Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Το ειρωνικό ύφος σου δεν μου αρέσει..Το ξέρω ότι κάνουμε πρόβλεψη απλώς είπα την άποψη μου...Εφόσον κάνουμε προβλέψεις τουλάχιστον να μην κάνουμε ορθογραφικά όπως ας πούμε επειρεαζοντε( επηρεάζονται είναι το σωστό☺️) ...Επίσης να πω εδώ ότι όσα παρέθεσα προηγουμένως ήταν για επισήμανση ότι ίσως δεν είναι ίδιος ο αριθμός των θέσεων..Ούτε έκανα την ξερολα ούτε τιποτα..Περιμένουμε τις θέσεις που θα ανακοινώσει η κεραμεως και μετά κάντε όσες προβλέψεις θέλετε...
Δεν υπαρχει ειρωνια , μη μυγιάζεσαι και αικτραιπαισε.
 

Littlechemist

Νεοφερμένος

Η Littlechemist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αξιωματικών Νοσηλευτικής (ΣΑΝ). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Ποιος μυγιαζεται;;; 😂😂Νταξει σόρρυ αλλά έτσι όπως το έγραψες το προηγούμενο μήνυμά σου νόμιζα ότι ήταν ειρωνικό....
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Ποιος μυγιαζεται;;; 😂😂Νταξει σόρρυ αλλά έτσι όπως το έγραψες το προηγούμενο μήνυμά σου νόμιζα ότι ήταν ειρωνικό....
οχι καλη μου , μη ζητας συγνωμη , να λες αυτο που σκεφτεσαι, τοτε μονο υπαρχει χρησιμος και ειλικρινης διαλογος.
τωρα η κεραμεως ετοιμαζει τον αρμαγεδωνα των εισακτεων για τελος απριλιου.. ποσα παιδακια θα κλαψουν παλι. Καλα τη εχουμε εμεις οι βολεμενοι
 

Littlechemist

Νεοφερμένος

Η Littlechemist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αξιωματικών Νοσηλευτικής (ΣΑΝ). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
οχι καλη μου , μη ζητας συγνωμη , να λες αυτο που σκεφτεσαι, τοτε μονο υπαρχει χρησιμος και ειλικρινης διαλογος.
τωρα η κεραμεως ετοιμαζει τον αρμαγεδωνα των εισακτεων για τελος απριλιου.. ποσα παιδακια θα κλαψουν παλι. Καλα τη εχουμε εμεις οι βολεμενοι
Περιμένω και εγώ με ανυπομονησία τις θέσεις μιας και για ακόμα μια φορά θα είμαι υποψήφια πανελληνίων...Άντε να δούμε πάλι πόσα παιδιά θα μείνουν εκτός..
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Περιμένω και εγώ με ανυπομονησία τις θέσεις μιας και για ακόμα μια φορά θα είμαι υποψήφια πανελληνίων...Άντε να δούμε πάλι πόσα παιδιά θα μείνουν εκτός..
εύχομαι να θες σχολη που δεν εχει νοημα να την αγγιξει.
το μεγαλο ξυλο θα πεσει στα μαθηματικα στα οικονομικα στις γεωπονιες στις νοσηλευτικες.
 

demydemydemy1010

Νεοφερμένος

Η demydemydemy1010 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα. Είπες οτι εχεις περάσει δπθ σωστά; Γενικά πως σου φαινονται μεχρι στιγμής τα μαθήματα κτλπ; Δινω φετος και ενδιαφερομαι για νομικη, ευχαριστω <3
Ευχαρίστως να σου πω!
Τα συγγράμματα καταρχας στα μαθηματα ειναι αρκετα βατά αν και υπαρχει ενας «φόβος» σχετικα με το θεμα της κατανόησης ( εξαλλου αποκλείεται και η παπαγαλία οποτε διπλο το καλο ).
Τα μαθηματα καθαυτά εχουν αρκετο ενδιαφερον παρα το γεγονός πως ειναι αρχη και υπαρχει η πεποίθηση πως είναι πολυ αφηρημένα ή βαρετα! Επι παραδείγματι, στο β εξαμηνο οι γενικες αρχές αστικού δικαιου σε βαζουν ευθυς αμεσως στο κλίμα ενός εκκολαπτόμενου νομικαριου καθώς αναλύουν σε βάθος την εννοια και την υποσταση της δικαιοπραξίας ( συγκεκριμενο παράδειγμα ) ενω παράλληλα, μαθηματα οπως το Δίκαιο Ευρωπαϊκής ένωσης σου προσφέρει γενικοτερεσ γνωσεις- θεμέλια σε περίπτωση που καποιος ενδιαφερεται για τον κλάδο της διπλωματιας.
Συγκεκριμένα στη νομικη δπθ μπαινουμε απο νωρις σε μαθηματα επιλογης καθώς το α εξαμηνο εχεις μια ξένη γλώσσα ενω το β εξαμηνο επιλέγεις πχ εγκληματολογία, διπλωματική ιστορια, ειδικό μέρος ΕΔ κλπ
Ειναι μια αρκετα αξιόλογη σχολη για οσους αγαπούν το αντικείμενο και δύνανται να παρακολουθούν τις διαλέξεις
<3
Καλη επιτυχιααα!
 

