Τηλεόραση: πόσες ώρες βλέπετε και τι προγράμματα παρακολουθείτε συνήθως;

Πόσες ώρες τηλεόραση βλέπετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 6)
  • Υπερβολικά πολλές (9+)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Πολλές (7-8)

    Ψήφοι: 1 16.7%
  • Αρκετές (5-6)

    Ψήφοι: 1 16.7%
  • Λίγες (3-4)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Πολύ λίγες (1-2)

    Ψήφοι: 2 33.3%
  • Δεν παρακολουθώ τηλεόραση!

    Ψήφοι: 2 33.3%

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Φιλαρακια δεν εβλεπα ποτε. Αυτο το laugh machine μου τη δινει αγρια και θεωρω το συγκεκριμενο σηριαλ απιστευτη χαζοαμερικανια.
Επισης βλεπω και 31 Δρομους. Η NYC ειναι μια απο τις πολεις που γουσταρω τρελα!
Μαζι με Αθηνα, Παρισι, Κωνσταντινουπολη, μια απο τις αγαπημενες μου πολεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Kαι εμενα μου τη δινει το ψευτικο γελιο που εχει...μα το σιριαλ εχει πολυ φαση....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ενταξει, τα ιδια και τα ιδια συνεχεια. 10 βλαμενοι παλιμπαιδιζοντες 30αρηδες να χασκογελανε σαν δεκαχρονα...Δε με ενθουσιαζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Δε γελάνε αυτοί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Κανουν βλακειες και γελαει το laugh machine! Τοσο το χειροτερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Είναι για να σου υπενθυμίζει να γελάσεις κι εσύ, γιατί τα αστεία τους δεν είναι αστεία συνήθως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Όχι αλλά οι φάτσες τους είναι αστείες όπως λένε αυτά που λένε και γελάμε :P Τώρα που το ξαναβλέπω πάντως, ο Τζόι δεν είναι τόσο αστείος όσο μου φαινόταν παλιότερα, τον έχουν κάνει υπερβολικά βλάκα και ο τρόπος που λέει ορισμένα είναι τελείως ψεύτικος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Είναι για να σου υπενθυμίζει να γελάσεις κι εσύ, γιατί τα αστεία τους δεν είναι αστεία συνήθως.

Καπως ετσι! Γι' αυτο λεω οτι ειναι αμερικανια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
:'(Καλά μωρέ ...δεν σε έπιασα και από τον λαιμό!!!!Την γνώμη μου είπα!!!:p:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antreas95

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
τώρα που θα κλείσουν τα σχολεία θα βλέπω περισσότερη!!:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με τέτοια κατάντια και παρακμή που επικρατεί στην τηλεόραση βλέπω πολύ λίγες.Συνήθως καμιά ταινία ή άμα τύχει καμιά ξένη σειρά στο STAR.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
αρκετές, αλλά έκοψα λίγο επειδή απέκτησα δικό μου υπολογιστή (είχε χαλάσει όταν ήμουν στην τετάρτη και κανείς δεν νοιάστηκε από τότε...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Αρκετές ώρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
παλια παρα πολλες αλλα τωρα οχι και τοσες...μονο το μεσημερι βλεπω και λιγο το βραδυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Προτιμώ αντί για τηλεόραση να μπαίνω στο internet επειδή είναι μαφίδρομο και έχω εγώ τοιν έλεγχο του τι βλέπω και ποια μηνύματα δέχομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Απο τηλεοραση εβλεπα μονάχα ράδιο αρβυλα (τωρα σταματησε), κι αυτο οποτε τυγχανε
Δεν ειμαι πολυ φαν, προτιμω το ιντερνετ κ εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
yozerehs:Σχεδον τα παντα.:D

artemaki:Σχεδον τιποτα.:D

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Σχεδον τιποτα κι εγω. Μονο ενα κολλημα με το "παρα 5" ειχα φαει και το εγραφα στο βιντεο (ναι, εν ετει 2006-07 βιντεο, δε θελω σχολια :P) αλλα μεχρι εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
εγω βλεπω μονο μερικες φορες Λαζοπουλο.τιποτα αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Αυτή η πολυπόθετ ερώτηση...

Βλέπεις τηλεόραση;;; Που ρωτάνε είτε απλούς ανθρώπους είτε ηθοποιούς και celebrity σε εκπομπές. Και χαρακτριστική απάντηση "Δε λέπω πολύ τηλεόραση". Και την επομένη όλες οι άλλες εκπομπές τον κράζουν αυτόν λέγοντας πως λέει ψέματα. Τελικά βλέπουμε λέμε ότι δε βλέπουμε;;

Εγώ βλέπω πάντως (όχι όσο κάθομαι στο ίντερνετ) αλλά πάντα είχα καλ΄σχέση μαζί της. ¨αμα θες ψάχνεις και βρίσκεις ωραιότατα προγράμματα για όλα τα γούστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top