Τελικά θα την δούμε ψηφιακά;

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Και σας εχω νεα(δεν περιμενα τοσο γρηγορα :P).Στο myplaisio.gr υπαρχει topic σχετικα με τις επιδοτησεις και ενα μελος απαντησε σημερα και ειπε πως επικοινωνησε με πλαισιο και του ειπαν πως θα γινουν και φετος οι επιδοτησεις απλα δεν γνωριζουν ημερομινια.Κατι ειναι και αυτο δε νομιζετε?:)
Είσαι θεός, ΤΕΛΟΣ:D
Ευχαριστούμε πάρααααααα πολύ!:D

Έχει αρχίσει να τα φτύνει το laptop μου,οπότε μια ανανέωση δεν με χαλάει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Titakos

Νεοφερμένος

Ο Titakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Σορρυ κιολας αλλα αν δεν τοχεις καταλαβει αυτη η επιδοτηση ειναι ενα ειδος επιβραβευσης για εμας που καταφεραμε και περασαμε στις πρωτες θεσεις των σχολων μας...Τωρα εσυ βλεπεις πως παιζει το θεμα της επιδοτησης με μας αλλα επειδη θες να αγορασεις λαπτοπ και δεν εισαι στο 25% σου φενεται αδιανοητο,παραλογο κλπ να το παιρνουν μονο αυτοι και οχι ολοι.....
Σε δικαιολογο παντως....εισαι πανω στη τσατιλα σου που δεν εχεις την επιδοτηση και βλεπεις αλλιως το θεμα....μην ανησυχεις.....


κατι ακομα...σε περιπτωση που τελικα ερθει η επιδοτηση θα ειναι ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΛΑΠΤΟΠ Η ΚΑΙ ΓΙΑ NOTEBOOK???ξερει κανενας σας?


Πληροφοριακά δεν θέλω να αγοράσω λαπτοπ και ούτε έχω ανάγκη τα 400 ευρώ και δεν περιμένω το κράτος και κανένα κράτος να μου το πάρει, όπως και να μου δώσει πάσο το οποίο δικαιούμαι και δεν έχω αλλά αυτό είναι άλλο θέμα.

Αλλά αν σκεφτόσουν, έστω και λίγο, θα καταλάβαινες πόσο άδικο είναι όχι μόνο για μένα αλλά για όλους. Εγώ ξέρω παιδιά που έβγαλαν 19.200, φίλοι μου. και μπήκαν και σε σχολές τελαυταίοι για 5, 10 ή και 15 μόρια και δεν παίρνουν. Το θεωρείς σωστό; Εγώ όχι και αυτή είναι η απόψη μου και όχι η προσωπική επίθεση, που μου έκανες,. Αν κατάλαβες, που δεν κατάλαβες, έθιξα το θέμα για τα λαπτοπ της 1ης γυμνασίου που πήρε το κάθε πρωτάκι για παίζει παιχνιδάκια σε άντιθεση που αν δίνονταν σε όλους τους φοιτητές θα ήταν σαφώς καλύτερα, γιατί όντως πολλοί το χρειάζονται και ναι ξέρω πολλά άτομα. Κι αν θέλει να σας επιβραβεύσει το κράτος να σας δώσει καμία υποτροφία για μεταπτυχιακά εσάς τους πρώτους.

Τέσπα πολύ ασχολήθηκα.

ΥΓ. Μην παίρνεται Notebook, δεν αξίζει. Το ακριβώτερο έχει 350 με ΦΠΑ και το κράτος επιδοτεί το 80% π.χ. (στα 350 τα 280) άρα και δεν θα χρησιμοποιήσετε ολόκληρη την επιδότηση και θα πληρώσετε κι από πάνω πχ. (70 ευρώ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
Εγώ ξέρω παιδιά που έβγαλαν 19.200, φίλοι μου. και μπήκαν και σε σχολές τελαυταίοι για 5, 10 ή και 15 μόρια και δεν παίρνουν. Το θεωρείς σωστo;

εγω περσι οταν εδινα πανεληννιες και δεν περασα στην ιατρικη που ηθελα για 2 μορια δεν ειδα καποιον απτο υπουργειο η το πανεπηστημιο να με λυπυθει και να μ πει "αντε κριμα ειναι για 2 μορια να μην περασεις αντε σε βαζουμε"....

