Τιμές για ιδιαίτερα

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
απορώ πως τα βγάζουν περα οι γονεις σας δηλαδη αμα κανετε 5 ωρες ιδιαιτερο την εβδομαδα...με καμια 35 αρα ευρω 175 ... ειναι ΠΟΛΛΑ τα χρηματα

άλλοι απορούν πως είναι δυνατόν να μην ξοδεύει κάποιος 2000 τον μήνα για να μορφώσει το βλαστάρι του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
την ωρα?

εγω εδινα 45 ευρω τη 1,5 ωρα για ΑΕΠΠ

την ωρα ναι..

δηλαδή 7 ώρες τη βδομάδα,315 ?
-----------------------------------------
και εγω επαρχια ειμαι αλλα παλι 45 ευρω παιρνουν..:)

:iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
την ωρα ναι..

δηλαδή 7 ώρες τη βδομάδα,315 ?
υποθετω οτι εηταν το μονο μαθημα που εκανες ιδιαιτερο ε,το λεω λογο κοστους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
υποθετω οτι εηταν το μονο μαθημα που εκανες ιδιαιτερο ε,το λεω λογο κοστους...

όχι όλα τα έκανα! αρχαια,εκθεση,λατινικα,λογοτεχνια,ιστορια
βιολογια εκανα με αλλον 35 την ωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Για έκθεση πληρώνω 60? για μιαμιση ώρα. Είναι πολύ καλή καθηγήτρια και τις πιο πολλές φορές κάθεται ως 2 ώρες χωρίς παραπάνω λεφτά.


Ε φυσικά θα κάθεται παραπάνω και δεν θα σου παίρνει παραπάνω. Στα παίρνει όλα από την αρχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Α δεν πάμε καλά.. 45 ευρώ την ώρα? Κι εγώ νόμιζα ότι το τριαντάρι που υπάρχει ε΄δώ, και το παίρνουν κάποιοι καθηγητές από το σχολείο μου είναι το ανώτερο που υπάρχει... Εμένα οι τιμές κυμαίνονται στα 10-15 ευρώ την ώρα. Σε μαθηματικά-φυσική-χημεία-έκθεση. Βιολογία 100 ευρώ το μήνα.

45 ευρώ ειναι πολύ υψηλή τιμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Για έκθεση πληρώνω 60? για μιαμιση ώρα. Είναι πολύ καλή καθηγήτρια και τις πιο πολλές φορές κάθεται ως 2 ώρες χωρίς παραπάνω λεφτά.



Ε, δε νομιζω οτι σου κανει καποια ιδιαιτερη χαρη εδω που τα λεμε, κι επισημα αν επαιρνε 30 ευρω την ώρα (60 το διωρο) παλι μεγαλο κασε θα ηταν για φιλολογο...Επισημως τώρα σου παίρνει 40 ευρω την ωρα, τεραστια χρεωση που δικαιολογειται μονο με παρα πολλη ανοχή και μονο αν μιλαμε για καθηγητρια με 30 χρονια εμπειρια σε δημοσιο σχολειο, αλλα τοσα σε ιδιαιτερα και με πολυ μεγαλες επιτυχιες στο ενεργητικο των μαθητων της σε επιπεδο σχολειου και πανελληνιων. Και φυσικα εναν τετοιο καθηγητη στον συστηνει καποιος απ'τους χιλιαδες που τον γνωριζουν στην πολη σου και συνηθως γ@μιεσαι να βρεις ωρα να σε βαλει μεσα στο υπερφορτωμενο του προγραμμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penny*

Νεοφερμένος

Η penny* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εγώ μένω επαρχία και οι τιμές είναι 20-25 ευρώ την ώρα..
45 μου φαίνονται υπερβολικά πολλά:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Εγώ μένω επαρχία και οι τιμές είναι 20-25 ευρώ την ώρα..
45 μου φαίνονται υπερβολικά πολλά:/

Ακριβώς!!
45????????????:!::!::!:
Εκμετάλλευση,αισχροκέρδεια....

Άλλοι τόσα δε βγάζουν σε μια μέρα...15-20? την ώρα και πολλά είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
... χρεωση που δικαιολογειται μονο με παρα πολλη ανοχή και μονο αν μιλαμε για καθηγητρια με 30 χρονια εμπειρια σε δημοσιο σχολειο, αλλα τοσα σε ιδιαιτερα και με πολυ μεγαλες επιτυχιες στο ενεργητικο των μαθητων της σε επιπεδο σχολειου και πανελληνιων. Και φυσικα εναν τετοιο καθηγητη στον συστηνει καποιος απ'τους χιλιαδες που τον γνωριζουν στην πολη σου και συνηθως γ@μιεσαι να βρεις ωρα να σε βαλει μεσα στο υπερφορτωμενο του προγραμμα.

Κάπου η καθηγήτρια μου είναι σε αυτά που γράφεις. Δεν είναι σε σχολείο τώρα κάποτε λεει ήταν. Τώρα είναι σε φροντιστήριο πολλά χρόνια και κάνει και ιδιαίτερα σε μαθητές που διαλέγει ότι μπορεί να συνεργαστεί. Το σίγουρο είναι ότι είναι πολύ καλή καθηγήτρια και δείχνει ότι αγαπάει πολύ αυτό που κάνει. Νομίζω ότι τα αξίζει τα ευρόπουλα που παίρνει.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Ε όχι και 60 ρε φίλε για 1,5 ώρα.. Σκέτη κοροϊδία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
με 315ε την βδομαδα ενω για φροντ τα δινεις το μηνα??(εστω λιγο παραπανω-δεν ξερω κιολας) οκει δεν γινεται ιδια δουλεια αλλα το αποτελεσμα ειναι ιδιο πανω κατω. :S
ελεος :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top