Τελικά θα την δούμε ψηφιακά;

sirios

Νεοφερμένος

Ο sirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Πάντως δεν είναι απίθανο επειδή άλλαξε η κυβέρνηση να μας πουν ότι δεν συνεχίζεται το πρόγραμμα. Στη δική μας γραμματεία μας είπαν ορθά κοφτά ότι δεν θα πάρουμε, όχι ότι δίνω καμιά σημασία αλλά υποτίθεται ότι ενημερώνονται. Anyway, φυσικά και είναι άδικο και όχι δεν προσπαθούμε να "φάμε λεφτά από το κράτος" τα λεφτά αυτά ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ είναι των γονιών μας, δεν τα δούλεψαν οι βουλευτές.

Πάντως ακόμα κι αν δεν γίνει, δεν έχουμε δικαίωμα να το ξέρουμε?? Δηλαδή η μη ενημέρωση σημαίνει αυτόματα "Δεν θα γίνει, μην το ψάχνετε"??

Εγω θεωρω οτι ο λογος της καθυστερησης η της διακοπης του προγραμματος(αν τελικα ειναι ετσι τα πραγματα)ωφειλεται στην αλλαγη της κυβερνησης.Δηλαδη κανα 2μηνο μετα να γινονταν εκλογες θα τους πειραζε xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ver00lini

Νεοφερμένος

Η Βέρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Ναι καλά, προφανώς δεν εννοούσα "αχ τι καλή η προηγούμενη κυβέρνηση που μας έδινε λάπτοπ". Το θέμα είναι ότι δεν μας κάνουν χάρη. Δικαίωμά μας είναι και κανονικά είναι υποχρέωσή τους να δώσουν notebooks σε όλους τους φοιτητές, γιατί πραγματικά το χρειάζονται , χωρίς αυτό απαραίτητα να σημαίνει ότι θα το κόψουν από τους μαθητές, οι οποίοι κάθε τρεις και λίγο πρέπει να "βρίσκουν πληροφορίες από το internet". Και το θεωρούν και ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ οι καθηγητές ότι έχουμε όλοι internet, καλά, ειδικά στη σχολή.
So, δικαίωμά μας και υποχρέωσή τους.Για όλους κανονικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sirios

Νεοφερμένος

Ο sirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ναι καλά, προφανώς δεν εννοούσα "αχ τι καλή η προηγούμενη κυβέρνηση που μας έδινε λάπτοπ". Το θέμα είναι ότι δεν μας κάνουν χάρη. Δικαίωμά μας είναι και κανονικά είναι υποχρέωσή τους να δώσουν notebooks σε όλους τους φοιτητές, γιατί πραγματικά το χρειάζονται , χωρίς αυτό απαραίτητα να σημαίνει ότι θα το κόψουν από τους μαθητές, οι οποίοι κάθε τρεις και λίγο πρέπει να "βρίσκουν πληροφορίες από το internet". Και το θεωρούν και ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ οι καθηγητές ότι έχουμε όλοι internet, καλά, ειδικά στη σχολή.
So, δικαίωμά μας και υποχρέωσή τους.Για όλους κανονικά.

Ποτε δεν ειπα οτι εννοουσες αυτο και λαθος μου που δεν το διευκρινισα.Θελω να πω πως οποιαδηποτε κυβερνηση και αν εβγαινε, διαφορετικη απο αυτην που υπηρχε, θα φροντιζε πρωτα να κανει αλλα πραγματα πιστευω και οχι να δωσει αμεσα τις επιδοτησεις.

Και μια ενημερωση.Απο το myplaisio.gr ερχεται και παλι η πληροφορια.Ενα μελος του forum εκει, ρωτησε στο πλαισιο και του ειπαν πως εχουν ηδη βγαλει προσφορες και πλεον περιμενουν το υπουργειο.

