Εδώ πάντως (επαρχία) οι τιμές στους μαθηματικούς (και στους φυσικούς πάνω κάτω) είναι κάπου στα 20 Ε την ώρα. Σημειωτέον ότι οργανωμένο φροντιστήριο υπάρχει μόνο στις διπλανές πόλεις (παρότι είναι ίδιος ο πληθυσμός). Εγώ ξεκίνησα στα μαθηματικά ιδιαίτερα στην Α' λυκείου, είμαστε δύο μαθητές και έδινα 10 Ε (συνολικά έβγαζε 20) την ώρα και έκανα 2 φορές την εβδομάδα (η μία ήταν γεωμετρία για την πάρτη μου). Φέτος στη Β' στα κάνω 3 φορές οπότε θα ναι κάπου στα 120 Ε το μήνα.
Φυσική, εκ των πραγμάτων, μετακινούμαι και κάνω οργανωμένο φροντιστήριο. (τώρα το καλοκαίρι ξεκίνησα)

Στις φιλολόγους βέβαια απ ότι ξέρω οι τιμές κυμαίνονται μεταξύ 15 και 25 Ε. Βέβαια έχουμε και εξαιρέσεις 40άρια αλλά λέμε τώρα τι συνηθίζεται.

Γνωστη μου περσι στη γ' εδινε σε φυσικο ιδιαιτερα γυρω στα 40-45 αν δεν κανω λαθος και εγραψε 11 φυσικη κατ. Νομιζω οτι εχει να κανει κυριως με το τι αντιληψη διαθετει ο καθενας και ποσο θα δουλεψει.

Εννοείται πως είναι το πως το δουλεύει ο καθένας. Και ούτε τα 40άρια καθιστούν έναν καθηγητή καλό, αντιθέτως δείχνουν κάποιον που θέλει να τα αρπάξει έντονα. Και εκτός από τα υπερβολικά δίδακτρα, κάνουν και υπεράριθμα μαθήματα, πράγμα που πραγματικά δεν καταλαβαίνω που αποσκοπεί.
Ο tutor είναι να σου δείξει κάτι που δεν μπόρεσες να λύσεις, κανένα κολπάκι, και άντε να λύσετε μαζί καμιά περίεργη άσκηση. Και εννοείται βέβαια να σου πει σε ποιες ασκήσεις να δώσεις βάση και γενικότερα να σε καθοδηγήσει. Τα υπόλοιπα τα δουλεύεις σπίτι, τώρα να σαι εκεί και απλώς να λύνεις αυτά που θα έλυνες και σπίτι δεν έχει νόημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

angelic_soul

Νεοφερμένος

Ο angelic_soul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Εγώ παιδιά κάνω ιδιαίτερο μαθηματικά κατεύθυνσης Γ' λυκείου με τέλειο καθηγητή με 9 ευρώ την ώρα++++. Απλά αντί να τον έχω σπίτι μου το μάθημα γίνεται μέσω skype. To βασικότερο πλεονέκτημα του συγκεκριμένου μαθήματος είναι πως δεν χρειάζεται να γράψω τίποτα τα γράφει σε πίνακα όλα αυτός που σημαίνει πως ότι δεν καταλαβαίνω ανα πάσα στιγμή τον διακόπτω για να μου το εξηγήσει αυτό που δεν καταλαβαίνω και έχω την ευχέρια να παρακολουθώ χωρίς να πιέζομαι να γράφω... Πιστεύω καταλαβαίνετε οι περισσότεροι τι εννοώ...

Ότι έχει γραφτεί στο πίνακα μου τα στέλνει σε φωτογραφίες μετά οπότε κάνω μια αντιγραφή και μελέτη παράλληλα και τα μαθηματικά στη συνέχεια μοιάζουν piece of cake....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Brainiac28

Νεοφερμένος

Ο Brainiac28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Εγώ παιδιά κάνω ιδιαίτερο μαθηματικά κατεύθυνσης Γ' λυκείου με τέλειο καθηγητή με 9 ευρώ την ώρα++++. Απλά αντί να τον έχω σπίτι μου το μάθημα γίνεται μέσω skype. To βασικότερο πλεονέκτημα του συγκεκριμένου μαθήματος είναι πως δεν χρειάζεται να γράψω τίποτα τα γράφει σε πίνακα όλα αυτός που σημαίνει πως ότι δεν καταλαβαίνω ανα πάσα στιγμή τον διακόπτω για να μου το εξηγήσει αυτό που δεν καταλαβαίνω και έχω την ευχέρια να παρακολουθώ χωρίς να πιέζομαι να γράφω... Πιστεύω καταλαβαίνετε οι περισσότεροι τι εννοώ...

