Τελικές Εκτιμήσεις Βάσεων 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
εγω με 17444 περναω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
εγω με 17444 περναω?

δε ξερω μπορει και οριακα μεσα παντως το ΞΑΝΑΛΕΩ οταν βγηκαν και ειπαν με 17250 δεν περασε χημικο μηχανικο θεσσαλονικης με 15500 δεν περασε χημικο...(δε θυμαμαι που ) και οταν βγηκε ο αλλος και ειπε 17985 δεν περασε ημμυ απθ ΑΝ ισχυουν τοτε θα εχουμε ανοδο και μαλιστα μεγαλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
δε ξερω μπορει και οριακα μεσα παντως το ΞΑΝΑΛΕΩ οταν βγηκαν και ειπαν με 17250 δεν περασε χημικο μηχανικο θεσσαλονικης με 15500 δεν περασε χημικο...(δε θυμαμαι που ) και οταν βγηκε ο αλλος και ειπε 17985 δεν περασε ημμυ απθ ΑΝ ισχυουν τοτε θα εχουμε ανοδο και μαλιστα μεγαλη

αχχχ.πφφφ.δεν περασε χημικο πατρας νομιζω περασε κρητη κ ο αλλος δν ειχε τοσα πολλα 17250 νομιζω 17133..;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
αχχχ.πφφφ.δεν περασε χημικο πατρας νομιζω περασε κρητη κ ο αλλος δν ειχε τοσα πολλα 17250 νομιζω 17133..;

καπου τοσο δε θυμαμαι και εγω τοσο καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evapar123

Νεοφερμένος

Η evapar123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Παιδια το αρθρο απο το εθνος καπου λεει οτι ειναι της προηγουμενης εβδομαδας.Αρα δεν ειναι σημερινο.Και σας λεω οτι το εχω τσεκαρει και δεν εχουν καινουρια στοιχεια η εσωτερικη πληροφορηση.Στηριζονται στα μεχρι τωρα γνωστα.Απλα αυτος ο Νιβολιανιτης ασχολειται με εκπαιδευτικα θεματα και ισως ειναι αξιοπιστος.Επισης απο καποιες συνομιλιεσ που ειχα για χημικους μηχανικους ενδιαφερονταν αρκετοι απο το 3 πεδιο αν δεν περνουσαν ιατρικη.Οποτε η ανοδος αν ειναι αθηθινη ισως αφορα μονο αυτο το τμημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Παιδια το αρθρο απο το εθνος καπου λεει οτι ειναι της προηγουμενης εβδομαδας.Αρα δεν ειναι σημερινο.Και σας λεω οτι το εχω τσεκαρει και δεν εχουν καινουρια στοιχεια η εσωτερικη πληροφορηση.Στηριζονται στα μεχρι τωρα γνωστα.Απλα αυτος ο Νιβολιανιτης ασχολειται με εκπαιδευτικα θεματα και ισως ειναι αξιοπιστος.Επισης απο καποιες συνομιλιεσ που ειχα για χημικους μηχανικους ενδιαφερονταν αρκετοι απο το 3 πεδιο αν δεν περνουσαν ιατρικη.Οποτε η ανοδος αν ειναι αθηθινη ισως αφορα μονο αυτο το τμημα.

Εύα, δεν ξέρω σε τι αναφέρεσαι αλλά κάποιο παιδί αναφέρθηκε για μια ανακοίνωση του Κου Κουτρουμπέλη ο οποίος είπε πριν από 3 ώρες ότι:

Απ' ότι φαίνεται στα δοκιμαστικά του Υπουργείου δεν εντοπίστηκε κάποιο πρόβλημα και είναι υπαρκτό το ενδεχόμενο να δημοσιοποιηθούν οι βάσεις αντί της Πέμπτης ακόμη και την Τετάρτη.

