Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Φραπεδοφιλόσοφος

Νεοφερμένος

Ο Φραπεδοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ξέρει κανείς τι θα γίνει με τις βάσεις 10% Ιατρικής απο το 2020; Που αναμένεται να πέσει το ΑΠΘ?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν αναγνωρίζουν έτη. Θα σου αναγνωρίσουν μαθήματα και στην καλύτερη θα σε αφήσουν να παρακολουθήσεις τρίτο έτος αλλά δεν θα μπορείς να πάρεις πτυχίο πριν τα 6ετη.

Το 10% δεν είναι μετεγγραφή ξεκινάς από την αρχή ☹️
Είχα μιλήσει με την γραμματεία του ΑΠΘ και μου είπαν ότι μπορ΄να κάνω αίτηση για ανακατάταξη(?) έτους. Αλλά δεν είναι σίγουρο προφανώς
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ismhnhpapa

Νεοφερμένος

Η Ismhnhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ότι να 'ναι! Εκεί έχει πρόσβαση κανονικά μόνο το σχολείο και με το που συνδεθεις, βλέπεις τη βάση δεδομένων όλων των μαθητών που έδωσαν πανελλήνιες, εχοντας πρόσβαση στα στοιχεία τους και κάνοντας ότι αλλαγή θες.

Αν έδωσε τους κωδικούς προσβασης του σχολειου σε όλους όσους πήγαν εκεί για κωδικούς, δε θέλω να φανταστώ τι μπορεί να συμβεί αν πέσουν σε λάθος χέρια...


Ναι αυτό θα βγάζει μέχρι να ανοίξει η πλατφόρμα των μηχανογραφικών, δεν έχει ξεκινήσει ακόμα η διαδικασία.

Πήγαινε σε άλλο σχολείο να κάνεις δουλειά σου, έπεσες σε άσχετους...
Μόλις γύρισα από ένα σχολείο που έχω κοντά στο σπίτι μου και μου είπαν πως είμαι μέσα με τον κωδικό του μηχανογραφικού που μου έδωσαν
Απλά αυτοί οι άσχετοι του σχολείου μου υπονοούσαν ότι θα τον αλλάξω χωρίς να μου το πουν ξεκάθαρα
Όποτε τώρα δεν έχω να ανασύρω για κάτι σωστά ;
 

th331

Νεοφερμένος

Ο th331 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας παιδιά έχω μια απορία όποιος ξέρει ας βοηθήσει. Έδωσα πανελλήνιες το 2020. Το 2021 δεν εκανα 10%.Για το 2022 εκανα αίτηση για πανελλήνιες αλλά τελικά δεν πήγα σε κανένα μάθημα. Πήγα να κάνω τώρα κωδικό στο λύκειο για το 4% και μου λέει δεν γίνεται να κάνεις 10% γιατί έκανες αίτηση για πανελλήνιες και μπορείς να κάνεις αίτηση μόνο για ΙΕΚ. Εκανα κάτι λάθος; δεν έδωσα κανένα μάθημα άρα μένουν οι βαθμοί από το 2020.
Εδώ λέει καθαρά ότι αν δεν πας σε κάποιο εξεταζόμενο μάθημα μένουν οι βαθμοί και κάνεις 10%.
 

angeloskar

Νεοφερμένος

Ο angeloskar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά έχω μια απορία όποιος ξέρει ας βοηθήσει. Έδωσα πανελλήνιες το 2020. Το 2021 δεν εκανα 10%.Για το 2022 εκανα αίτηση για πανελλήνιες αλλά τελικά δεν πήγα σε κανένα μάθημα. Πήγα να κάνω τώρα κωδικό στο λύκειο για το 4% και μου λέει δεν γίνεται να κάνεις 10% γιατί έκανες αίτηση για πανελλήνιες και μπορείς να κάνεις αίτηση μόνο για ΙΕΚ. Εκανα κάτι λάθος; δεν έδωσα κανένα μάθημα άρα μένουν οι βαθμοί από το 2020.
Εδώ λέει καθαρά ότι αν δεν πας σε κάποιο εξεταζόμενο μάθημα μένουν οι βαθμοί και κάνεις 10%.
Κανονικά μένουν οι βαθμοί ναι, μήπως δεν κατάλαβαν στο σχολείο σου ότι δεν έδωσες μάθημα;
 

