Τηλεόραση: πόσες ώρες βλέπετε και τι προγράμματα παρακολουθείτε συνήθως;

Πόσες ώρες τηλεόραση βλέπετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 6)
  • Υπερβολικά πολλές (9+)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Πολλές (7-8)

    Ψήφοι: 1 16.7%
  • Αρκετές (5-6)

    Ψήφοι: 1 16.7%
  • Λίγες (3-4)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Πολύ λίγες (1-2)

    Ψήφοι: 2 33.3%
  • Δεν παρακολουθώ τηλεόραση!

    Ψήφοι: 2 33.3%

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Τα πάντα μπορεί ο καθένας να βρει σ'αυτό το ''χαζοκούτι'', όπως αποκαλούν πολλοί την τηλεόραση. Από το χωρισμό της Ρούλας Βροχοπούλου(:lol:) μέχρι και ντοκιμαντέρ του BBC.
Εγώ προσωπικά βλέπω σχεδόν τα πάντα. Μου αρέσει τρελά το σήριαλ γοργόνες:jumpy:, δε χάνω ποτέ το Λαζόπουλο και το Σαββατοκύριακο βλέπω όλα τα καρτούν με το ανιψάκι μου!
What about you?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Πολυ σπανια. Συνηθως μονο ειδησεις και μονο σε καναλια οπως ΡΙΚ και ΝΕΤ, αλλα και κανενα σηριαλ που και που, αν δεν εχω τιποτα αλλο να κανω. Λαζοπουλο δεν βλεπω (μου αρεσει, αλλα τον βαριεμαι), αλλα εχω σκοπο μια απο τις επομενες εβδομαδες να παω στο στουντιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ωρίωνας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ωρίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Φέτος λόγω αγγλικών βλέπω πολύ λίγο TV. Σε μόνιμη βάση βλέπω Λαζόπουλο και Λούφα και Παραλλαγή (ένα επεισόδιο έχασα και πήγα να πέσω απ' το μπαλκόνι:lol:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Δε βλέπω κάτι συγκεκριμένο, συνήθως (όπως τώρα) την ανοίγω όποτε κάθομαι στο PC για να δω καμια είδηση ή τπτ πιο ελαφρύ (τα μεσημέρια :P). Ίσως το μόνο σταθερό είναι τα Φιλαράκια τα σαββατοκύριακα. όσες φορές και να το επαναλαμβάνει εγώ δε ξεκολλάω :P Αν και φέτος διακρίνω κρυάδες στο χιουμορ τους που μικρή με ξεκάρδιζαν. Δε πειράζει! Τώρα βλέπω Λαζοπουλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Πολύ λίγο. Λαζόπουλο συχνά και καμιά σαβούρα το Σαββατοκύριακο αν βαριέμαι. Α, και Σκάι λίγο πιο συχνά λόγω ντοκιμαντέρ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Βλέπω ελάχιστες ώρες τηλεόραση,αλλά δεν χάνω ποτέ τον Λαζόπουλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosdel

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Πολύ λίγο. Λαζόπουλο συχνά και καμιά σαβούρα το Σαββατοκύριακο αν βαριέμαι. Α, και Σκάι λίγο πιο συχνά λόγω ντοκιμαντέρ.

Και εγω απο φετος αρχισα το ΣΚΑΙ, ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ(Και οχι επειδη παιζει ο θρυλος μπασκετ εκει.:fss:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Καθόλου... μόνο καμιά φορά να δω κανα ντοκιμαντέρ για δεύτερο παγκόσμιο πόλεμο στο ΣΚΑΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Καθόλου... μόνο καμιά φορά να δω κανα ντοκιμαντέρ για δεύτερο παγκόσμιο πόλεμο στο ΣΚΑΙ

ούτε παιδικά;;;;;;;;;;! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Τον κοβεις για ατομο που βλεπει παιδικα????:P
Γιατι ομως για τον WWII? Που κολλαει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Έχω πιο σοβαρά πράγματα να κάνω από το να βλέπω γιαπωνέζικες χαζοβλακείες...

Τον κοβεις για ατομο που βλεπει παιδικα????:P
Γιατι ομως για τον WWII? Που κολλαει?

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΠΤΩΜΑΤΑ... :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
















(πλάκα κάνω... δεν ξέρω... από μικρός έχω κόλλημα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Έχω πιο σοβαρά πράγματα να κάνω από το να βλέπω γιαπωνέζικες χαζοβλακείες...


δεν είναι όλα γιαπωνέζικα.. τα looney tunes πχ. Και τα γιαπωνέζικα είναι μια χαρά! Απλώς όχι αυτά που παίζουν στα κανάλια! (Εκτός από το Rurouni Kenshin που έπαιζε στο Mακεδονία TV καποτε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Λοιπον Γιωργη σε παραπεμπω στον Ωριωνα για αμεσο εγκλεισμο. Η προταση μου για τη θεραπεια σου ειναι να σε κλεισουν 5 χρονια σε ενα μπουντρουμι και να βλεπεις μερα-νυχτα sailor moon!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johndrim

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Συνήθως βλέπω ξένες σειρές όπως Heroes-Alter Monk-Star Psych-Alter και πολλά άλλα πυ βαριέμαι να τα πώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Τα γιαπωνέζικα παιδικά είναι πολύ ωραία:no1:! Yu-Gi-Oh forever! Και το Κάστρο του Τακέσι είναι τέλειο! Νταμπαριβάν:lol:!(ή όπως αλλιώς το λένε...) Το Big Bang το βλέπει κανείς? Βγάζει πολύ γέλιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ευτυχως πιο χαμηλα απο τα Ποκεμον στο δημοτικο δεν επεσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Μάπες είναι όλα τους... και οι μ*ς που βάζει το alter (γνωστό βρωμοκάναλο) και οι παπάρες του star (άλλο από κει). Μπααα, το πρωί τρώω το πρωινό μου, πίνω το σίδηρό μου και την κάνω για καμιά πρωινιάτικη βόλτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

philosophos

Νεοφερμένος

Ο philosophos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πλωμάρι (Λέσβος). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
φετος δυστυχως δεν εχει τιποτα αξιολογο η τηλεοραση...λιγο το big bang ειναι ωραιο αν και πολλες φορες το επιπεδο πεφτει...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εγω παντως καθε βραδυ 1-2 βλεπω φανατικα ειδησεις στο ΡΙΚ!

Μάπες είναι όλα τους... και οι μ*ς που βάζει το alter (γνωστό βρωμοκάναλο) και οι παπάρες του star (άλλο από κει). Μπααα, το πρωί τρώω το πρωινό μου, πίνω το σίδηρό μου και την κάνω για καμιά πρωινιάτικη βόλτα...

Ασχετο! Ως γνωστος ελληναρας που ειμαι, αυτα τα ευρωπαικα δε με συγκινουν! Τα Σαββατοκυριακα προτιμω να σηκωνομαι στις 11 και να την αραζω με τη φραπεδια στον καναπε βλεποντας (και θαυμαζοντας!) τους κοριτσαρους που χορευουν παραδοσιακα, φορωντας κυριως το αρωμα τους, στο "Καλομελετα κι ερχεται". :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,819 μηνύματα.
Έχω 2,5 χρόνια να δω τηλεόραση. :zilia::zilia::zilia:
(ντεν κάνω πλάκα)

Τελευταία φορά που στάθηκα σε τηλεόραση ήταν για καμιά ώρα τότε με τις πυρκαγές φέτος.

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top