μη ψαχνεις το δικαιο και το αδικο.....ζουμε με κανονες σαυτη τη κοινωνια....δικαιους η αδικους......

Τέσπα πολύ ασχολήθηκα.

δικιο εχεις πολυ αχοληθηκες


Αλλά αν σκεφτόσουν, έστω και λίγο, θα καταλάβαινες πόσο άδικο είναι όχι μόνο για μένα αλλά για όλους


ειμαι εδω που ειμαι επειδη σκεφτηκα πολυ καλα και πιστεψε με ειμαι πολυ καλυτερα απο πολλους εδω μεσα..χωρις γνωστους βυζματα πλατες και διασυνδεσεις απο τους γονεις του.........

το κράτος να σας δώσει καμία υποτροφία για μεταπτυχιακά εσάς τους πρώτους.

το κρατος δινει υποτροφιες στους πρωτους των πρωτων καθε σχολης και οχι στο 25% των πρωτων.....



Μην παίρνεται Notebook, δεν αξίζει. Το ακριβώτερο έχει 350 με ΦΠΑ και το κράτος επιδοτεί το 80% π.χ. (στα 350 τα 280) άρα και δεν θα χρησιμοποιήσετε ολόκληρη την επιδότηση και θα πληρώσετε κι από πάνω πχ. (70 ευρώ).

τα ΝΟΤΕΒΟΟΚ δεν ειναι για παιχνιδια κλπ...ειναι μικρα και πρακτικα και ειναι πολυ χρησιμα για δουλειες,για εργασιες,για αναζητηση πληροφοριων και για msn κλπ.....Πιστευω (και σορρυ αν δε τοπιασα καλα ) το θεμα δεν ειναι να "παρουμε" οσο γινεται περισσοτερα λεφτα απο το κρατος.....

φιλικα Αντωνης:):bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takis7

Νεοφερμένος

Ο takis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
παιδια και εγω που πηγα στο plaisio το ιδιο μου ειπανε...οτι δεν εχουν καποια ενημερωση αλλα οτι σιγουρα θα γινει...τωρα τι ισχυει δεν ξερω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sirios

Νεοφερμένος

Ο sirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ΥΓ. Μην παίρνεται Notebook, δεν αξίζει. Το ακριβώτερο έχει 350 με ΦΠΑ και το κράτος επιδοτεί το 80% π.χ. (στα 350 τα 280) άρα και δεν θα χρησιμοποιήσετε ολόκληρη την επιδότηση και θα πληρώσετε κι από πάνω πχ. (70 ευρώ).

τα ΝΟΤΕΒΟΟΚ δεν ειναι για παιχνιδια κλπ...ειναι μικρα και πρακτικα και ειναι πολυ χρησιμα για δουλειες,για εργασιες,για αναζητηση πληροφοριων και για msn κλπ.....Πιστευω (και σορρυ αν δε τοπιασα καλα ) το θεμα δεν ειναι να "παρουμε" οσο γινεται περισσοτερα λεφτα απο το κρατος.....
φιλικα Αντωνης:):bye:

Offtopic: Notebook=Laptop=Οι γνωστοι μας φορητοι υπολογιστες.Προφανως αναφερεστε στα Netbook. :) Επισης ας κρατησουμε το topic καθαρο και σχετικο με το θεμα των επιδοτησεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Titakos

Νεοφερμένος

Ο Titakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
εγω περσι οταν εδινα πανεληννιες και δεν περασα στην ιατρικη που ηθελα για 2 μορια δεν ειδα καποιον απτο υπουργειο η το πανεπηστημιο να με λυπυθει και να μ πει "αντε κριμα ειναι για 2 μορια να μην περασεις αντε σε βαζουμε"....

μη ψαχνεις το δικαιο και το αδικο.....ζουμε με κανονες σαυτη τη κοινωνια....δικαιους η αδικους......

