Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Μηχανογραφικό αδερφού έγινε, αυτός διακοπαρει
Για πληροφορική ΠΑΜΑΚ, είπε θά τό σκεφτεί μέχρι τις εγγραφές αν φύγει από οικονομικό ΑΠΘ
Πάντως το σύστημα είναι σφαίρα :hello:
αχ αυτα τα αγορακια..θελουν μπουφλες να στρωσουν
Μπραβω ρε Ναλα που τα φροντιζεις.
Θα παρεις μπονο απο την μαμα.
ευγε
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
αχ αυτα τα αγορακια..θελουν μπουφλες να στρωσουν
Μπραβω ρε Ναλα που τα φροντιζεις.
Θα παρεις μπονο απο την μαμα.
ευγε
Τί να κάνω, το μπιζέλι μου τό αγαπώ!!
Ό καημένος είναι σε μεγάλο δίλημμα, έχει περάσει επτά στα δέκα μαθήματα και το σκέφτεται!!
Αλλά είπε να μήν χάσει την ευκαιρία τώρα και μετά αποφασίζει
Είναι καλός αδελφός, τό ίδιο θα έκανε και αυτός για εμένα!!
 

Stergios

Νεοφερμένος

Ο Stergios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
θα εχουν την περσινη εβε της συγκεκριμενης σχολης αλλα διορθωμένη αν αλλαξε ο συντελεστης της
Γιάννη συγχαρητήρια για την ενημέρωση που παρέχεις! Αλλά μάλλον αυτό δεν ισχύει... Δηλ θα έχουν την περσινη εβε αλλά κ τους ίδιους συνελεστες παρόλο που φέτος άλλαξαν όπως πχ στην αρχιτεκτονική Ξάνθης!
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Angela2004

Νεοφερμένος

Η Angela2004 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Παιδιά είμαι φουλ στεναχωρημένη.
Από πάντα ήθελα λιμενικό και φέτος έδωσα πανελλήνιες. Δεν δηλωσα ομως για αθλήματα, διότι όλοι έλεγαν ότι δεν είναι για κορίτσια αυτα και αλλα τέτοια.... έβγαλα 18.1 ΜΟ και θα μπορούσα να είχα περάσει λιμενικο. Μήπως ξέρει κάποιον αν με το 10% του χρόνου θα μπορούσα να πάω λιμενικο ενώ παράλληλα να δηλώσω να κάνω και αθληματα; Να ξανα δώσω δεν γίνεται.....
Βοηθειαα!!!!!
Το μόνο που με προβληματίζει είναι αν θα μπορούσα να δηλώσω τώρα τα αθλήματα χωρίς να ξανα δώσω 🙁
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Παιδιά είμαι φουλ στεναχωρημένη.
Από πάντα ήθελα λιμενικό και φέτος έδωσα πανελλήνιες. Δεν δηλωσα ομως για αθλήματα, διότι όλοι έλεγαν ότι δεν είναι για κορίτσια αυτα και αλλα τέτοια.... έβγαλα 18.1 ΜΟ και θα μπορούσα να είχα περάσει λιμενικο. Μήπως ξέρει κάποιον αν με το 10% του χρόνου θα μπορούσα να πάω λιμενικο ενώ παράλληλα να δηλώσω να κάνω και αθληματα; Να ξανα δώσω δεν γίνεται.....
Βοηθειαα!!!!!
Το μόνο που με προβληματίζει είναι αν θα μπορούσα να δηλώσω τώρα τα αθλήματα χωρίς να ξανα δώσω 🙁
ναι βεβαια ,δηλώνεις στο λιμενικο οτι θα εξεταστεις στα αθληματα, υγειονομικα και οτι αλλο και κανεις μηχανογραφικο 10% με τον 18,1 μεσο ορο σου.
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Παιδιά είμαι φουλ στεναχωρημένη.
Από πάντα ήθελα λιμενικό και φέτος έδωσα πανελλήνιες. Δεν δηλωσα ομως για αθλήματα, διότι όλοι έλεγαν ότι δεν είναι για κορίτσια αυτα και αλλα τέτοια.... έβγαλα 18.1 ΜΟ και θα μπορούσα να είχα περάσει λιμενικο. Μήπως ξέρει κάποιον αν με το 10% του χρόνου θα μπορούσα να πάω λιμενικο ενώ παράλληλα να δηλώσω να κάνω και αθληματα; Να ξανα δώσω δεν γίνεται.....
Βοηθειαα!!!!!
Το μόνο που με προβληματίζει είναι αν θα μπορούσα να δηλώσω τώρα τα αθλήματα χωρίς να ξανα δώσω
🙁
Σημαιοφόρων να φανταστώ;
 

Angela2004

Νεοφερμένος

Η Angela2004 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Σημαιοφόρων να φανταστώ;
Ναι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ναι βεβαια ,δηλώνεις στο λιμενικο οτι θα εξεταστεις στα αθληματα, υγειονομικα και οτι αλλο και κανεις μηχανογραφικο 10% με τον 18,1 μεσο ορο σου.
Δεν ξέρεις πόσο χάρηκα τώρα!!
 

Katsir

Νεοφερμένος

Ο Katsir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα! Πιστεύετε πως με 17.695 στις πανελλήνιες του 2021 , με το 10% πιάνω νομική Θεσσαλονίκης από νομική Κομοτηνής; Και εάν ναι σε ποιο έτος μπαίνω;
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Συνήθως η νομική απθ πέφτει 225-250 μόρια άρα λογικά μπαίνεις.