Edit: Και συμφωνω με αυτα που λες παραπανω.Ολοι θα επρεπε να παιρνουν λαπτοπ χωρις εξερεσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ver00lini

Νεοφερμένος

Η Βέρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Τώρα μου έφτιαξες απίστευτα τη διάθεση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
παιδια σκεφτειτε το κοστος αυτης της ιδεας....φετος συνολικα σε ΑΕΙ και ΤΕΙ σε ΟΛΗ την Ελλαδα μπηκαν 83490 πρωτοετεις....καντε επι 400Ε που ειναι η μεγιστη επιδοτηση μας κανει 33.396.000 ΕΥΡΩ!!!!!!!!!! πιστευετε ειναι διαθεσιμα αυτα τα χρηματα?????Ας βουτανε καποιοι την γλωσσα πρωτα στο μυαλο και μετα ας μιλανε....
Παλι καλα να λεμε ΑΝ παρουν την επιδοτηση αυτοι που την δικαιουνται.....

ΣΟΡΡΥ ΚΙΟΛΑΣ,ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sirios

Νεοφερμένος

Ο sirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Παιδια σας εχω και κατι αλλο!!!27-28 Νοεμβριου Πραγματοποιειται το 15ο Συνεδριο Εφαρμογων Πληροφορικης στην Δ.Ε.Θ. Στις θεματικες ενοτητες υπαρχουν θεματα σχετικα με την Ψηφιακη Συγκλιση που λειτουργει συμφωνα με τη Ψηφιακη Στρατητικη 2007-2013 στο προγραμμα της οποια ανηκει η δραση "Δες την Ψηφιακα".Ισως (και μπορει να το λεω αυτο επειδη ειμαι ενθουσιασμενος αλλα δεν ξερω...)και να ακουσουμε κατι για τις φοιτητικες επιδοτησεις εκει.Απ'οτι βλεπω στο προγραμμα του συνεδριου θα υπαρχει και δυνατοτητα για ερητησεις μετα απο καθε παρουσιασει οποτε αν καταφερω να παρεβρεθω(το θελω αλλα δεν ξερω αν μου το επιτρεψει το προγραμμα μου)θα προσπαθησω να μαθω πληροφοριες για τις επιδοτησεις.(Απ'οτι βλεπω θα ειναι εκει και ο αντιπροεδρος της ΕΔΕΤ οποτε θα γνωριζει σιγουρα σχετικα.Το θεμα ειναι να τον πλησιασω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ver00lini

Νεοφερμένος

Η Βέρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Κοίτα, επειδή τη γλώσσα μου τη βούτηξα τόσο στο μυαλό μου ώστε να αναλογιστώ τι φόρους πληρώνουν οι γονείς μου σ' αυτό το κράτος (ΔΕΝ θες να κάνω τον ανάλογο πολ/σμο, άσε που με τόσα είδη φόρων θα μου πάρουν κανένα μήνα οι πράξεις) και ΑΝ θυμηθώ κιόλας τι έβαλαν τις προηγούμενες χρονιές οι πολιτικοί στις τσέπες τους και τι ΔΙΣΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ (28 για την ακρίβεια, όχι για να αντιληφθείς το βάθος στο οποίο τη βούτηξα) έδωσαν στο έτσι στις τράπεζες, όχι νομίζω ότι δεν είναι κάτι να δώσει το κράτος αυτά τα χρήματα για τους φοιτητές. Στο κάτω κάτω επένδυση στην παιδεία είναι πρώτον και δεύτερον ναι, είναι ψίχουλα.
-----------------------------------------
Παιδια σας εχω και κατι αλλο!!!27-28 Νοεμβριου Πραγματοποιειται το 15ο Συνεδριο Εφαρμογων Πληροφορικης στην Δ.Ε.Θ. Στις θεματικες ενοτητες υπαρχουν θεματα σχετικα με την Ψηφιακη Συγκλιση που λειτουργει συμφωνα με τη Ψηφιακη Στρατητικη 2007-2013 στο προγραμμα της οποια ανηκει η δραση "Δες την Ψηφιακα".Ισως (και μπορει να το λεω αυτο επειδη ειμαι ενθουσιασμενος αλλα δεν ξερω...)και να ακουσουμε κατι για τις φοιτητικες επιδοτησεις εκει.Απ'οτι βλεπω στο προγραμμα του συνεδριου θα υπαρχει και δυνατοτητα για ερητησεις μετα απο καθε παρουσιασει οποτε αν καταφερω να παρεβρεθω(το θελω αλλα δεν ξερω αν μου το επιτρεψει το προγραμμα μου)θα προσπαθησω να μαθω πληροφοριες για τις επιδοτησεις.(Απ'οτι βλεπω θα ειναι εκει και ο αντιπροεδρος της ΕΔΕΤ οποτε θα γνωριζει σιγουρα σχετικα.Το θεμα ειναι να τον πλησιασω)

