Τα στατιστικά μας στην εξεταστική

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
5/5 με 9 στο δικαιο της δικαιοπραξιας!:D:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
1ο έτος:
Εργαστήρια 6/6.
Θεωρίες 9/10.

ΜΟ 8.38.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
1o έτος: 10/10
ΜΟ 7.1 :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
NERD BUMP!

Έδωσα 15 μαθήματα:
-Γ' εξάμηνο: 10, 10, 9, 9, 9, 8, 8, 7 κι ένα 4 (ναι φόκο, ρήτρα! :P).
-Ε'εξάμηνο: 10

Περιμένω άλλα 5, τα 3 είναι από το Γ' και τα άλλα 2 από το Ε' εξάμηνο. Αλλά επειδή είναι μεταφράσεις κυρίως, περιμένω να αρχίσει η κατρακύλα. Προς το παρόν ο Μ.Ο. είναι 8.71.

Για πείτε. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Σε τι σχολή είσαι? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Μετάφρασης. :)

Απλά αναγκάστηκα να πάρω τώρα κάποια μαθήματα του 3ου έτους, γιατί ορισμένοι καθηγητές θα λείπουν του χρόνου με εκπαιδευτική άδεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Και πως πρόλαβες τόσα μαθήματα όλη μέρα (και λίγο την νύχτα) διάβαζες?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Πολλά τα πέρασα κυρίως επειδή δεν έχασα καμία παράδοση και το διάβασμα μετά ήταν αρκετά ομαλό. Επίσης τα ξενύχτια μες την εξεταστική ήταν απαραίτητα, ναι, αλλά τουλάχιστον μέχρι τώρα το αποτέλεσμα με δικαίωσε. :P Άσε που μ'αρέσει πάρα πολύ αυτό που σπουδάζω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Σοζ τώρα για αυτό το άκυρο
αλλά βλέπω κάτι 9αρια και κάτι 10αρια... στο 1ο έτος κιόλας;
really? περνάτε όλα τα μαθήματα με τη πρώτη;
Ντάξει άτομα 2ου και 3ου έτους που έχουν πιάσει το στυλ διαβάσματος οκ.
Αλλά υπάρχουν πρωτάκια που γράφουν 9-10αρακια και τα περνάνε όλα με την πρώτη τους εξεταστική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Ποσοτικη και Ποιοτικη Αναλυση Δεδομενων: 10
Ιστορια της Νεοελληνικης Εκπαιδευσης: 10
Διδακτικη Μεθοδολογια ΙΙΙ: 10
Περιβαλλοντικη Αγωγη: 9

Ειναι η πρωτη εξεταστικη που γραφω τοσο καλους βαθμους και (οπως εγραψα και σε αλλο θεμα) επρεπε να φτασω στο 4ο ετος για να μαθω να διαβαζω:P...

Περιμενω ακομα τα αποτελεσματα της Πρακτικης Ι που θα βγουνε το Πασχα περιπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Και τώρα που έχουνε βγει όλα τα αποτελέσματά μου, ας ξεθάψω το θέμα:
Έδωσα 6 μαθήματα: 2,4,5,5,8,8
Απολογισμός εξαμήνου: 4/6, και ευτυχώς μόνο το ένα που μου έμεινε είναι πολύ παλούκι, το άλλο παλεύεται ευκολότερα και είναι και καλύτερα διαβασμένο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Απολογισμος εξεταστικης απο τα 5 μαθηματα: 5,8,8,8.5,9
Και επειδη ειμαι καμμενο και βριστε με οσο θελετε, μεχρι τωρα εχω βαθμο πτυχιου 7.7
Για πρωτη εξεταστικη ειμαι πολυ ικανοποιημενη! Περιμενα πολυ χειροτερα πραγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Eγω εχω 5/6 σ αυτη την εξεταστικη με 7,8,8,9,10. κοπηκα σε ενα αλλα δε πειραζει καλη καρδια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosxanthi

Δραστήριο μέλος

Ο christosxanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
εχω 6/6 περασμενα και μέσο όρο 8!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
8/8 και Μ.Ο. 8,38! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Μέχρι στιγμής έχουνε βγει 2 από τα 5 που έχω δώσει και δίνω και το ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΝΑΙ την τετάρτη.
8, 10.

Ανατομία rulez
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
μέχρι στιγμής έχουνε βγει τα 6 απο τα 7 μαθήματα...
έχουμε και λέμε λοιπον:
6.5 , 7 , 8.5 , 10 , 10 , 10 οπότε μεχρι στιγμής Μ.Ο: 8,67
μια χαρα για 1ο εξάμηνο δεδομένου οτι ηθελα να περασω τουλαχιστον τα 5/7 μαθήματα !:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Να πω και τα δικά μου
4 , 8 , 5, 5 ,5, 4 μέσος όρος 5,17
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και τώρα που έχουνε βγει όλα τα αποτελέσματά μου, ας ξεθάψω το θέμα:
Έδωσα 6 μαθήματα: 2,4,5,5,8,8
Απολογισμός εξαμήνου: 4/6, και ευτυχώς μόνο το ένα που μου έμεινε είναι πολύ παλούκι, το άλλο παλεύεται ευκολότερα και είναι και καλύτερα διαβασμένο. :D
Πιο είναι το παλούκι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Να πω και τα δικά μου
4 , 8 , 5, 5 ,5, 4 μέσος όρος 5,17

Lol. Οι βαθμοί που δεν είναι προσβάσιμοι δεν μπαίνουν στον υπολογισμό του Μ.Ο :P

Εμένα μέσος όρος της εξεταστικής ήταν :

8,66 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top