Θα μπεις στο πρώτο έτος
 

Angela2004

Νεοφερμένος

Η Angela2004 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ναι βεβαια ,δηλώνεις στο λιμενικο οτι θα εξεταστεις στα αθληματα, υγειονομικα και οτι αλλο και κανεις μηχανογραφικο 10% με τον 18,1 μεσο ορο σου.
Επειδή βλέπω ότι ξέρεις από αυτά....
Τα σκουλαρίκια στα αυτιά ενδέχεται να σε αφήσουν εκτός; τις έκανα όταν ήμουν πολύ μικρή και δεν ξέρω αν θα με επηρεάσουν στο να εκπληρώσω το όνειρο μου 😔
 

Specon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Specon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεματικής Χαροκοπείου. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Μόλις αγχώθηκα τόσο άσχημα !!🤣Ποιες οι πιθανότητες να πιάσω με το 6% μια από τις 4 Πληροφορικές της Αττικής (ΕΚΠΑ-ΟΠΑ-ΠΑΠΕΙ-ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ) με 16076 μόρια ;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Επειδή βλέπω ότι ξέρεις από αυτά....
Τα σκουλαρίκια στα αυτιά ενδέχεται να σε αφήσουν εκτός; τις έκανα όταν ήμουν πολύ μικρή και δεν ξέρω αν θα με επηρεάσουν στο να εκπληρώσω το όνειρο μου 😔
εννοεις τις τρυπουλες ...και σε γυναικα?..οχι βεβαια.
τατου δεν θελουμε....αλλα δεν ξερω να σου πω αν δεν θελουν γενικως τατου ή μονο αυτα που φαινονται φορώντας στολη κοντομανικη ή φουστα κλπ
ε ενταξει μην κανεις τατου.
τωρα για το ονειρο που λες δεν ξερω
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Μόλις αγχώθηκα τόσο άσχημα !!🤣Ποιες οι πιθανότητες να πιάσω με το 6% μια από τις 4 Πληροφορικές της Αττικής (ΕΚΠΑ-ΟΠΑ-ΠΑΠΕΙ-ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ) με 16076 μόρια ;

Πολλές για το Χαροκόπειο για τα υπόλοιπα όχι τόσο
 

Angela2004

Νεοφερμένος

Η Angela2004 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εννοεις τις τρυπουλες ...και σε γυναικα?..οχι βεβαια.
τατου δεν θελουμε....αλλα δεν ξερω να σου πω αν δεν θελουν γενικως τατου ή μονο αυτα που φαινονται φορώντας στολη κοντομανικη ή φουστα κλπ
ε ενταξει μην κανεις τατου.
τωρα για το ονειρο που λες δεν ξερω
Τατου δεν έχω, αλλά κατι έλεγαν για piercing και ανησύχησα. Αφού έτσι κι αλλιώς, όμως, το 95% των κοριτσιών έχουν αυτές τις συνηθισμένες τρύπες στα αυτιά τους....
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Μόλις αγχώθηκα τόσο άσχημα !!🤣Ποιες οι πιθανότητες να πιάσω με το 6% μια από τις 4 Πληροφορικές της Αττικής (ΕΚΠΑ-ΟΠΑ-ΠΑΠΕΙ-ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ) με 16076 μόρια ;
ε ειπαμε οριακος εισαι για καλλιθεα
αλλα τι προβλημα ?εχεις αν τσακισει την κανεις για επαρχια και ερχεσαι με μετεγγραφη.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Τατου δεν έχω, αλλά κατι έλεγαν για piercing και ανησύχησα. Αφού έτσι κι αλλιώς, όμως, το 95% των κοριτσιών έχουν αυτές τις συνηθισμένες τρύπες στα αυτιά τους....
ε τωρα piercing. Τι εχεις? εχεις απο αυτο τον σιδηροδρομο με τρυπες στο πτερυγιο? καπως το λενε ..δεν ξερω πως...μαλλον οχι..ε
 

Angela2004

Νεοφερμένος

Η Angela2004 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ε τωρα piercing. Τι εχεις? εχεις απο αυτο τον σιδηροδρομο με τρυπες στο πτερυγιο? καπως το λενε ..δεν ξερω πως...μαλλον οχι..ε
Τις κανονικές... απλές τρύπες τπτ παραπάνω
Καλά αν είναι θα τα ψάξω απο Σεπτέμβρη, ίσως αν ρωτήσω εκεί που θα κάνω την δήλωση να μου απαντήσουν. Οχι τπτ άλλο μην τρέχω τσάμπα για αθλήματα 😅
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Τις κανονικές... απλές τρύπες τπτ παραπάνω
Καλά αν είναι θα τα ψάξω απο Σεπτέμβρη, ίσως αν ρωτήσω εκεί που θα κάνω την δήλωση να μου απαντήσουν. Οχι τπτ άλλο μην τρέχω τσάμπα για αθλήματα 😅
οχι καλη μου μην το λαμβανεις υπ οψιν.
να δεις που σε λιγο τα κοριστια θα γεννιούνται με τρυπες στο λοβο λογω εξελιξης του ειδους.
 

xraxra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xraxra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Και πάλι συγχαρητήρια στον Γιάννη,για όλη την πληροφόρηση που δίνει.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top