Ότι έχει γραφτεί στο πίνακα μου τα στέλνει σε φωτογραφίες μετά οπότε κάνω μια αντιγραφή και μελέτη παράλληλα και τα μαθηματικά στη συνέχεια μοιάζουν piece of cake....
Χαίρω πολύ, και live ειναι εφικτό αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
... 9 ευρώ την ώρα++++. Απλά αντί να τον έχω σπίτι μου το μάθημα γίνεται μέσω skype.....
Μπορεί να κάνω λάθος, αλλά είναι η γνώμη μου και θα την πώ:
Νομίζω ότι μάθημα μέσω skype θα είναι κοροϊδία. Πιστεύω ότι κάποια πράγματα, όπως το ιδιαίτερο μάθημα (καθώς και το ...άλλο που σκεφτήκατε), απαιτούν την άμεση και φυσική επαφή.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brainiac28

Νεοφερμένος

Ο Brainiac28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Μπορεί να κάνω λάθος, αλλά είναι η γνώμη μου και θα την πώ:
Νομίζω ότι μάθημα μέσω skype θα είναι κοροϊδία. Πιστεύω ότι κάποια πράγματα, όπως το ιδιαίτερο μάθημα (καθώς και το ...άλλο που σκεφτήκατε), απαιτούν την άμεση και φυσική επαφή.



Βασικά κρίνοντας αντικειμενικά μπορώ να πω οτι θα μπορούσε να μην είναι κοροϊδια, αλλα προσωπικά πιστεύω ουτε σαν μαθητής ούτε σαν καθηγητής το απολαμβάνεις τόσο. Η συγκέντρωση είναι δυσκολότερη, και το μέσο περιορίζει σχετικά την επικοινωνία. Λόγου χάρη ο καθηγητής θα ήταν δυσκολότερο να αντιληφθεί εαν ο μαθητής κατανοεί αυτά που λέει ή βλέπε youp0rn στο mute
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelic_soul

Νεοφερμένος

Ο angelic_soul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Μπορεί να κάνω λάθος, αλλά είναι η γνώμη μου και θα την πώ:
Νομίζω ότι μάθημα μέσω skype θα είναι κοροϊδία. Πιστεύω ότι κάποια πράγματα, όπως το ιδιαίτερο μάθημα (καθώς και το ...άλλο που σκεφτήκατε), απαιτούν την άμεση και φυσική επαφή.




Κοίτα αν είναι να δίνει κάποιος πανελλήνιες και αντί να παρακολουθεί να παίζει πόκερ στο ΦΒ ε ας μην δώσει καθόλου. Κοροιδία είναι για τα άτομα που δεν είναι συνειδητοποιημένα, για εμένα που είμαι συνειδητοποιημένος και μου έρχεται στα 9 ευρώ είναι μια χαρά.

Εγώ δεν το έγραψα εδώ για να κάνω διαφήμιση στον μαθηματικό που μου κάνει μάθημα εγώ απλά είπα μια άλλη εναλλακτική λύση που έχω. Εμένα μου ταιριάζει απόλυτα σε άλλους μπορεί να μην ταιριάζει καθόλου.

Μου λέει κάποιος γίνεται και live αυτό. Ναι αμέ γίνεται και Live αυτό αν βάλω πίνακα στο τοίχο που δεν μπορώ να βάλω γίνεται. Διαφορετικά θα πρέπει να πάω στο χώρο του καθηγητή που ίσως έχει πίνακα σπίτι του και πόση ώρα χρειάζεται να πας σπίτι του να γυρισείς να πας σχολειο να πας φροντιστηριο να διαβασεις δηλαδη τρέχα γύρευε.... και ποσα λεφτα θα θελει....

Και το βασικότερο όλων σίγουρα υπάρχουν πολλοι και πολύ καλοί καθηγητές εδώ που είμαι και πολύ πιθανόν καλύτεροι και από αυτόν που μου κάνει μαθημα το θέμα είναι πως θα τον ανακαλύψω και φυσικά πόσα θέλει....

Συνεπως ο καθένας έχει τις δικιες του επιλογές βαση των δικων του αναγκων....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top