Τιμές για ιδιαίτερα

capitano22

Νεοφερμένος

Ο capitano22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ειμαι μαθητης του εσπερινου και θελω να κανω ιδιαιτερα αλλα δεν εχω ιδεα τι τιμες παιζουν!!!οποιος μπορει ας με ενημερωσει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Φαντάζομαι ιδιαίτερα για μαθήματα του σχολείου...Κοίτα, έναν καθηγητή να σου καλύψει τις απαιτήσεις της τάξης σου μπορείς να βρεις με 20-30 ευρώ την ώρα, για έναν υψηλότερου επιπέδου καθηγητή (που γι'αυτο το λόγο έχει όνομα και το πουλάει ακριβά), θα πληρώσεις τουλάχιστον 30-35 την ώρα, μπορεί και παραπάνω. Το επίπεδο του Λυκείου δεν χρειάζεται κανέναν τρελό επιστήμονα για να διδαχθεί, το "υψηλότερου επιπέδου" έχει να κάνει με καθηγητές που απλώς έχουν καλύτερη μεταδοτικότητα και συνεργασία στο μάθημα, που στην ουσία αυτό μας ενδιαφέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Οι περισσότεροι αξιόλογοι καθηγητές που ξέρω έχουν τιμές 25-35 ευρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναύτης.

Νεοφερμένος

Ο Ναύτης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Πρέπει να έχεις ρίξει σε αρνητικά επίπεδα την αξιοπρέπεια σου για να παίρνεις 40+ ευρώ την ώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
εμας μια επαιρνε 45 ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
και εγώ 45 έδινα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmak65

Νεοφερμένος

Ο fmak65 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 59 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγω ξερω οτι οι τιμες πανε στην θεσ/νικη 25 για κατευθυνση και 20 στο λυκειο και 15-20 στο γυμνασιο. Αυτα στην δυτικη θεσ/νικη. Φοιτητης οχι σε κατευθυνση παιρνει 12,5 - 15 ευρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Ναι αλλα κατα ποσο θα εμπιστευτεις εναν φοιτητη?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
45 ευρώ την ώρα για ιδιαίτερα; Αυτό είναι κλεψιά στο φουλ. :P Καλά είμαστε σοβαροί;
-----------------------------------------
45 ευρώ την ώρα για ιδιαίτερα; Αυτό είναι κλεψιά στο φουλ. :P Καλά είμαστε σοβαροί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαιρα43950

Νεοφερμένος

Η Μάιρα Φ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σύρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
45 ευρω??? και χωρις αποδειξη? Τι ειναι πια??
Εγω ειμαι τυχερη. Μενω σε επαρχια κι ειναι πιο χαμηλες οι τιμες.
Σε κατευθυνσεις δηλαδη 20ε την ωρα. κι ειμαι πολυ ευχαριστημενη :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
45 ευρω??? και χωρις αποδειξη? Τι ειναι πια??
Εγω ειμαι τυχερη. Μενω σε επαρχια κι ειναι πιο χαμηλες οι τιμες.
Σε κατευθυνσεις δηλαδη 20ε την ωρα. κι ειμαι πολυ ευχαριστημενη :no1:
και εγω επαρχια ειμαι αλλα παλι 45 ευρω παιρνουν..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
45 ευρω??? και χωρις αποδειξη? Τι ειναι πια??
Εγω ειμαι τυχερη. Μενω σε επαρχια κι ειναι πιο χαμηλες οι τιμες.
Σε κατευθυνσεις δηλαδη 20ε την ωρα. κι ειμαι πολυ ευχαριστημενη :no1:

Απόδειξη δε μπορείς να δώσεις αν εισαι καθηγητής σε σχολείο (διορισμένος) γιατί είσαι παράνομος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w1n5t0n

Δραστήριο μέλος

Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
25ε την ωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mercurius

Νεοφερμένος

Ο θράσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
αν είναι ποτέ δυνατόν! ακούς εκεί 45!!!!!! Ουτε ο μπαμπινιώτης να μου κανε μάθημα δε θα του δινα 45 ευρώ την ώρα! Κι εγώ είμαι επαρχία και οι τιμές είναι διαφορετικές... Εδώ ο πιο ακριβός παίρνει 25... Συνήθως οι περισσότεροι παίρνουν 20...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
40 ευρά την ώρα δλδ το 45 λεπτο είναι μια σύνηθης τιμή για την δυτική και βόρεια θεσ/νίκη εύοσμος ηλιούπολη ωραιόκαστρο ρετζίκη κλπ ένας "καλός" καθηγητής με εμπειρία κλπ τόσα θα σου πάρει.
Όσο ανατολικότερα πηγαίναι κανείς τόσο ανεβαίνουν οι τιμές πχ ο φυσικός μου στο φροντηστίριο ( ιδιοκτήτης παράλληλα) παίρνει 55 ευρώ για ιδιαίτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ο καθηγητης που κανει σε μενα εκθεση, ειναι φοβερος στο μαθημα του, το διδασκει τα τελευταια 20 χρονια και τον πληρωνω 15/ωρα.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
απορώ πως τα βγάζουν περα οι γονεις σας δηλαδη αμα κανετε 5 ωρες ιδιαιτερο την εβδομαδα...με καμια 35 αρα ευρω 175 ... ειναι ΠΟΛΛΑ τα χρηματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Για έκθεση πληρώνω 60€ για μιαμιση ώρα. Είναι πολύ καλή καθηγήτρια και τις πιο πολλές φορές κάθεται ως 2 ώρες χωρίς παραπάνω λεφτά.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top