Πόσο εύκολο το θεωρείς αυτό που μόλις είπες ότι σχεδιάζεις να κάνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sirios

Νεοφερμένος

Ο sirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
παιδια σκεφτειτε το κοστος αυτης της ιδεας....φετος συνολικα σε ΑΕΙ και ΤΕΙ σε ΟΛΗ την Ελλαδα μπηκαν 83490 πρωτοετεις....καντε επι 400Ε που ειναι η μεγιστη επιδοτηση μας κανει 33.396.000 ΕΥΡΩ!!!!!!!!!! πιστευετε ειναι διαθεσιμα αυτα τα χρηματα?????Ας βουτανε καποιοι την γλωσσα πρωτα στο μυαλο και μετα ας μιλανε....
Παλι καλα να λεμε ΑΝ παρουν την επιδοτηση αυτοι που την δικαιουνται.....

ΣΟΡΡΥ ΚΙΟΛΑΣ,ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ......

Φιλε μου οι δρασεις αυτες δεν ειναι ανεξαρτητες και φυσικα δεν ειναι χρηματα του κρατους ολα αυτα!!!Πρωτα απ'ολα το 80% χρηματοδοτειται απο την Ε.Ε και το υπολοιπο 20% απο διαφορα προγραμματα (οπως η κοινωνια της πληροφοριας που αναφερεται στο destinpsifiaka.gr)συμφωνα με τα οποια ετσι και αλλιως προκειται να γινουν καποιες δρασεις.Αν δεν ειναι το Δες την Ψηφιακα θα ειναι κατι αλλο.Και τελος, ακομα και ολοι οι φοιτητες να ειχαν το δικαιωμα,πιστευεις οτι ολοι θα επαιρναν λαπτοπ;Με τιποτα....
-----------------------------------------
Κοίτα, επειδή τη γλώσσα μου τη βούτηξα τόσο στο μυαλό μου ώστε να αναλογιστώ τι φόρους πληρώνουν οι γονείς μου σ' αυτό το κράτος (ΔΕΝ θες να κάνω τον ανάλογο πολ/σμο, άσε που με τόσα είδη φόρων θα μου πάρουν κανένα μήνα οι πράξεις) και ΑΝ θυμηθώ κιόλας τι έβαλαν τις προηγούμενες χρονιές οι πολιτικοί στις τσέπες τους και τι ΔΙΣΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ (28 για την ακρίβεια, όχι για να αντιληφθείς το βάθος στο οποίο τη βούτηξα) έδωσαν στο έτσι στις τράπεζες, όχι νομίζω ότι δεν είναι κάτι να δώσει το κράτος αυτά τα χρήματα για τους φοιτητές. Στο κάτω κάτω επένδυση στην παιδεία είναι πρώτον και δεύτερον ναι, είναι ψίχουλα.
-----------------------------------------


Πόσο εύκολο το θεωρείς αυτό που μόλις είπες ότι σχεδιάζεις να κάνεις?

Το θαρρος το εχω,την ευκαιρια πρεπει να βρω.Το να πλησιασω καποιον και να ρωτησω κατι δεν νομιζω να ειναι τοσο δυσκολο.Καποια στιγμη(οχι φυσικα στη μεση του συνεδριου)ισως βρεθει ευκαιρια.Αλλωστε ειπα θα προσπαθησω...δεν ειπα οτι ειναι βεβαιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
παιδια ο καθενας ας πιστευει οτι θελει......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
παιδια σκεφτειτε το κοστος αυτης της ιδεας....φετος συνολικα σε ΑΕΙ και ΤΕΙ σε ΟΛΗ την Ελλαδα μπηκαν 83490 πρωτοετεις....καντε επι 400Ε που ειναι η μεγιστη επιδοτηση μας κανει 33.396.000 ΕΥΡΩ!!!!!!!!!! πιστευετε ειναι διαθεσιμα αυτα τα χρηματα?????Ας βουτανε καποιοι την γλωσσα πρωτα στο μυαλο και μετα ας μιλανε....
Παλι καλα να λεμε ΑΝ παρουν την επιδοτηση αυτοι που την δικαιουνται.....

