Τα στατιστικά μας στην εξεταστική

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,097 μηνύματα.
Lol. Οι βαθμοί που δεν είναι προσβάσιμοι δεν μπαίνουν στον υπολογισμό του Μ.Ο :P

Εμένα μέσος όρος της εξεταστικής ήταν :

8,66 :)
έκανα έναν μέσο όρο εξεταστικής μου όχι βαθού πτυχίου. Ετσι και αλλιως ο βαθμός πτυχίου μου είναι με συντελεστές στα μαθήματα που βαριέμαι να υπολογίσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Πιο είναι το παλούκι;

Φυσιολογία Ι και Σπλάγχνα χρωστάω. Για μένα η Φυσιολογία είναι το παλούκι, τα σπλάγχνα λόγω πτώματος είναι πιο...εύληπτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
μέχρι στιγμής έχουνε βγει τα 6 απο τα 7 μαθήματα...
έχουμε και λέμε λοιπον:
6.5 , 7 , 8.5 , 10 , 10 , 10 οπότε μεχρι στιγμής Μ.Ο: 8,67
μια χαρα για 1ο εξάμηνο δεδομένου οτι ηθελα να περασω τουλαχιστον τα 5/7 μαθήματα !:)

Tα 10 σε ποια μαθηματα ειναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φυσιολογία Ι και Σπλάγχνα χρωστάω. Για μένα η Φυσιολογία είναι το παλούκι, τα σπλάγχνα λόγω πτώματος είναι πιο...εύληπτα :P
Φυσιολογία... μάλιστα! Δεν την πας σαν μάθημα να φανταστώ; Μην ανησυχείς μωρέ ;) Και όταν λες σπλάγχνα; Είναι ξέρω γω κάποια ανατομία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Φυσιολογία... μάλιστα! Δεν την πας σαν μάθημα να φανταστώ; Μην ανησυχείς μωρέ ;) Και όταν λες σπλάγχνα; Είναι ξέρω γω κάποια ανατομία;

Σαν μάθημα, σαν τρόπο διδασκαλίας, σαν τρόπο εξέτασης...όλα μου φταίνε :P
Τα Σπλάγχνα είναι το ένα κομμάτι της Ανατομικής ΙΙ. Το άλλο είναι τα Αγγεία-Νεύρα και το πέρασα, οπότε τον Σεπτέμβρη δίνω μόνο τα Σπλάγχνα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Φυσιολογία Ι και Σπλάγχνα χρωστάω. Για μένα η Φυσιολογία είναι το παλούκι, τα σπλάγχνα λόγω πτώματος είναι πιο...εύληπτα :P
H φυσιολογια ειναι ορμονες;Και που διαβαζετε απο guyton;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
H φυσιολογια ειναι ορμονες;Και που διαβαζετε απο guyton;

Καρδιαγγειακό-Αναπνευστικό-Ουροποιητικό ήταν η ύλη της Φ1, ορμόνες έχουμε στην Φ2.

Guyton μας έδωσαν, αλλά αν μπορείς να προμηθευτείς την Γκίμπα από κάπου γλιτώνεις πολύ, μα πολύ χρόνο διαβάσματος (τουλάχιστον στο πρώτο πέρασμα, για να πιάσεις το ζουμί).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Η φ1 παντα ειναι πιο δυσκολη.Σε μας ειχαν βαλει σχεδον τα μισα πολλαπλης απο δρασεις ΣΝΣ στην καρδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Tα 10 σε ποια μαθηματα ειναι;
Θερμοδυναμική, Ανάλυση Ι - Γραμμική Άλγεβρα και Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Η φ1 παντα ειναι πιο δυσκολη.Σε μας ειχαν βαλει σχεδον τα μισα πολλαπλης απο δρασεις ΣΝΣ στην καρδια.

Την χρωστάω. -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Θερμοδυναμική, Ανάλυση Ι - Γραμμική Άλγεβρα και Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών.
:worship::worship::worship::thumbsup::thumbsup::thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Το διαβασα και πιο πριν :P
Παντως μου φαινεται περιεργο που σε κοψαν.Συνηθως βαζουν 5 σε ολους για να μην εχουν ατομα το σεπτεμβρη.

Οσο για τις ανατομιες,το σεπτ βαζουν πιο δυσκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Θερμοδυναμική, Ανάλυση Ι - Γραμμική Άλγεβρα και Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών.

Μatlab κανετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Αν σας πω τα δικά μου στατιστικά θα σπάσουν τα κοντέρ και δεν θέλω να σας φέρω σε δύσκολη θέση. 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
νταξει αντεχουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.

Μαργαριτα Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Μεσος ορος α εξαμηνου 8,01 και περασμενα μαθηματα 8/8
Τωρα στο β δε ξερω τι θα γινει,με τα νοσοκομεια ειδικα..Ιδωμεν...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Πω πω,βλέπω εδώ,οι περισσότεροι περνούν το 80% των μαθημάτων και με καλούς βαθμούς.Εγώ προσωπικά δεν τα πηγαίνω και πολύ καλά. Δεν ξέρω αν φταίει η δυσκολία της σχολής ή εγώ που δε διαβάζω όσο θα'πρεπε. Ίσως ποστάρω όταν έχω καλή εξεταστική. :P

Yγ : Χωρίς ίχνος ειρωνείας κλπ κλπ. Αντιθέτως,συγχαρητήρια σ'όλους που γράψατε τα στατιστικά σας. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,097 μηνύματα.
Πω πω,βλέπω εδώ,οι περισσότεροι περνούν το 80% των μαθημάτων και με καλούς βαθμούς.Εγώ προσωπικά δεν τα πηγαίνω και πολύ καλά. Δεν ξέρω αν φταίει η δυσκολία της σχολής ή εγώ που δε διαβάζω όσο θα'πρεπε. Ίσως ποστάρω όταν έχω καλή εξεταστική. :P

Yγ : Χωρίς ίχνος ειρωνείας κλπ κλπ. Αντιθέτως,συγχαρητήρια σ'όλους που γράψατε τα στατιστικά σας. :D

Οι περισσοτεροι σαν εσένα ειναι απλα για τον ίδιο λογο δε ποσταρουν στο θέμα αυτοι που πόσταρουν έχουν σούπερ βαθμούς αλλα η πλειοψηφία ειναι σαν εμένα και εσένα

Δε σημαίνει οποίος παιρνει όχι τοσο καλούς βαθμούς δε θα γίνει καλός επαγγελματιας και ο άλλος που παιρνει άριστα θα γίνει

Επίσης εγω πιστεύω ότι στο χημικών μηχανικών ΕΜΠ και στην ιατρικη Πάτρας δε μπαίνουν βαθμοί τοσο ευκολα οπότε η σύγκριση ειναι μη αντικειμενικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top