Τα στατιστικά μας στην εξεταστική

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Το εξάμηνο που πέρασε ήταν το αγαπημένο μου γιατί ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ δεν χρωστάω τίποτα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Μέχρι στιγμής 6/6 και περιμένω ακόμα ένα.

έχω 8, 8, 8, 8, 10, και 9μιση

:clapup:

(1ο εξάμηνο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
5/5, για τις βασεις που ειχα θεσει οι βαθμοι ειναι ικανοποιητικοι !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
8 στο τελευταιο που περιμενα!

μεσος ορος 8,5 εξαμηνου :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
μια χαρα ξεκινησες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Η πρωτη μου εξεταστική στο ΠΤΕΑ έλαβε τέλος και δηλώνω κατι παραπάνω απο ευχαριστημένος/ικανοποιημένος με τα αποτελεσματα μου:

Ήτανε να δώσω 10 μαθηματα, τελικα κατάφερα να δώσω τα 7 και απο αυτα πέρασα τα 6. Για την ακρίβεια το τελευταίο το περιμένω ακόμα, αλλα δεν εχω ΚΑΜΙΑ πιθανότητα. Έχουμε και λέμε λοιπόν:

Εισαγωγή στην εκπαίδευση ατόμων με προβλήματα όρασης: 10
Κλινική ψυχολογια: Ψυχολογικά προβλήματα παιδιών: 9
Ερευνητικές εφαρμογές στην Ειδικη Αγωγη: 9
Αγγλικά 4: 9
Το φάσμα του αυτισμού: 8
Εκπαιδευτική αξιολόγηση στην Ειδικη Αγωγη: 7

Μέσος όρος εξεταστικης: 8,66

Αν αναλογιστεί κανεις τις αντικειμενικές δυσκολίες που αντιμετώπισα σ' αυτη την εξεταστική, νομίζω οτι δε θα μπορούσα να τα εχω παει καλύτερα. Παμε τώρα δυνατά για Σεπτέμβρη με 3+1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
2 από τα 4 έχουν διορθωθεί μέχρι στιγμής,έχουμε και λέμε
Στατιστική ΙΙ : 10/10
Μακροοικονομική Θεωρία Ι : 8/10
Περιμένω Μαθηματικά και Ιστορία
Μ.Ο β'εξαμήνου : 9/10
Γενικό Μ.Ο : 8.83/10 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
5/6. Αυτή τη Φυσική δε θα την περάσω ποτέ. ΠΟΤΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Σ' αυτήν την εξεταστική είχα 5,5,7,8. Καλούτσικα για την δυσκολία του εξαμήνου. Το ένα 5ρι με πόνεσε.
Είχα να κοπώ σε μάθημα 1,5 χρόνο και κόπηκα σ αυτό το τελευταίο στις 11/7 λόγω blackout, και το όνομά μου να με ρωτούσε εκείνη την ώρα δεν θα της το έλεγα. Σιχτίρ, και το είχα τόσο καλά διαβασμένο. -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Α Εξάμηνο
Μικροοικονομική Θεωρία Ι : 8/10
Στατιστική Ι : 8/10
Γενική Οικονομική Ιστορία : 10/10
Μαθηματικά Ι : 9/10
M.O A εξαμήνου: 8.75/10

Β εξάμηνο
Στατιστική ΙΙ : 10/10
Mακροοικονομική Θεωρία Ι : 8/10
Μαθηματικά ΙΙ : 9/10
Οικονομική Ιστορία Ελλάδας: 9/10
M.O B εξαμήνου: 9/10

M.O A έτους : 8.88/10

Ανακουφισμένος διότι πριν φύγω από το τμήμα ήθελα να είμαι συνεπής απέναντι στις υποχρεώσεις μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
Η εξεταστική του Σεπτέμβρη "έφυγε" με 2 στα δύο και μπαίνουμε δυναμικά 4ο έτος με 0 χρωστούμενα! :yahoo:
Άντε και καλή μας δύναμη! :studying:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Equilibria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Equilibria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 247 μηνύματα.
Ξεθάβω το θέμα,έχοντας τελειώσει και το 3ο εξάμηνο και όντας στο 4ο εξάμηνο σπουδών πλέον.
Περασμένα μαθήματα:3/4