ΣΟΡΡΥ ΚΙΟΛΑΣ,ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ......


Πρώτα απ'ολα μιλάμε για το 25% ήτοι 20 χιλιάδες φοιτητές, οπότε το συνολικό κόστος υλοποίησης είναι 8 εκατομμύρια ευρώ που ναι, είναι ψίχουλα μπροστά στα 55 εκατομμύρια ευρώ που αποδεσμεύθηκαν για την παπαριά του γυμνασίου, πρόγραμμα με μεγαλύτερη επιδότηση και αποδέκτες 120 χιλιάδες δικαιούχους. Ψίχουλα θα ήταν και αν μιλούσαμε για πλήρη κάλυψη όλων με 30-35 εκατομμύρια ευρώ, στο κάτω-κάτω το 80% αυτού του ποσού είναι απ'το Δ' κοινοτικό πλαίσιο στήριξης 2008-2013 και έχει συγκεκριμένους στόχους για υλοποίηση ένας απ'τους οποίους είναι και η ψηφιακή σύγκλιση. Είναι αρκετά πιο αποδοτικό να παγώσουν οι μισθοί του Δημοσίου για το 2010...και πολύ πιο δίκαιο. ;)
-----------------------------------------
Φιλε μου οι δρασεις αυτες δεν ειναι ανεξαρτητες και φυσικα δεν ειναι χρηματα του κρατους ολα αυτα!!!Πρωτα απ'ολα το 80% χρηματοδοτειται απο την Ε.Ε και το υπολοιπο 20% απο διαφορα προγραμματα (οπως η κοινωνια της πληροφοριας που αναφερεται στο destinpsifiaka.gr)συμφωνα με τα οποια ετσι και αλλιως προκειται να γινουν καποιες δρασεις.Αν δεν ειναι το Δες την Ψηφιακα θα ειναι κατι αλλο.Και τελος, ακομα και ολοι οι φοιτητες να ειχαν το δικαιωμα,πιστευεις οτι ολοι θα επαιρναν λαπτοπ;Με τιποτα....
-----------------------------------------


Το θαρρος το εχω,την ευκαιρια πρεπει να βρω.Το να πλησιασω καποιον και να ρωτησω κατι δεν νομιζω να ειναι τοσο δυσκολο.Καποια στιγμη(οχι φυσικα στη μεση του συνεδριου)ισως βρεθει ευκαιρια.Αλλωστε ειπα θα προσπαθησω...δεν ειπα οτι ειναι βεβαιο.


Όχι απλά το κυνηγάς λίγο υπέρμετρα νομίζω...σιγά μην πάρεις και το ιδιαίτερο γραφείο του Πρωθυπουργού να ρωτήσεις...πιθανόν ο αντιπρόεδρος της ΕΔΕΤ να σου πει ότι δεν έχουν αποδεσμευθεί τα κονδύλια και ΘΑ δούμε αν ΘΑ γίνει. D.w. αν είναι να γίνει, σίγουρα θα το μάθουμε. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sirios

Νεοφερμένος

Ο sirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ακυρη η προσπαθεια για το συνεδριο....50 ευρο εισοδο εχει.Δεν αποκλειεται ομως να υπωθει κατι σχετικα και να μαθουμε νεα απο εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ver00lini

Νεοφερμένος

Η Βέρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Πάντως απ' ό,τι είδα στο myplaisio.gr λένε ξεκάθαρα (δεν ξέρω από πού αντλούν αυτή την αυτοπεποίθηση :P) ότι αποκλείεται να μην γίνει το πρόγραμμα φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nibakou

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
το υπουργείο απο ότι φαίνεται ακόμα να απαντήσει. τι λέτε να στείλουμε και κανένα e-mail σε κανέναν Αυτιά , Παπαδάκη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Titakos

