Τελικές Εκτιμήσεις Βάσεων 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΟ!! η ΔΙΔΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ? ενας διευθυντης ποσο πιο πριν να τα ξερει τριχες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Διευθυνση δευτεροβαθμιας εκει πανε τα γραπτα το ζητημα ειναι ΠΟΤΕ θα φτασουν εκει απο το ΒΛΑΚΑ ΤΟΝ ΦΙΛΙ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Μετα απο αυτο το μαριετακι το ζωνουν τα φιδια

χαχα τρ το ειδα ουδολως δν υπαρχει δολος αχααχ δν με σωνουν κ πολυ πιστευω εχωπερασει!!! οι χαμηλοβαθμες λογικο ν χουν μια αυξηση?αχ δν ξερω

μαλακιεςμερικων θα υπαρχει στατικη πορεια κ πτωση ημουν σιγουρη γ εστω μικρη αλλα ανοδο!!!μα σε τοσο μετριας βαθμολογιας σχολη δν ξερω...αν ειναι ετσι στα πολυτεχνεια τι θ εχουμε?πωωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Πως θα πλευρισουμε αυτον τον χημικο να κελαηδησει βασεις δεν ξερεω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αργύρης Κ

Νεοφερμένος

Ο Αργύρης Κ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Χρήστο καλησπέρα! Είχα ξαναγράψει ένα μήνυμα α λλα μάλλον δεν το είδες. Έχω 16.327 μόρια και ενδιαφέρομαι για τη σχολή αστυφυλακων. Ρωτάω την άποψή σου επειδή δεν έχεις κάνει κάποια προβλέψει με αριθμούς γι αυτή τη σχολή. Σε ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
αγαπητε χημικε εσυ εχεις ευκαιριες !εχεις μεταγραφη κ 10% αν την εχειςχασει γ λιγα μορια σιγουρα πιανεις τ χρονου με 10% αλλοιμονο. σ μενα εχω δωσει 3χρονιες υπαρχουν κ χειροτερα.το θεμα ειναι οτι οι βασεις εχουν βγει παιδια αλλα γτ δν τις ανακοινωνουν ?εναν χακερ να ειχαμε να εμπαινε στο υπουργειο .το θεμα ειναι οτι δν χρειαζεται καν χακερ!!!ενας υπαλληλακος εκει μεσα χρειαζεται ρε γαμωτο.εγω αν ειχα μεσο θ ρωτουσα αληθεια κ γ αλλους εναν εστω δν ει αι δυσκολο ενας κωδικος κ λιγα αρχικα αιντε πια!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

19581962

Νεοφερμένος

Ο 19581962 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Κάποιος ανέφερε στο εντου ότι οι εκπληξεις του ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗ ειναι στο 3ο και ότι οι οδοντιατρικές είναι πάνω από ιατρική Κρήτης Και δπθ Λετε να ισχυει;

Θα ρίξει τις ιατρικές

Ας ΠΕΊΤΕ κάποια γνώμη ΕΙΝΑΙ δυνατόν να ξέρει;

Χρήστο έχεις αποψη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

julia P

Νεοφερμένος

Η julia P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Μπα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim1997

Νεοφερμένος

Ο jim1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Χρηστο ειμαι αυτος με τα 18605 με το παλιο συστημα θετικης κατευθυνσης. Δεν ξερω αν τελικα πιασω την ιατρικη αλλα θελω να ξερεις οτι η στηριξη σου και η αναλυση σου( εισαι ο μοναδικος που εκανε εκτιμησεις για την ιατρικη με το παλιο) ηταν κατι το εξαιρετικο. Σε ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου ,σου ευχομαι καλη επιτυχια και προσωπικη και στις εκτιμησεις σου και καλη τυχη σε ολους μας. Ευχαριστω φιλε!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia P

Νεοφερμένος

Η julia P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Με 18640 μόρια πιστεύω τελικά ότι δε πιάνω ιατρική . Σκέφτομαι λοιπόν να πάω από Τετερτη Θεσσαλονίκη να ψάξω για σπίτι. 2η επιλογή Φαρμακευτική και πρώτα Θεσσαλονίκη. Τι λέτε? Βαρέθηκα να περιμένω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto 18676

Νεοφερμένος

Η myrto 18676 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
1) Όταν τα δω επίσημα τότε θα δεχθώ οποιαδήποτε κριτική, εδώ θα είμαι. Ενώ οι άλλοι εκτιμητές όχι.
2) Εννοείται ότι κάνεις δεν είναι η Πυθία ώστε να μην πέσει έστω και σε κάποια έξω.
3) Προσωπικά, για την αυτοαξιολογηση μου θα κάνω πίνακα με τις διαφορές από τις κεντρικές τιμές των εκτιμησεων μου παραθέτοντας και γενικούς σχολιασμούς των βάσεων και της επιτυχίας/αποτυχίας μου και εκεί απλά θα τελειώσει από τη μεριά μου. Από τη μεριά σας , πείτε ότι θέλετε.
4) Ευχαριστώ όσους με στήριξαν και όσους μου μετέφεραν θετική ενέργεια!


