Τελικά θα την δούμε ψηφιακά;

sirios

Νεοφερμένος

Ο sirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
τελικά τι έγινε ειπώθηκε τίποτα για το θέμα μας;

Δυστυχως τιποτα :( Αν και πηρα ενα φυλλαδιο που εγραφε σχετικα με δρασεις της ΕΔΕΤ και ειχε μεσα και το Δες την Ψηφιακα αλλα το ειχε γενικος στις δρασεις που εχει κανει.Δεν ακουστικε τιποτα καινουργιο για φετος :( Αλλα οπως ειπα ακομα δεν χρειαζεται να βγαζουμε συμπερασματα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

logikosS

Νεοφερμένος

Ο logikosS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Παιδια, η ιστοσελιδα αυτη τη στιγμη λεει:


DesTinPsifiaka.gr

Ο ιστοτόπος του Δες την Ψηφιακά θα είναι σύντομα διαθέσιμος.


Δεν ξερω αν εχει ξαναγινει αυτο στο παρελθον, αλλα ισως ειναι καποιο σημαδι οτι θα γινουν αλλαγες? :hmm::) μακαρι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sophia1991

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Παιδια, η ιστοσελιδα αυτη τη στιγμη λεει:


DesTinPsifiaka.gr

Ο ιστοτόπος του Δες την Ψηφιακά θα είναι σύντομα διαθέσιμος.


Δεν ξερω αν εχει ξαναγινει αυτο στο παρελθον, αλλα ισως ειναι καποιο σημαδι οτι θα γινουν αλλαγες? :hmm::) μακαρι...

Δεν το έχει ξαναβγάλει αυτό! Λέτε?????? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ver00lini

Νεοφερμένος

Η Βέρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Δεν το έχει ξαναβγάλει αυτό! Λέτε?????? :D


Νομίζω πως μπορούμε να είμαστε σίγουροι :):):):D:D:D:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IQfreak

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
μακαρι θεε μου(μην το πειτε αλλα ο αδερφος μου που μπηκε φετος στη σχολη δικαιουται να παρει αυτη την εκπτωση αλλα αυτος εχει ηδη λαπτοπ και θα το παρει και θα μου το δωσει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Πού να το πούμε μωρέ?Αχ τι γλυκό!Εγώ αντιθέτως έδωσα το λάπτοπ μου στον αδερφό μου και τώρα δεν έχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ver00lini

Νεοφερμένος

Η Βέρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Πού να το πούμε μωρέ?Αχ τι γλυκό!Εγώ αντιθέτως έδωσα το λάπτοπ μου στον αδερφό μου και τώρα δεν έχω.

Ε αυτό δεν θα το 'κανα για κανέναν.me,the selfish pig.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Αυτοεξορίστηκε στο Μanchester για μεταπτυχιακό το καλό μου οπότε έκανα τη θυσία.Αλλά γενικά,από μικρή,μ αρέσει να δίνω τα πράγματά μου:)
Άσχετον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nibakou

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Λέτε!!! όντως αυτήν την φορά σίγουρα την έχουν πειράξει για κάποιο λόγο δεν είναι απλά εκτός. Πλάκα πλάκα μου είχαν πει κάποιοι στη σχολή μου ότι απο αρχές δεκεμβρίου περιμένουν ειδοποίηση αλλά δεν το είπα γιατί τα έχουμε ακούσει πολλές φορές αυτά. ξέρει κανείς απο τι ώρα είναι έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

logikosS

Νεοφερμένος

Ο logikosS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Σιγουρα ειναι απο τις 15.00. Απο αυριο αν δουμε αλλαγη...(?) παλι καλα που ειναι αρχη εβδομαδας! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
μακαρι θεε μου(μην το πειτε αλλα ο αδερφος μου που μπηκε φετος στη σχολη δικαιουται να παρει αυτη την εκπτωση αλλα αυτος εχει ηδη λαπτοπ και θα το παρει και θα μου το δωσει)

Καλά εγώ θα το έπαιρνα δίνοντας 300 ευρώ και θα το πουλούσα 600 ολοκαίνουριο. :P...Κοινώς 3 κατοστάρικα στην τσέπη.:D
Μπράβο στον αδερφό!:bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sirios

Νεοφερμένος

Ο sirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
AΠO 21 ΔEKEMBPIOY OI EΠIΔOTHΣEIΣ MAΣ :-D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
που το πλήροφορηθηκες αυτο φιλε μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofaki__18

Νεοφερμένος

Η sofaki__18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
εγω το βρηκα sto www.destinpsifiaka.gr...!!! επιτελους θα παρουμε λαπτοπ!!!:D:jumpy::up::bravo::lol:....!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takis7

Νεοφερμένος

Ο takis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
καλησπερα παιδια...ευτυχως ολα πανε μια χαρα...εχω μια απορια ομως...ο κωδικος που χρειαζεται για να αγορασεις το laptop μπορεις να το παρεις απο το destopsifiaka η πρεπει υποχρεωτικα να εχεις καποιο αλλο χαρτι...γιατι περσυ εβλεπες το κωδικο και απο την σελιδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
To καλύτερο νέο:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

minoans

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
καλησπερα παιδια...ευτυχως ολα πανε μια χαρα...εχω μια απορια ομως...ο κωδικος που χρειαζεται για να αγορασεις το laptop μπορεις να το παρεις απο το destopsifiaka η πρεπει υποχρεωτικα να εχεις καποιο αλλο χαρτι...γιατι περσυ εβλεπες το κωδικο και απο την σελιδα...
Μάλον απο την σχολή τηα τον πάρουμε..δεν λέει τπτ στο site:mad::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mic91

Νεοφερμένος

Ο mic91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Παιδια δεν παιζει φαση να ειναι ο κωδικος απο τις πανελλαδικες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Απ' όσο ξέρω από την σχολή παίρνεις τον κωδικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mic91

Νεοφερμένος

Ο mic91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Βρηκα αυτο
''Εάν είσθε στην λίστα των δικαιούχων φοιτητών θα λάβετε μια προσωπική επιστολή από την «Ψηφιακή Σύγκλιση» όπου αναφέρεται και ο "Κωδικός" σας. Βάζοντας αυτόν το κωδικό στον "Έλεγχο βάσει κωδικού υποψηφίου" θα δείτε τον 16-ψήφιο Προσωπικό Κωδικό σας, εφόσον είστε επιλέξιμος.''
το λεει στο συχνες ερωτησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top