Νεοφερμένος

Ο Titakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Πρόγραμμα της Ε.Ε. ένωσης είναι άρα και τα λεφτά δικά τους και 2ον τα 35 εκατομμύρια είναι τίποτα, μπροστά στα 8εκατ που για πλάκα μοιράζονται στο υπ.Οικονομικών. Φίλε Anthony πάντως από οικονομικά κτλ... δεν το 'χεις... Τόσα ξέρεις τόσα λες. Κι όπως είπε και η Ver00lini, στο κάτω κάτω λεφτά των γονιών μας είναι, όπως κι αυτά που πληρώνονται οι καθηγητές και δεν μας μαθαίνουν τίποτα (όχι όλοι βέβαια) και άλλα πολλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
τοσα ξερω και τοσα λεω...εσυ εξυπνουλη που ξερεις παρα πολλα για πες μας......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
το υπουργείο απο ότι φαίνεται ακόμα να απαντήσει. τι λέτε να στείλουμε και κανένα e-mail σε κανέναν Αυτιά , Παπαδάκη;

Ναι, στείλε και στη Τσαπανίδου...:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nibakou

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Παιδια σας εχω και κατι αλλο!!!27-28 Νοεμβριου Πραγματοποιειται το 15ο Συνεδριο Εφαρμογων Πληροφορικης στην Δ.Ε.Θ. Στις θεματικες ενοτητες υπαρχουν θεματα σχετικα με την Ψηφιακη Συγκλιση που λειτουργει συμφωνα με τη Ψηφιακη Στρατητικη 2007-2013 στο προγραμμα της οποια ανηκει η δραση "Δες την Ψηφιακα".Ισως (και μπορει να το λεω αυτο επειδη ειμαι ενθουσιασμενος αλλα δεν ξερω...)και να ακουσουμε κατι για τις φοιτητικες επιδοτησεις εκει.Απ'οτι βλεπω στο προγραμμα του συνεδριου θα υπαρχει και δυνατοτητα για ερητησεις μετα απο καθε παρουσιασει οποτε αν καταφερω να παρεβρεθω(το θελω αλλα δεν ξερω αν μου το επιτρεψει το προγραμμα μου)θα προσπαθησω να μαθω πληροφοριες για τις επιδοτησεις.(Απ'οτι βλεπω θα ειναι εκει και ο αντιπροεδρος της ΕΔΕΤ οποτε θα γνωριζει σιγουρα σχετικα.Το θεμα ειναι να τον πλησιασω)
τελικά τι έγινε ειπώθηκε τίποτα για το θέμα μας;
-----------------------------------------
Ναι, στείλε και στη Τσαπανίδου...:lol:
Μη γελάς:D είναι ίσως οι μοναδικοί που μπορούν να απευθυνθούν στους αρμόδιους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Eγώ πάντως που ρώτησα σε fnac και multirama μου είπαν μετά βέβαιότητας ότι θα γίνει και φέτος.Βέβαια, ό,τι ξέρουμε ξέρουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Καλέ κι εγώ είχα στείλει μέηλ στο υπουργείο παιδείας με το που άλλαξε η κυβέρνηση! Επίσης έστειλα και στο ΠΑΣΟΚ, αλλά ούτε από κει πήρα απάντηση.. Βασικά νομίζω τζάμπα τα στέλνουμε γιατί σίγουρα θα έχουν κάποιο πρόγραμμα που να θεωρεί τα μέηλ μας spam και να τα διαγράφει αυτόματα... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Καλέ κι εγώ είχα στείλει μέηλ στο υπουργείο παιδείας με το που άλλαξε η κυβέρνηση! Επίσης έστειλα και στο ΠΑΣΟΚ, αλλά ούτε από κει πήρα απάντηση.. Βασικά νομίζω τζάμπα τα στέλνουμε γιατί σίγουρα θα έχουν κάποιο πρόγραμμα που να θεωρεί τα μέηλ μας spam και να τα διαγράφει αυτόματα... :(

μακάρι να γινόταν και με τις ψήφους που τους δίνουν το ίδιο...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top