panwlethria

Νεοφερμένος

Η panwlethria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπερα, εδωσα κ εγω το 20, εκανα αιτηση κ το 21 εδωσα, αλλα δεν ολοκληρωσα ολα τα μαθηματα ουτε εκανα μηχανογραφικο, οποτε δεν γινεται να κανω για 4%, σωστα; Φτου κ απ την αρχη ξανα
 

angeloskar

Νεοφερμένος

Ο angeloskar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Καλησπερα, εδωσα κ εγω το 20, εκανα αιτηση κ το 21 εδωσα, αλλα δεν ολοκληρωσα ολα τα μαθηματα ουτε εκανα μηχανογραφικο, οποτε δεν γινεται να κανω για 4%, σωστα; Φτου κ απ την αρχη ξανα
Δυστυχώς όχι δεν μπορείς. Αλλά για ποιον λόγο δεν έδωσες όλα τα μαθήματα χωρίς να γίνομαι αδιάκριτος
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Καλησπερα, εδωσα κ εγω το 20, εκανα αιτηση κ το 21 εδωσα, αλλα δεν ολοκληρωσα ολα τα μαθηματα ουτε εκανα μηχανογραφικο, οποτε δεν γινεται να κανω για 4%, σωστα; Φτου κ απ την αρχη ξανα
Απ τη στιγμη που εδωσες εστω και ενα μαθημα το 21, μετρανε πλεον οι βαθμοι αυτοι που εβγαλες περυσι κ ας μην εδωσες ολα τα μαθηματα, οποτε εχεις χασει τα μορια του 20. Αρα αν δεν επιασες αρκετα μορια περυσι, δυστυχως πρεπει να δωσεις του χρονου ξανα πανελληνιες...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γεια σας παιδιά έχω μια απορία όποιος ξέρει ας βοηθήσει. Έδωσα πανελλήνιες το 2020. Το 2021 δεν εκανα 10%.Για το 2022 εκανα αίτηση για πανελλήνιες αλλά τελικά δεν πήγα σε κανένα μάθημα. Πήγα να κάνω τώρα κωδικό στο λύκειο για το 4% και μου λέει δεν γίνεται να κάνεις 10% γιατί έκανες αίτηση για πανελλήνιες και μπορείς να κάνεις αίτηση μόνο για ΙΕΚ. Εκανα κάτι λάθος; δεν έδωσα κανένα μάθημα άρα μένουν οι βαθμοί από το 2020.
Εδώ λέει καθαρά ότι αν δεν πας σε κάποιο εξεταζόμενο μάθημα μένουν οι βαθμοί και κάνεις 10%.

Αν δεν πατησες καθολου στο εξεταστικο κεντρο και δεν κατεγραψε καποιος την παρουσια σου εκει, δεν ισχυει τοτε αυτο που σου ειπε το σχολειο. Δικαιουσαι κανονικα να κανεις 10% και φετος και δεν εχεις χασει τα μορια σου, αλλα αν εχει γινει κανα μπερδεμα, κυνηγησε το οσο ειναι νωρις, γιατι θα χασεις την προθεσμια. Πηγαινε σε αλλο σχολειο και δες τι θα σου πουν κ εκει.
Εκτυπωσε και αυτο το ΦΕΚ που ανεβασες και εχε το μαζι σου, γιατι καποιοι καθηγητες ειναι αδιαβαστοι...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
τα δυσκολα μαθηματικα να ανεβαινουν απο 15% στο 25%
η γλωσσα παλι απο 15% στα 25%
και τα ειδικα μαθηματα που γραφουν καλα τα παιδια να πεφτουν απο το 35% στο 25%.

ακριβώς αυτό...

λες και ήθελα εγώ ποτέ να γίνω φιλόλογος ή να γράφω ποίηση.
 

