Γενικό -  Τεστ Επαγγελματικού Προσανατολισμού

xrusa!

Νεοφερμένος

Η xrusa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Βρήκά μία σελίδα με ένα Τεστ επαγελματικού προσανατολισμού και σκέφτηκα να το μοιραστώ μαζί σας! https://paroutsas.jmc.gr/iqtest/orient.htm (Δεν είναι 100% αξιόπιστο)
Αν θέλετε ποστάρετε το αποτελεσμα. Αν ξέρετε κάποια άλλη σελίδα με παρόμοιο τεστ καντε ένα ποστ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Πατάω μία ώρα εκεί που λέει "Πατήστε εδώ για να ξεκινήσετε το τεστ" και δεν γίνεται τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrusa!

Νεοφερμένος

Η xrusa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Κανονικά πρέπει να ενεργοποιηθεί το πλαίσιο απο κάτω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgakisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Και σε μένα το ίδιο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Και σε μενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Είναι επειδή σνομπάρετε τον Internet Explorer, που ο δημιουργός της σελίδας αυτής αγαπάει πολύ. :D Το γράφει κι όλας ο καημένος σε ένα πλαισιάκι πάνω πάνω.

Aν δοκιμάσετε να κάνετε το τεστ σε ΙΕ θα δείτε ότι δεν εχει πρόβλημα. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgakisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Λες? Φτου γαμότο και τον έχω διαγράψει εντελώς.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Εγω τωρα το κανω.Μεγαλο ειναι ρε γαμωτο.Ελπιζω να 'ναι αντιπροσωπεθτικο τουλαχιστον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
και πως τον βαζουμε τον εξπλορερ? :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Το κανα το τεστ!Πολυ ωρα μου πηρε ομως.Πανω κατω μου βλαλε ως πρωτο να διδαξω σε πρωτοβαθμια εκπαιδευση και δευτερη επιλογη ο,τι εχει να κανει με θεατρο,μουσικη και τετοια.Μεχρι και κομμωτικη μου βγαλε.Η πρωτη επιλογη που μου βγαλε ηταν αντιπροσωπευτικη μπορω να πω ,αλλα η δευτερη δεν ηταν σχεδον καθολου μαλιστα.Νταξει ζωγραφος ταιριαζει,αλλα εβαλε ολα τα σχετα,μακιγιερ,cameraman,ηχοληπτης και αλλα που πεφτουν λιγακι ασχετα.Το προτεινω παντως το τεστ γιατι καθως το λυνεις ξεκαθαριζεις και καποια πραγματα στο μυαλο σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
εμενα παντως μ' εβγαλε διχασμενη προσωπικοτητα!:thanks:

ενταξει, κατι βρηκε, αλλα δεν με πολυεπεισε για την αξιοπιστια του...:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Εμένα ακριβώς μου έβγαλε τα αποτελέσματα! Πρώτη μου επιλογή κλάδος μαθηματικών-χημείας-φυσικής!!!Πραγματικά αυτό ήθελα!!!
Τώρα δεν ξέρω τι να γίνω: Κρυσταλλογράφος ή Ωκαιανολόγος;;;(πλάκα κάνω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Μεγάλο και χρονοβόρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Όντως πολύ χρονοβόρο...
Εμένα μου έβγαλε

"Γραφικές Τέχνες, Θέατρο - Μουσική - Κινηματογράφος, Διαμόρφωση Χώρου - Διακόσμηση"

Μέσα έπεσε, αν και πιο πολύ με ενδιαφέρει το θέατρο κ ο κιν/γράφος...

Τέσπα, δε βαριέσαι !!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Κι εγώ το έκανα (είναι απελπιστικά βαρετό) και έβγαλε -οποία έκπληξις :P- διαμόρφωση χώρων - διακόσμηση και μετά γραφικές τέχνες.

Μα να μην έχει αρχιτεκτονική! Γιατί 'διακόσμηση χώρων' δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia94

Νεοφερμένος

Η Georgia94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
μολις το τελειωσα ειναι τελειο κ επεσε μεσα σε αυτα που θελω!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tasorf

Νεοφερμένος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Αυτό είναι μονόωρο μάθημα κάθε εβδομάδα ή σας παίρνουν μια ώρα από ένα άλλο μάθημα για να συμπληρώσετε το τεστ για λίγο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrusa!

Νεοφερμένος

Η xrusa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Κι αλλο ένα τεστακι που βρήκα!
https://www.talentcheck.org/index.php?frage=1&stage=2&ln=gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Δεν πολυ εμπιστεύομαι τα τεστ επαγγελματικου προσανατολισμού...αφήστε που μου κόστισε μια περιουσία για να το κάνω (70 ευρω πριν 2 χρόνια):'(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tulip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η philippa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
και εγώ το έκανα!! πάνω κάτω μέσα έπεσε πάντως...αν εξαιρέσει κανείς το γεγονός οτι με έβγαλε αναποφάσιστη..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top