Καλά Αποτελέσματα σε όλους, όποτε και να αναρτηθούν τελικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Εύα, δεν ξέρω σε τι αναφέρεσαι αλλά κάποιο παιδί αναφέρθηκε για μια ανακοίνωση του Κου Κουτρουμπέλη ο οποίος είπε πριν από 3 ώρες ότι:

Απ' ότι φαίνεται στα δοκιμαστικά του Υπουργείου δεν εντοπίστηκε κάποιο πρόβλημα και είναι υπαρκτό το ενδεχόμενο να δημοσιοποιηθούν οι βάσεις αντί της Πέμπτης ακόμη και την Τετάρτη.

Καλά Αποτελέσματα σε όλους, όποτε και να αναρτηθούν τελικά!

οντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Βγήκε επισκόπηση τύπου από το υπουργείο και λέει ότι θα ανακοινωθούν 25 ή 26.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Βγήκε επισκόπηση τύπου από το υπουργείο και λέει ότι θα ανακοινωθούν 25 ή 26.

Η επισκόπηση τύπου είναι τι δημοσίευσαν οι εφημερίδες σήμερα δευτέρα σε ότι αφορά το υπουργείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Η επισκόπηση τύπου είναι τι δημοσίευσαν οι εφημερίδες σήμερα δευτέρα σε ότι αφορά το υπουργείο.

Αα τότε με συγχωρείτε δεν το ήξερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Αα τότε με συγχωρείτε δεν το ήξερα.

Μην ανησυχείς, πληροφοριακά στο είπα για να το ξέρεις!
Είναι λογικό να μην τα γνωρίζουμε όλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfullife

Νεοφερμένος

Η wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Βρε παιδιά, σας παρακολουθώ καιρό, αλλά είπα να μη ρωτήσω και αγχωθώ περισσότερο....Τελικά όμως η περιέργεια νίκησε:D
Λοιπόν, έχω συγκεντρώσει 11.448 μόρια για το 2ο πεδίο και οι σχολές που δήλωσα κατά σειρά είναι:
1)Γεωπονίας Θεσσαλονίκη
2)Γεωπονίας, Φυτικής Παραγωγής και Αγροτικού Περιβάλλοντος Βόλος
3)Αγροτικής Οικονομίας και Ανάπτυξης Αθήνα
4)Αγροτικής Ανάπτυξης Ορεστιάδα
.....και κάποιες άλλες σχολές στη συνέχεια, αλλά νομίζω ότι θα περάσω σε κάποια από αυτές. Ποια έχει τις περισσότερες πιθανότητες;
Ευχαριστώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Βρε παιδιά, σας παρακολουθώ καιρό, αλλά είπα να μη ρωτήσω και αγχωθώ περισσότερο....Τελικά όμως η περιέργεια νίκησε:D
Λοιπόν, έχω συγκεντρώσει 11.448 μόρια για το 2ο πεδίο και οι σχολές που δήλωσα κατά σειρά είναι:
1)Γεωπονίας Θεσσαλονίκη
2)Γεωπονίας, Φυτικής Παραγωγής και Αγροτικού Περιβάλλοντος Βόλος
3)Αγροτικής Οικονομίας και Ανάπτυξης Αθήνα
4)Αγροτικής Ανάπτυξης Ορεστιάδα
.....και κάποιες άλλες σχολές στη συνέχεια, αλλά νομίζω ότι θα περάσω σε κάποια από αυτές. Ποια έχει τις περισσότερες πιθανότητες;
Ευχαριστώ:)

Κακώς νίκησε η περιέργεια αλλά ακόμα και για το 4 είναι δύσκολα τα πράγματα, ίσως επειδή είναι Ορεστιάδα να μην δηλωθεί τόσο πολλαπλάσια όπως οι άλλες γεωπονικές σχολές.
Μετά ελπίζω να έχεις βάλει μη γεωπονικές σχολες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfullife

Νεοφερμένος

Η wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Κακώς νίκησε η περιέργεια αλλά ακόμα και για το 4 είναι δύσκολα τα πράγματα, ίσως επειδή είναι Ορεστιάδα να μην δηλωθεί τόσο πολλαπλάσια όπως οι άλλες γεωπονικές σχολές.
Μετά ελπίζω να έχεις βάλει μη γεωπονικές σχολες!