''Οι άνθρωποι είναι πιο πρόθυμοι να ανταποδώσουν το κακό παρά το καλό που τους έκανες, αφού η ευγνωμοσύνη είναι βάρος, ενώ η εκδίκηση είναι ευχαρίστηση."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikhon

Νεοφερμένος

Η nikhon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Κάποιος ανέφερε στο εντου ότι οι εκπληξεις του ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗ ειναι στο 3ο και ότι οι οδοντιατρικές είναι πάνω από ιατρική Κρήτης Και δπθ Λετε να ισχυει;

Θα ρίξει τις ιατρικές

Ας ΠΕΊΤΕ κάποια γνώμη ΕΙΝΑΙ δυνατόν να ξέρει;

Χρήστο έχεις αποψη;
Νομίζω ότι αναφέρθηκε στα παιδαγωγικά.
Δεν είναι απίθανο για οδοντιατριή Αθήνας .
Έχει ξαναγίνει 11-12;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Με 18640 μόρια πιστεύω τελικά ότι δε πιάνω ιατρική . Σκέφτομαι λοιπόν να πάω από Τετερτη Θεσσαλονίκη να ψάξω για σπίτι. 2η επιλογή Φαρμακευτική και πρώτα Θεσσαλονίκη. Τι λέτε? Βαρέθηκα να περιμένω.
πιστεύω ότι πιάνεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Με 18640 μόρια πιστεύω τελικά ότι δε πιάνω ιατρική . Σκέφτομαι λοιπόν να πάω από Τετερτη Θεσσαλονίκη να ψάξω για σπίτι. 2η επιλογή Φαρμακευτική και πρώτα Θεσσαλονίκη. Τι λέτε? Βαρέθηκα να περιμένω.


... είσαι οριακά και για ιατρική, καλύτερα μην το ρισκάρεις - περίμενε - καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikhon

Νεοφερμένος

Η nikhon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Με 18640 μόρια πιστεύω τελικά ότι δε πιάνω ιατρική . Σκέφτομαι λοιπόν να πάω από Τετερτη Θεσσαλονίκη να ψάξω για σπίτι. 2η επιλογή Φαρμακευτική και πρώτα Θεσσαλονίκη. Τι λέτε? Βαρέθηκα να περιμένω.

Μην βιάζεσε:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Νομίζω ότι αναφέρθηκε στα παιδαγωγικά.
Δεν είναι απίθανο για οδοντιατριή Αθήνας .
Έχει ξαναγίνει 11-12;)


... δηλαδή εσύ θεωρείς πιθανό η οδοντιατρική να είναι πάνω από 18.710-18.720 - που θα είναι η ιατρική Ηρακλείου - εγώ το αποκλείω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
''Οι άνθρωποι είναι πιο πρόθυμοι να ανταποδώσουν το κακό παρά το καλό που τους έκανες, αφού η ευγνωμοσύνη είναι βάρος, ενώ η εκδίκηση είναι ευχαρίστηση."

Ανατρίχιασα!! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την παράθεση αυτού του αποφθέγματος.

... δηλαδή εσύ θεωρείς πιθανό η οδοντιατρική να είναι πάνω από 18.710-18.720 - που θα είναι η ιατρική Ηρακλείου - εγώ το αποκλείω...

Αυτο μπορεί να γίνει μόνο με πτώση ζήτησης των ιατρικων περιφερειακων σχολων που σημαίνει ότι πρέπει να δούμε την Ιατρική ΔΠΘ στα 18500 για να μπορεσει να γίνει αυτό που αναφέρεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Με 18640 μόρια πιστεύω τελικά ότι δε πιάνω ιατρική . Σκέφτομαι λοιπόν να πάω από Τετερτη Θεσσαλονίκη να ψάξω για σπίτι. 2η επιλογή Φαρμακευτική και πρώτα Θεσσαλονίκη. Τι λέτε? Βαρέθηκα να περιμένω.

για ιατρικη δε ξερω αν ποιανεις αλλα απο σπιτια στη θεσσαλονικη γενικα ειναι δυσκολα εγω εψαχνα 2αρι στη τουμπα να ειναι 15 ετιας και εκανα εναμισο μηνα να βρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Με 18640 μόρια πιστεύω τελικά ότι δε πιάνω ιατρική . Σκέφτομαι λοιπόν να πάω από Τετερτη Θεσσαλονίκη να ψάξω για σπίτι. 2η επιλογή Φαρμακευτική και πρώτα Θεσσαλονίκη. Τι λέτε? Βαρέθηκα να περιμένω.
Κατ'εμε είσαι μέσα στην Ιατρική ΔΠΘ. Οπότε πρέπει να περιμένεις! Μπορείς βέβαια να ψάχνεις σπίτια παράλληλα σε Θεσσαλονίκη και Αλεξανδρούπολη μέσω του διαδικτύου και να σημειώνει :) Αναμονή! Θα περάσουν οι μέρες :) Παρόλο που μας έχουν τρελάνει φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
για ιατρικη δε ξερω αν ποιανεις αλλα απο σπιτια στη θεσσαλονικη γενικα ειναι δυσκολα εγω εψαχνα 2αρι στη τουμπα να ειναι 15 ετιας και εκανα εναμισο μηνα να βρω
μιλαμε γ εσενα τωρα::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top