Διάρθρωση και Προβλήματα Ελ.Οικονομίας:10/10
Μακροοικονομική Θεωρία Ι:8/10
Μικροοικονομική Θεωρία Ι:9/10
Μαθηματικά ΙΙΙ:7/10(κομμένο με ρήτρα)
M.O. 3ου εξαμήνου : 9/10
Γενικός Μ.Ο. : 8.91/10
Σύνολο περασμένων μαθημάτων : 12/13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
Και εις ανώτερα Equilibria!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συγχαρητήρια σε όλους. Τελικά αποδεικνύεται ότι ακόμα και σε δύσκολες σχολές όπως Νομική, Φιλολογία, Πληροφορική, Ιατρική, Οικονομικά δεν είναι ακατόρθωτο να βγάλεις μέσο όρο από 8,5 και πάνω. Σίγουρα αυτό δεν μπορεί να το πετύχει μεγάλος αριθμός φοιτητών αλλά πάντα υπάρχουν αυτοί που το διεκδικούν και το πετυχαίνουν. Και πάλι μπράβο σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Equilibria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Equilibria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 247 μηνύματα.
Και εις ανώτερα Equilibria!!
Βέβαια δεν ξέρω κατά πόσο είναι εφικτό να συνεχιστεί μια καλή πορεία δεδομένου οτι τα μαθήματα δυσκολεύουν,αλλά θα το παλέψουμε.
Ευχαριστώ όπως και να χει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Βέβαια δεν ξέρω κατά πόσο είναι εφικτό να συνεχιστεί μια καλή πορεία δεδομένου οτι τα μαθήματα δυσκολεύουν,αλλά θα το παλέψουμε.
Ευχαριστώ όπως και να χει!!

Έλα τώρα πήρες Γάτσιο 9 και έχεις αμφιβολίες για την μετέπειτα πορεία σου. :P
Top3 είσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Equilibria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Equilibria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 247 μηνύματα.
Έλα τώρα πήρες Γάτσιο 9 και έχεις αμφιβολίες για την μετέπειτα πορεία σου.
Top3 είσαι!
Chris ένα 7ωράκι εβδομαδιαίο διάβασμα τα σκ στην μικροοικονομική έπεφτε,με εργασίες και όλα τα συναφή,και σκέψου 10 δεν κατάφερα να πάρω.
Έγινε μια φορά,πλέον σε νορμάλ πλαίσια προσπαθούμε γιατί έχουμε βάλει μπροστά και ξένη γλώσσα και IELTS.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Chris ένα 7ωράκι εβδομαδιαίο διάβασμα τα σκ στην μικροοικονομική έπεφτε,με εργασίες και όλα τα συναφή,και σκέψου 10 δεν κατάφερα να πάρω.
Έγινε μια φορά,πλέον σε νορμάλ πλαίσια προσπαθούμε γιατί έχουμε βάλει μπροστά και ξένη γλώσσα και IELTS.

Ναι, μόνο που ο Γάτσιος υπάρχουν και χρονιές που δε βάζει ούτε ένα 10 :P
Μην είσαι αγνώμων!!
Βλακείες με τα μαθήματα επιλογής αν συνεχίσεις έτσι και με ρητρούλες μπορεί να βγάλεις και το 9αράκι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
8,5 μ.ο. (οριακό άριστα) από τις θεματικές. Στη διπλωματική πήρα θετική κρίση, αλλά η τελική βαθμολογία θα βγεί τον Σεπτέμβρη που θα την παρουσιάσω. Ας μου βάλουν όσο θέλουν, αρκεί που τελειώνω. Εγώ υπερέβην εαυτού, για να τα καταφέρω να πάρω θετική κρίση. Οι βαθμολογίες πάντως που βάζουν στις διπλωματικές (μιλάω για το τμήμα μου) κυμαίνονται από 6 έως 10.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top