Τελειώσαν οι διακοπές

Πως νιώθετε που αρχίζουν τα σχολεία;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 33)
  • Ανυπομονώ θέλω να αρχίσει

    Ψήφοι: 12 36.4%
  • Δε θέλω να αρχίσει

    Ψήφοι: 8 24.2%
  • Κουμπάκιας

    Ψήφοι: 13 39.4%

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Καλώς ή κακώς αφήσατε ένα ακόμα καλοκαίρι να φύγει και πλέον οδεύουμε προς τις τελευταίες μέρες της ξεκούρασης σας.

Εύχομαι καλή σχολική χρονιά ... σε όλους.....
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Το βάζω στον slider focko :P
 

Jowanna

Νεοφερμένος

Η Jowanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Γεια!
Καλή αρχή στο νέο σχολικό έτος εύχομαι σε όλα τα παιδιά!Αν είναι στην δημοσκόπησή σου βάλε και μια 3η επιλογή για αυτούς που δεν πάνε σχολείο ή που δεν θα πάνε (αποφοίτους) για να μπορούμε να ψηφίσουμε και εμείς!
 

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Εγώ εύχομαι να μην τελείωνε το καλοκαιρι. Έχω καταλήξει πλέον ότι αυτή είναι η εποχή μου
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Νομίζω το φετεινό καλοκαίρι θα ήθελα να μην τελειώσει. Δεν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος απλά σε σχέση με άλλα καλοκαίρια ήταν καλύτερο και πιο καλοκαίρι. :D Φώκο μην ξύνεις πληγές. :beach:
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τουλάχιστον δεν περίμενες 10 μέρες ακόμα να μπει ο Σεπτέμβρης πριν το ποστάρεις! Μαχαιριά στην καρδιά μου έδωσες!΄Αντε τώρα να περιμένεις τη διαφήμιση του Jumbo με την αντίστροφη μέτρηση μέχρι τα Χριστούγεννα για να χαρείς!!!
 

Praxis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Praxis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Άντε βαρέθηκα σπίτι μου. Καλύτερα σχολείο.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.

Yiorgosk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος Αγησίλαος Κουφαλιτάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Εγώ, η αλήθεια είναι, θέλω να πάω στη σχολή :dance3:
 

Eua5

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eua5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Εγώ, η αλήθεια είναι, θέλω να πάω στη σχολή :dance3:


Κι εγώ το ίδιο... Βασικά από τη μια δε θέλω να τελειώσουν οι διακοπές αλλά από την άλλη θέλω να αρχίσει η σχολή να δω πως είναι, πως είναι τα εργαστήρια κλπ.
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Εγώ αδημονώ να ξεκινήσω τη σχολή, αν και θα μου λείψει πάρα πολύ το σχολείο... Ένα περίεργο αίσθημα ότι δεν είμαι πλέον παιδί με κατακλύζει αυτές τις μέρες και όσο πλησιάζει το φθινόπωρο. Καλή αρχή στους πρωτοετείς φοιτητές και καλή σχολική χρονιά στους μαθητές!:smartass:
 

Praxis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Praxis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 224 μηνύματα.

Dimitris_Gr

Νεοφερμένος

Ο Dimitris_Gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Εγώ αδημονώ να ξεκινήσω τη σχολή, αν και θα μου λείψει πάρα πολύ το σχολείο... Ένα περίεργο αίσθημα ότι δεν είμαι πλέον παιδί με κατακλύζει αυτές τις μέρες και όσο πλησιάζει το φθινόπωρο. Καλή αρχή στους πρωτοετείς φοιτητές και καλή σχολική χρονιά στους μαθητές!:smartass:

Και εγώ ανυπομονώ να βρεθώ στη σχολή!
Νομίζω όλοι οι πρωτοετείς που έχουν επιτύχει και περνούν εκεί που θέλουν έχουν αυτό το αίσθημα.
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
συγγνώμη που άνοιξα το θέμα αλλά από την στιγμή που άρχισαν διαφημίσεις για σχολικά και τσάντες η αρχή του τέλος των διακοπών έχει ήδη αρχίσει. Επίσης οι εξεταστικές σε λίγο ξεκινάνε οπότε το οριστικό τέλος των διακοπών είναι πιο κοντά....
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
συγγνώμη που άνοιξα το θέμα αλλά από την στιγμή που άρχισαν διαφημίσεις για σχολικά και τσάντες η αρχή του τέλος των διακοπών έχει ήδη αρχίσει. Επίσης οι εξεταστικές σε λίγο ξεκινάνε οπότε το οριστικό τέλος των διακοπών είναι πιο κοντά....


Δίκιο έχεις αλλά αυτή η φωτογραφία με τσάκισε αγαπητέ! Τέλος πάντων σε συγχωρώ!:)
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,482 μηνύματα.
Από τόσο νωρίς τέτοιο thread; 3 βδομάδες (για τα σχολεία) και 1 μήνας + για το νέο εξάμηνο ( εκτός εξεταστικής) δεν το λες και λίγο. Εδώ κάνουμε πως και πως για των Χριστουγέννων που είναι και μικρότερες. Τέτοια ανυπομονησία να τελειώσει το καλοκαίρι μόνο εσύ και το Πλαίσιο με την σπαστική του διαφήμιση.

Και εγώ ανυπομονώ να βρεθώ στη σχολή!
Νομίζω όλοι οι πρωτοετείς που έχουν επιτύχει και περνούν εκεί που θέλουν έχουν αυτό το αίσθημα.
Και σε ένα μήνα θα λέτε πότε θα κλείσει!
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Από τόσο νωρίς τέτοιο thread; 3 βδομάδες (για τα σχολεία) και 1 μήνας + για το νέο εξάμηνο ( εκτός εξεταστικής) δεν το λες και λίγο. Εδώ κάνουμε πως και πως για των Χριστουγέννων που είναι και μικρότερες. Τέτοια ανυπομονησία να τελειώσει το καλοκαίρι μόνο εσύ και το Πλαίσιο με την σπαστική του διαφήμιση.

 

Dimitris_Gr

Νεοφερμένος

Ο Dimitris_Gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Είμαστε κι εμείς που πάμε διακοπές τέλη Αυγούστου :hehe:
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.


Μετά από αυτή την διαφήμιση φταίω εγώ που ανεβάζω τέτοιο θέμα;
Μην πάρετε από το συγκεκριμένο μαγαζί ούτε μολύβι....
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top