Φίλε για τα 2 μόρια δεν λέω τίποτα, γιατί το σύστημα το ξέρουμε όλοι μας πως είναι αξιοκρατικό μεν, άδικο δε. Γι αυτό κάνουν, λέμε τώρα, προσπάθειες να το αλλάξουν. Δηλαδή κατανοούν πως πρέπει να αλλαχτεί και ότι κάτι δεν πάει καλά. Έτσι, λοιπόν, δέξου το ότι έχεις άδικο σε αυτό που λέω και ότι και το συγκεκριμένο πρόγραμμα είναι άδικο, μια επένδυση του κράτους προς λάθος κατεύθυνση. Και στο κάτω κάτω γνώμη μου είναι, απορώ γιατί μου επιτέθηκες προσωπικά και μόνο ζητιάνο, για μια επιδότηση λάπτοπ δεν με έβγαλες, χωρίς καν να με ξέρεις, έλεος.

Αν από αυτή την ηλικία συμβιβάζεσαι τι να πω. Εγώ δεν συμβιβάζομαι και δεν κατανοώ τους κανόνες που δήθεν "κανονίζουν" την ζωή μου, αν θες να το πάμε και πιο βαθιά δηλαδή. Γιατί ποιος μου λέει ότι αυτοί οι κανόνες είναι το σωστό και πως το λάθος δεν είναι το σωστό; Τα ταμπού τα κοινωνίας;

ειμαι εδω που ειμαι επειδη σκεφτηκα πολυ καλα και πιστεψε με ειμαι πολυ καλυτερα απο πολλους εδω μεσα..χωρις γνωστους βυζματα πλατες και διασυνδεσεις απο τους γονεις του.........

Δεν σε πιάνω, θες να μου πεις πως ότι κάνεις το κάνεις για το εαυτό σου και μόνος σου; Ξέρεις κανέναν νοήμων άνθρωπο που να μην το κάνει ή να του χαρίζεται τίποτα στην ζωή όσες πλάτες, γνωστούς και βύσματα να έχει;

το κρατος δινει υποτροφιες στους πρωτους των πρωτων καθε σχολης και οχι στο 25% των πρωτων.....
Τυχαία το είπα, εννοούσα να δώσει ό,τι άλλο. Αν και οι πρώτοι των πρώτων έχουν πολύ καλύτερες προτάσεις από το να φοιτήσουν στα πανεπιστήμια μας. (για μεταπτυχιακά.)


τα ΝΟΤΕΒΟΟΚ δεν ειναι για παιχνιδια κλπ...ειναι μικρα και πρακτικα και ειναι πολυ χρησιμα για δουλειες,για εργασιες,για αναζητηση πληροφοριων και για msn κλπ.....Πιστευω (και σορρυ αν δε τοπιασα καλα ) το θεμα δεν ειναι να "παρουμε" οσο γινεται περισσοτερα λεφτα απο το κρατος.....
φιλικα Αντωνης:):bye:

Τα ΝΟΤΕΒΟΟΚ, δηλαδή τα κοινά λαπτοπ είναι και για παιχνίδια και για δουλειά και για τα πάντα. Τα netbooks δεν είναι! ;-)

Το θέμα είναι ότι σου δίνουν ένα ποσό και γνώμη μου είναι να αξιοποιηθεί από τον καθένα με τον καλύτερο δυνατό τρόπο, anyway την γνώμη μου λέω σεβαστη ή μη, ο καθένας πράττει αυτό που νομίζει ότι είναι καλύτερο γι αυτόν. Τα netbook, πληροφοριακά, είναι low-cost mini notebooks που δημιουργήθηκαν για επαγγελματική χρήση και μόνο σε συνδιασμό με το ενσωματομένο ασύρματο ίντερνετ των εταιριών κινητής τηλεφωνίας ανα τον κόσμο, κυρίως για web-based εφαρμογές. Γι αυτό λέγοται και netbooks, το ότι τα μοίρασαν στα παιδάκια, διότι οι εταιρίες πουλούσαν κάτι που αγόραζαν 250?, στα 450? είναι άλλη ιστορία. Έτσι έγιναν και μόδα στην χώρα μας και νομίζουμε ότι είναι και PC. Τα netbooks θα αξίζουν με Chorme OS αργότερα, διότι μπαίνουμε στην εποχή του Cloud-Computing που θα μας γλυτώσει από πολλά έξοδα. Τα πάντα σε ένα σύννεφο, δηλαδή στο δίκτυο.

