Τελικές Εκτιμήσεις Βάσεων 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Παν16

Νεοφερμένος

Η Παν16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Επειδή γίνεται πολύ κουβέντα για Χημικούς Μηχανικούς , με 17890 για ΕΜΠ τι λέτε;

Eγω λεω οτι εισαι μεσα!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Επειδή γίνεται πολύ κουβέντα για Χημικούς Μηχανικούς , με 17890 για ΕΜΠ τι λέτε;

Mε 400+ δεν θα μείνεις σίγουρα εκτός :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill1996

Νεοφερμένος

Ο Bill1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Να είσαι καλά και καλή επιτυχία να έχεις??????

Ευχαριστώ Χρήστο , καλή επιτυχία και σε εσένα!!!
Επειδή έχω διαβάσει καλά τις εκτιμήσεις σου πιστεύω ότι ειδικά στο 3ο πεδίο θα σκίσεις...
Στο δεύτερο βλέπω άνοδο ειδικά στις κεντρικές σχολές - καλά αποτελέσματα σε όλους !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kaiser

Νεοφερμένος

Ο kaiser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδια καμια προβλεψη για το οικονομικων επιστημων στα Ιωαννινα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill1996

Νεοφερμένος

Ο Bill1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Χριστίνα έχουμε ένα κοινό δεδομένο :450 μόρια πάνω απο την περυσινή βάση...
Καλά αποτελέσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stva

Νεοφερμένος

Ο stva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Με 13722 λέτε να πιάνω Πολιτικούς Μηχανικούς Ξάνθης ή Τοπογράφους Μηχανικούς ΑΠΘ; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παν16

Νεοφερμένος

Η Παν16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Χριστίνα έχουμε ένα κοινό δεδομένο :450 μόρια πάνω απο την περυσινή βάση...
Καλά αποτελέσματα

Εγω εχω 960 μορια πανω απο την περσυνη βαση της πατρας που θελω..:P
Καλα αποτελεσματα κ σε σενα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
αυριο βγαινουν καλα αποτελεσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.

Παν16

Νεοφερμένος

Η Παν16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
αυριο βγαινουν καλα αποτελεσματα

πως ειναι δυνατον, αφου δεν εχει δημοσιευτει το δελτιο τυπου; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikhon

Νεοφερμένος

Η nikhon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
παιδια ,μαλλον ειδε στο εντου εναν τιτλοπ λςει αυριο βγαινουν απο τρολ κ μπερδευτηκε

Επειδή γίνεται πολύ κουβέντα για Χημικούς Μηχανικούς , με 17890 για ΕΜΠ τι λέτε;
τι αλλο εχεις βαλει μετα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

julia P

Νεοφερμένος

Η julia P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Καλησπέρα! Είχε ρωτήσει η Μυρτώ αλλά νομίζω απάντηση δεν πήρε. Ποσα μόρια διαφορα μπορεί να έχει το Ηράκλειο από Αλεξανδρούπολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill1996

Νεοφερμένος

Ο Bill1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
παιδια ,μαλλον ειδε στο εντου εναν τιτλοπ λςει αυριο βγαινουν απο τρολ κ μπερδευτηκε


τι αλλο εχεις βαλει μετα;

Μόνο Αθήνα:
1) ΗΜΜΥ
2) ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧ
3) ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Κ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΕΚΠΑ

Αυτά ειναι τα αγαπημένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Παιδιά , πως θα περασουν ακόμα 3 μερες ; Νομίζω οτι δεν θα αντέξω . Είμαι οριακά για την Νομική Κομοτηνής ( 17.510 ) και κοντεύω να σκάσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Μόνο Αθήνα:
1) ΗΜΜΥ
2) ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧ
3) ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Κ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΕΚΠΑ

Αυτά ειναι τα αγαπημένα...
α ωραια..καλη επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosaris

Νεοφερμένος

Ο panosaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Δεν εισαι μονο εσυ που αγχωνεσαι :/::redface:. Ειμαι 3ο πεδιο 683 μορια πανω απο το βιολογικο απθ αλλα δεν ξερω αν το πιασω γιατι υπαρχει υπερσυγκεντρωση υποψηφιων στη κλιμακα 18-18,5. ελπιζουμε προς το παρον και οι δυο!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Δεν εισαι μονο εσυ που αγχωνεσαι :/::redface:. Ειμαι 3ο πεδιο 683 μορια πανω απο το βιολογικο απθ αλλα δεν ξερω αν το πιασω γιατι υπαρχει υπερσυγκεντρωση υποψηφιων στη κλιμακα 18-18,5. ελπιζουμε προς το παρον και οι δυο!:worry:

Αν και απέχεις μόλις 42 μόρια από το κέντρο εκτίμησής μου, δεν νομίζω ότι θα μείνεις εκτός. Εξάλλου είσαι +42, οπότε έχεις πολλές πιθανότητες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andrew23

Νεοφερμένος

Ο Andrew23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Παιδιά πτώση 500+ μόρια των υψηλόβαθμων σχολών του 5ου πεδίο είναι πιθανό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Παιδιά πτώση 500+ μόρια των υψηλόβαθμων σχολών του 5ου πεδίο είναι πιθανό;

500 μόρια νομίζω σαν πτώση είναι το πιο πιθανό σενάριο για τις πιο υψηλόβαθμες (τυπου λοχρη, δετ)
Η πτώση στο πεδίο θα φτάσει ακόμα και πάνω από 1.000 μόρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top