Τα πέντε SOS για τη συμπλήρωση του μηχανογραφικού

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
την χρονια που εδωσε 1 φορα πανελληνιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και για να δείτε τι καλό παιδί είμαι, σας δίνω το link από το ypepth με το μηχανογραφικό το οποίο μπορείτε να χρησιμοποιήσετε σαν πρόχειρο :no1:
https://www.ypepth.gr/docs/mixanografiko_genikou080408.pdf


αυτο ειναι το παλιο μηχανογραφικο δελτιο

οριστε το καινουριο
https://www.ypepth.gr/docs/mhxanografiko_deltio_2009.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι ρε παιδια..
Στην παραγραφο 17 που λεει τελευταια φορα που ημουν υποψηφιος τι βαζουμε εμεις που διναμε για 2η φορα?
Εγω που εδωσα και περυσι εβαλα 2008 εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoStyle

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εγω που εδωσα και περυσι εβαλα 2008 εκει.

πωωω και εμενα αυτοι που ηταν στην επιτροπη επεμεναν να βαλω 2009 και 2009 εβαλα! και τους ρωτησα 2 φορες να πουμε,ελεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Καλα, δε νομιζω να ειναι και τοσο τραγικο λαθος πια. Πιο πολυ για στατιστικους λογους τα θελουν αυτα νομιζω... Αλλωστε ολων μας το ιστορικο υπαρχει στα αρχεια του υπουργειου, εμας περιμενανε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoStyle

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ναι και εγω αυτο σκεφτηκα απλα ηθελα και μια δευτερη αποψη,ευχαριστω πολυ παντως! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karaap

Νεοφερμένος

Ο karaap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
παιδια στην παραγραφο 10 του μηχανογραφικου εκαι που λεει φυλο ενω στις οδηγιες λεει να γραψουμε αγορι η κοριτσι σ εμενα εβαλαν μονο το αρχικο γραμμα Α ειναι λαθος? σ εσας τι εβαλαν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leniw!!

Νεοφερμένος

Η leniw!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
στο μηχανογραφικο επιλεγεις 2 πεδια και εκτος αυτου πρεπει να τα καταθεσουμε απο 1-20!!!!παει αλφαβητικα και σε καθε σχολειο λεει ποια κατευθυνση καταθετει σε ποιο κεντρο!!!!αυτο ειναι λαθος νομιζω karaap!!!!εγω π.χ βασει των οδηγιων εβαλα θηλυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karaap

Νεοφερμένος

Ο karaap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
το κατεθεσες για να δεις τι γραφει στο φωτοαντιγραφο που σε δινουν.γιατι και εγω στην αρχη εβαλα αγορι ολογραφως αλλα μετα στο αντιγραφο εχει απλα το αρχικο Α.
-----------------------------------------
που σε δινουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top