Ευτυχια Αδαμοπουλου

Νεοφερμένος

Η Ευτυχια Αδαμοπουλου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Πως θα κυμανθουν οι βασεις στις σχολες ψυχολογιας με το 10%;;
 

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Η φαρμακευτική Αθηνών που θα κυμανθεί?
 

xraxra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xraxra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Aνοιξε το μηχανογραφικό.
Καλή επιτυχία!!!
 

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Καλημέρα σε περίπτωση που δεν έχει δώσει αθλήματα κάποιος πέρυσι μπορεί φέτος να είναι υποψήφιος για τα τεφα; είναι για την μικρή μου αδερφή
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Καλημέρα σε περίπτωση που δεν έχει δώσει αθλήματα κάποιος πέρυσι μπορεί φέτος να είναι υποψήφιος για τα τεφα; είναι για την μικρή μου αδερφή
Νομίζω θα πρεπε να είχε δηλώσει απ' το Δεκέμβρη πως θέλει τεφα, οπότε θα πρεπε να έχει περάσει ήδη τα αθλήματα όταν έγιναν γύρω στο Μαη φέτος. Απ' τη στιγμή που δεν τα χει περάσει, δε νομίζω πως μπορεί να είναι υποψήφια.

@γιαννης_00 ?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,501 μηνύματα.
Καλημέρα σε περίπτωση που δεν έχει δώσει αθλήματα κάποιος πέρυσι μπορεί φέτος να είναι υποψήφιος για τα τεφα; είναι για την μικρή μου αδερφή
δυστηχως οχι , θα πρεπει να εχει δωσει πανελληνιες φετος και πακετο μαζι τα αθληματα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

efi25

Δραστήριο μέλος

Η efi25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Ρε παιδια ΣΟΣ, τι ειναι ο κωδικος σχολικης μοναδας?? Το καρτελακι μου εχει εναν 8ψηφιο οχι 7ψηφιο. πού τον βρισκω? Επισης, για το 10% σωστα μπαινω στο https://school.it.minedu.gov.gr/Login?

Mπορεί καποιος να με διαφωτισει εχω αγχωθει πολυ!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,501 μηνύματα.
Ρε παιδια ΣΟΣ, τι ειναι ο κωδικος σχολικης μοναδας?? Το καρτελακι μου εχει εναν 8ψηφιο οχι 7ψηφιο. πού τον βρισκω? Επισης, για το 10% σωστα μπαινω στο https://school.it.minedu.gov.gr/Login?

Mπορεί καποιος να με διαφωτισει εχω αγχωθει πολυ!
εφη σε πιανω αδιαβαστη , ψυχολογος εσυ ?..δεν κανει.
αυτο που κοιτας ειναι το μηχανογραφικο του λυκειαρχη ,δεν κανει για σενα ακομα.

εδω εισαι εσυ

 

efi25

Δραστήριο μέλος

Η efi25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 474 μηνύματα.
εφη σε πιανω αδιαβαστη , ψυχολογος εσυ ?..δεν κανει.
αυτο που κοιτας ειναι το μηχανογραφικο του λυκειαρχη ,δεν κανει για σενα ακομα.

εδω εισαι εσυ

Απο το αγχος μου φιλτατε γιαννη εκανα λαθος στο λινκ βρηκα ακρη τωρα, θενξ!
 

Ευτυχια Αδαμοπουλου

Νεοφερμένος

Η Ευτυχια Αδαμοπουλου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Ρε παιδια ΣΟΣ, τι ειναι ο κωδικος σχολικης μοναδας?? Το καρτελακι μου εχει εναν 8ψηφιο οχι 7ψηφιο. πού τον βρισκω? Επισης, για το 10% σωστα μπαινω στο https://school.it.minedu.gov.gr/Login?

Mπορεί καποιος να με διαφωτισει εχω αγχωθει πολυ!
 

efi25

Δραστήριο μέλος

Η efi25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 474 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω, κανω αιτηση με δεκα τοις εκατο για ψυχολογια εκπα. Τωρα εχω περασει ψυχολογια παντειου. Στο μηχανογραφικο δηλωνω μονο τη σχολη που θελω, δηλαδη εκπα, οχι ξανα το παντειο, σωστα?
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top