Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

pinelopikaxrila20@gm

Νεοφερμένος

Η pinelopikaxrila20@gm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 38 μηνύματα.

Ismhnhpapa

Νεοφερμένος

Η Ismhnhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Καλησπέρα ! Είδα πως αυτήν την εβδομάδα θα βγουν οι βάσεις . Αυτό σημαίνει πως και εμεις του 10% θα ξέρουμε που έχουμε περάσει ;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.

Ismhnhpapa

Νεοφερμένος

Η Ismhnhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 59 μηνύματα.

pinelopikaxrila20@gm

Νεοφερμένος

Η pinelopikaxrila20@gm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Αχαχαχα πλακατζής μας βγήκες Γιάννη
Όχι αλήθεια αύριο θα βγουν ;
για να ξέρω να κεράσω στη δουλειά γλυκά 😂
Καλά όχι και αύριο.. εγώ βέβαια έχω ακούσει ότι του 10% μπορει να έβγαιναν και με καθυστέρηση 2-3 ημερών αλλά δε νομίζω να ισχύει φαντάζομαι θα βγουν μαζί με όλων των παιδιών και εμάς
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Αχαχαχα πλακατζής μας βγήκες Γιάννη
Όχι αλήθεια αύριο θα βγουν ;
για να ξέρω να κεράσω στη δουλειά γλυκά 😂
ω... σε ζαχαροπλαστειο δουλευεις ? εγω θελω ενα μπαμπα
εσενα δεν σε αφορουν αυτα καλη μου... αν και θα βγουν για ολους μαζι.
την παρασκευη θα ερθει η λιμο απο αυτες του πριγκιπα και σε παρει με ανθοδεσμες να σε παει τουρ την σχολη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ismhnhpapa

Νεοφερμένος

Η Ismhnhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
ω... σε ζαχαροπλαστειο δουλευεις ? εγω θελω ενα μπαμπα
εσενα δεν σε αφορουν αυτα καλη μου... αν και θα βγουν για ολους μαζι.
την παρασκευη θα ερθει η λιμο απο αυτες του πριγκιπα και σε παρει με ανθοδεσμες να σε παει τουρ την σχολη.
Όχι όχι σε ξενοδοχείο
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Τέτοιο άγχος ούτε με το 90% Δεν είχα 😫
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.

Ευτυχια Αδαμοπουλου

Νεοφερμένος

Η Ευτυχια Αδαμοπουλου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 61 μηνύματα.

Ismhnhpapa

Νεοφερμένος

Η Ismhnhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 59 μηνύματα.

ggarg

Νεοφερμένος

Ο ggarg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Χρηματοοικονομικής & Τραπεζικής Διοικητικής Πειραιά. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα σας,
Δήλωσα συμμετοχή με 10% και πέρασα σε μια σχολή με την οποια δεν είμαι ιδιαίτερα ενθουσιασμένος. Η απορία μου είναι αν έχω και την επιλογή να συνεχίσω στην προηγουμενη μου σχολή ή είναι μονοδρομος να συνεχίσω εκεί που περασα με 10%, από τη στιγμή που δήλωσα συμμετοχή. Όποιος είναι σίγουρος για την απάντηση, ας μας διαφωτίσει! Κάθε απάντηση, υπέρπολυτιμη
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 
Τελευταία επεξεργασία:

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Καλησπέρα σας,
Δήλωσα συμμετοχή με 10% και πέρασα σε μια σχολή με την οποια δεν είμαι ιδιαίτερα ενθουσιασμένος. Η απορία μου είναι αν έχω και την επιλογή να συνεχίσω στην προηγουμενη μου σχολή ή είναι μονοδρομος να συνεχίσω εκεί που περασα με 10%, από τη στιγμή που δήλωσα συμμετοχή. Όποιος είναι σίγουρος για την απάντηση, ας μας διαφωτίσει! Κάθε απάντηση, υπέρπολυτιμη
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
1η επιλογή δεν κανείς τίποτα και συνεχίζεις στην σχολη που είσαι από Οκτώβρη
2η επιλογή τον Σεπτέμβρη κανείς εγγραφή στην σχολη που πέρασες και διαγραφή απο την προηγούμενη
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Καλησπέρα σας,
Δήλωσα συμμετοχή με 10% και πέρασα σε μια σχολή με την οποια δεν είμαι ιδιαίτερα ενθουσιασμένος. Η απορία μου είναι αν έχω και την επιλογή να συνεχίσω στην προηγουμενη μου σχολή ή είναι μονοδρομος να συνεχίσω εκεί που περασα με 10%, από τη στιγμή που δήλωσα συμμετοχή. Όποιος είναι σίγουρος για την απάντηση, ας μας διαφωτίσει! Κάθε απάντηση, υπέρπολυτιμη
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
ποτε περασες με το 10%?
 

ggarg

Νεοφερμένος

Ο ggarg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Χρηματοοικονομικής & Τραπεζικής Διοικητικής Πειραιά. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ποτε περασες με το 10%?
Τώρα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

1η επιλογή δεν κανείς τίποτα και συνεχίζεις στην σχολη που είσαι από Οκτώβρη
2η επιλογή τον Σεπτέμβρη κανείς εγγραφή στην σχολη που πέρασες και διαγραφή απο την προηγούμενη
Σε ευχαριστώ!!!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Τώρα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Σε ευχαριστώ!!!
ε ποιο το προβλημα ? οπως λεει και το κοριτσι , δεν κανεις κινηση ηλεκτρονικης εγγραφης τον σεπτεβρη στην νεα σχολη και παει η νεα σχολη εφυγε και μενει η παλια
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top