Μμμ, καλά έκανα και ρώτησα. Καλύτερα να λιποθυμήσω στο σπιτάκι μου, παρά μπροστά σε κόσμο...

Έλα μωρέ πλακίτσα:D......:/:
Λοιπόν, μετά έβαλα...
Φυσικοθεραπείας Θεσσαλονίκη, Λαμία, Αίγιο
Λογοθεραπείας
Μηχανικών Περιβάλλοντος Ξάνθη
Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης Ξάνθη
Νοσηλευτικής Αθήνα, Σπάρτη, Θεσσαλονίκη, Λάρισα, Λαμία, Ιωάννινα, Διδυμότειχο
Μαιευτικής Θεσσαλονίκη, Πτολεμαίδα
Τίποτα από αυτά...:hmm:Για 3ο πεδίο έχω 10.700 περίπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανασης Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θανασης Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Μμμ, καλά έκανα και ρώτησα. Καλύτερα να λιποθυμήσω στο σπιτάκι μου, παρά μπροστά σε κόσμο...

Έλα μωρέ πλακίτσα:D......:/:
Λοιπόν, μετά έβαλα...
Φυσικοθεραπείας Θεσσαλονίκη, Λαμία, Αίγιο
Λογοθεραπείας
Μηχανικών Περιβάλλοντος Ξάνθη
Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης Ξάνθη
Νοσηλευτικής Αθήνα, Σπάρτη, Θεσσαλονίκη, Λάρισα, Λαμία, Ιωάννινα, Διδυμότειχο
Μαιευτικής Θεσσαλονίκη, Πτολεμαίδα
Τίποτα από αυτά...:hmm:Για 3ο πεδίο έχω 10.700 περίπου.

Μηχ.Περιβαλλοντος Ξανθη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfullife

Νεοφερμένος

Η wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
τι σημαινει αυτο;ποτε θ βγουν επιτελουςςς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Μμμ, καλά έκανα και ρώτησα. Καλύτερα να λιποθυμήσω στο σπιτάκι μου, παρά μπροστά σε κόσμο...

Έλα μωρέ πλακίτσα:D......:/:
Λοιπόν, μετά έβαλα...
Φυσικοθεραπείας Θεσσαλονίκη, Λαμία, Αίγιο
Λογοθεραπείας
Μηχανικών Περιβάλλοντος Ξάνθη
Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης Ξάνθη
Νοσηλευτικής Αθήνα, Σπάρτη, Θεσσαλονίκη, Λάρισα, Λαμία, Ιωάννινα, Διδυμότειχο
Μαιευτικής Θεσσαλονίκη, Πτολεμαίδα
Τίποτα από αυτά...:hmm:Για 3ο πεδίο έχω 10.700 περίπου.

Δυστυχώς, συμφωνώ απόλυτα με τον Θανάση.
Σίγουρα είσαι μέσα μόνο στους Μηχανικούς Περιβάλλοντος Ξάνθης και αφήνω ανοιχτή την Ορεστιάδα (Αγρ. Ανάπτυξης).

Παρόλα αυτά είναι μια πάρα πολύ δυνατή και ενδιαφέρουσα σχολή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfullife

Νεοφερμένος

Η wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Δυστυχώς, συμφωνώ απόλυτα με τον Θανάση.
Σίγουρα είσαι μέσα μόνο στους Μηχανικούς Περιβάλλοντος Ξάνθης και αφήνω ανοιχτή την Ορεστιάδα (Αγρ. Ανάπτυξης).

Παρόλα αυτά είναι μια πάρα πολύ δυνατή και ενδιαφέρουσα σχολή!

Ευχαριστώ για το χρόνο σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill1996

Νεοφερμένος

Ο Bill1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Επειδή γίνεται πολύ κουβέντα για Χημικούς Μηχανικούς , με 17890 για ΕΜΠ τι λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top