Τέσπα, συγχωρέστε με και εμένα και το παλικάρι, γιατί ξεφύγαμε από θέμα. Συζήτηση να γίνεται.
Φιλικά Χρήστος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
ε οχι:mad::'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
πφφ,δεν ξερω τι παιζει..δεν βρηκα αλλη πηγη να επιβεβαιωνει το παραπανω αλλα ουτε και καμια που να το διαψευει..κατι διαβασα που ελεγε ''στα πλαισια της ψηφιακης στηριξης 2006-2013 μπλα μπλα και ειχε το Δες την ψηφιακα

:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sirios

Νεοφερμένος

Ο sirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Χαχαχα παιδια τι ειναι αυτα;Που ειναι τα ξεκαθαρα νεα;Γιατι αρχισαμε παλι να απογοητευομαστε;Ειναι ξεκαθαρο πιστευω το μηνυμα που λεει στο destinpsifiaka.gr .Οταν μιλαμε για ακαδημαικο ετος αν δεν κανω λαθος θεωρουμε το ετος ενος πανεπιστημιου(οπως λεμε σχολικο ετος).Το οτι ανακοινωσαν την ληξη του ειναι προφανες!!Καποια στιγμη τελειωσε η δραση για περισυ και επρεπε να ενημερωσουν.Ο Stelios Gr εχει δικιο για αυτο που λεει.Δειτε το λογικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Το 2007 τα πήραν 18 Ιουνίου οπότε μπορεί να αργήσει και σε μας....Στη γραμματεια που ρώτησα στη σχολη δεν ξερουν :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Χαχαχα παιδια τι ειναι αυτα;Που ειναι τα ξεκαθαρα νεα;Γιατι αρχισαμε παλι να απογοητευομαστε;Ειναι ξεκαθαρο πιστευω το μηνυμα που λεει στο destinpsifiaka.gr .Οταν μιλαμε για ακαδημαικο ετος αν δεν κανω λαθος θεωρουμε το ετος ενος πανεπιστημιου(οπως λεμε σχολικο ετος).Το οτι ανακοινωσαν την ληξη του ειναι προφανες!!Καποια στιγμη τελειωσε η δραση για περισυ και επρεπε να ενημερωσουν.Ο Stelios Gr εχει δικιο για αυτο που λεει.Δειτε το λογικα...
:oops::oops:έχεις δίκαιο..παρερμήνευσαν τα λόγια του haris θεωρώντας ότι δεν θα δωθούν καθόλου υπολογιστές ενώ αναφερόταν στο περσινό ακαδημαικό έτος, που φυσικά τελείωσε...
Άντε να δούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sirios

Νεοφερμένος

Ο sirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
πφφ,δεν ξερω τι παιζει..δεν βρηκα αλλη πηγη να επιβεβαιωνει το παραπανω αλλα ουτε και καμια που να το διαψευει..κατι διαβασα που ελεγε ''στα πλαισια της ψηφιακης στηριξης 2006-2013 μπλα μπλα και ειχε το Δες την ψηφιακα

:/:

Η Ψηφιακη Στρατηγικη στην οποια αναφερεσαι φιλη Θεοδωρα ειναι μια αποφαση που πηρε η Επιτροπη Πληροφορικης το 2005 και αν δεν κανω λαθος ειχε να κανει με την προσπαθεια να ερθουμε πιο κοντα στην τεχνολογια και να προωθηθει γενικος στην Ελλαδα(δεν ειμαι και τοσο σιγουρος,δεν το εχω ψαξει καθολου).Ε λοιπον η δραση Δες την Ψηφιακα ηταν( και ειναι ακομα ελπιζω) μερος αυτης της στρατηγικης.Ηταν δηλαδη στα σχεδια για να πραγματοποιηθει αυτη η προωθηση που λεγαμε.Στο ιδιο προγραμμα της Ψηφιακης Στρατηγικης ανοικαν και οι επιδοτησεις των μαθητων της πρωτης γυμνασιου.Αυτο που θελω να σου πω ειναι οτι οι χρονολογιες 2006-2013 δεν αναφερονται στο Δες την Ψηφιακα αλλα στην Ψηφιακη Στρατηγικη πραγμα που σημαινει οτι δεν ειναι σιγουρο πως η δραση Δες την Ψηφιακα θα ισχυει για αυτα τα χρονια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Η Ψηφιακη Στρατηγικη στην οποια αναφερεσαι φιλη Θεοδωρα ειναι μια αποφαση που πηρε η Επιτροπη Πληροφορικης το 2005 και αν δεν κανω λαθος ειχε να κανει με την προσπαθεια να ερθουμε πιο κοντα στην τεχνολογια και να προωθηθει γενικος στην Ελλαδα(δεν ειμαι και τοσο σιγουρος,δεν το εχω ψαξει καθολου).Ε λοιπον η δραση Δες την Ψηφιακα ηταν( και ειναι ακομα ελπιζω) μερος αυτης της στρατηγικης.Ηταν δηλαδη στα σχεδια για να πραγματοποιηθει αυτη η προωθηση που λεγαμε.Στο ιδιο προγραμμα της Ψηφιακης Στρατηγικης ανοικαν και οι επιδοτησεις των μαθητων της πρωτης γυμνασιου.
Βασικά εκεί μπερδεύτικα:P
Παρερμήνευσα το πάνω ποστ που σου ειπα,και μετα ειδα για την συνεργασια και τα χρονικα πλαισια,αρα μεχρι το 2013 πρεπει να ισχυει το προγραμμα,ή οχι;:zilia:

edit:εκανες επεξεργασια και με καλυψες:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sirios

Νεοφερμένος

Ο sirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Το 2007 τα πήραν 18 Ιουνίου οπότε μπορεί να αργήσει και σε μας....Στη γραμματεια που ρώτησα στη σχολη δεν ξερουν :(


Μαρια ακομα και να βγουν οι επιδοτησεις (και να περασουν μη σ πω) στην γραμματεια αμφιβαλλω αν θα γνωριζουν πληροφοριες για τις επιδοτησεις(εκτος και αν δουν καμια διαφημιση :P).Πραγματικα το θεμα δεν εχει να κανει με τις σχολες.Ειναι θεμα του υπουργειου καθαρα.Οποτε ρωτας χωρις λογο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sophia1991

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Επειδή τελικά δεν βλέπω να μαθαίνουμε κάτι βέβαιο σύντομα και επειδή όπως πολύ σωστά ανέφερε πρίν ο Sirios είναι θέμα του υπουργείου, έγραψα σήμερα e-mail στο υπουργείου και ελπίζω να μου απαντήσουν κάποια στιγμή.

Για να δουμε....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Σε ποιο mail έγραψες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sophia1991

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Σε ποιο mail έγραψες;


Στο e-mail που έχουν στο site για επικοινωνία με το υπουργείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
τωρα σωθηκες.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ver00lini

Νεοφερμένος

Η Βέρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Πάντως δεν είναι απίθανο επειδή άλλαξε η κυβέρνηση να μας πουν ότι δεν συνεχίζεται το πρόγραμμα. Στη δική μας γραμματεία μας είπαν ορθά κοφτά ότι δεν θα πάρουμε, όχι ότι δίνω καμιά σημασία αλλά υποτίθεται ότι ενημερώνονται. Anyway, φυσικά και είναι άδικο και όχι δεν προσπαθούμε να "φάμε λεφτά από το κράτος" τα λεφτά αυτά ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ είναι των γονιών μας, δεν τα δούλεψαν οι βουλευτές.

Πάντως ακόμα κι αν δεν γίνει, δεν έχουμε δικαίωμα να το ξέρουμε?? Δηλαδή η μη ενημέρωση σημαίνει αυτόματα "Δεν θα γίνει, μην το ψάχνετε"??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top