Τινα

Νεοφερμένος

Η Τινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ήθελα να κάνω μία ερώτηση σχετικά με το 10 τοις 100 και πως εισάγονται Είδες καθώς ο γιος μου έχει γράψει 16.250 μόρια και έχει μπει πολιτικών μηχανικών Πάτρας πόσες πιθανότητες έχει να έρθει Αθήνα με το 10 τοις 100
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,905 μηνύματα.
Ήθελα να κάνω μία ερώτηση σχετικά με το 10 τοις 100 και πως εισάγονται Είδες καθώς ο γιος μου έχει γράψει 16.250 μόρια και έχει μπει πολιτικών μηχανικών Πάτρας πόσες πιθανότητες έχει να έρθει Αθήνα με το 10 τοις 100
Eγω δεν μπορώ να καταλάβω τι σου προσφέρει το 10%... Σου δίνει παραπάνω μόρια? Εγώ δηλαδή που έγραψα 15.000 και κάτι μπορώ να περάσω σε μία σχολή των 16.000 μορίων? :/ Εξηγείστε μου λίγο
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Ήθελα να κάνω μία ερώτηση σχετικά με το 10 τοις 100 και πως εισάγονται Είδες καθώς ο γιος μου έχει γράψει 16.250 μόρια και έχει μπει πολιτικών μηχανικών Πάτρας πόσες πιθανότητες έχει να έρθει Αθήνα με το 10 τοις 100
συνηθως οι βασεις του εμπ πεφτουν λιγο στο 10%
στην δικη σας περιπτωση δυστυχώς το θεωρω απιθανο να πεσει τοσο πολυ η βαση (18267).
Αν ειχε 18000 μορια υπηρχαν ελπιδες
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Eγω δεν μπορώ να καταλάβω τι σου προσφέρει το 10%... Σου δίνει παραπάνω μόρια? Εγώ δηλαδή που έγραψα 15.000 και κάτι μπορώ να περάσω σε μία σχολή των 16.000 μορίων? :/ Εξηγείστε μου λίγο
ε ναι θεωρετικα μπορεις... αν δεν εχει μεγαλη ζητηση ...αν και οι κεντρικες εχουν παντα ζητηση. που θες να πας?
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,905 μηνύματα.
συνηθως οι βασεις του εμπ πεφτουν λιγο στο 10%
στην δικη σας περιπτωση δυστυχώς το θεωρω απιθανο να πεσει τοσο πολυ η βαση (18267).
Αν ειχε 18000 μορια υπηρχαν ελπιδες
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


ε ναι μπορεις... αν δεν εχει μεγαλη ζητηση ...αν και οι κεντρικες εχουν ζητηση. που θες να πας?
Δεν ξέρω 😂 θα ήθελα πάρα πολύ την θεάτρου στην Θεσσαλονίκη (που την έπιανα) αλλά δεν θέλω να φύγω από την Αθήνα 🥲
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Δεν ξέρω 😂 θα ήθελα πάρα πολύ την θεάτρου στην Θεσσαλονίκη (που την έπιανα) αλλά δεν θέλω να φύγω από την Αθήνα 🥲
κοιτα το 10% ειναι για να μπαινουν τα παιδια σε σχολες οχι για εσωτερικο τουρισμο.

Θα σε στεναχωρησω , η θεατρου θεσσαλονικη εχει μεγαλη παραξενια.... η βαση του 6% αυξανεται κατα 3000-3500 μορια και την υπολογιζω για φετος καπου στα 15300-15800
Τι εχει αυτη παραπανω και την σκεφτονται στο 2 ετος.
Δηλαδη ολες οι θεατρικες εχουν ανοδο. αστατες οι καλιτεχνιδες

παντως πατρα ή ναυπλιο πας ευκολα
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,905 μηνύματα.
κοιτα το 10% ειναι για να μπαινουν τα παιδια σε σχολες οχι για εσωτερικο τουρισμο.

Θα σε στεναχωρησω , η θεατρου θεσσαλονικη εχει μεγαλη παραξενια.... η βαση του 6% αυξανεται κατα 3000-3500 μορια και την υπολογιζω για φετος καπου στα 15300-15800
Τι εχει αυτη παραπανω και την σκεφτονται στο 2 ετος.
Δηλαδη ολες οι θεατρικες εχουν ανοδο. αστατες οι καλιτεχνιδες

παντως πατρα ή ναυπλιο πας ευκολα
Πάτρα είναι ίδια με Αθήνα τι να την κάνω?😂 Απλά της Θεσσαλονίκης είναι σαν δραματική σχολή δεν είναι σαν πανεπιστήμιο δεν έχει θεωρητικό πολύ... Τέλος πάντων, ούτως ή άλλως δεν θέλω να φύγω από την Αθήνα, αλλά θα ήταν ωραία να ήταν στην Αθήνα αυτήν η σχολή:/
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Πάτρα είναι ίδια με Αθήνα τι να την κάνω?😂 Απλά της Θεσσαλονίκης είναι σαν δραματική σχολή δεν είναι σαν πανεπιστήμιο δεν έχει θεωρητικό πολύ... Τέλος πάντων, ούτως ή άλλως δεν θέλω να φύγω από την Αθήνα, αλλά θα ήταν ωραία να ήταν στην Αθήνα αυτήν η σχολή:/
τι να κανουμε ρε εριφιλη?
εμεις εδω εχουμε καλους πολιτικους και με σαρδόνιο χαμογελο
στην θεσσαλονικη εχουν καλες σχολες και πολυ καλο φαγητο.
 

Kemi

Νεοφερμένος

Η Kemi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Καλησπερα! Μπορουμε να κανουμε.μια προβλεψη για Αξιωματικων ΕΛ.ΑΣ. με το 6%?
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
συνηθως οι βασεις του εμπ πεφτουν λιγο στο 10%
στην δικη σας περιπτωση δυστυχώς το θεωρω απιθανο να πεσει τοσο πολυ η βαση (18267).
Αν ειχε 18000 μορια υπηρχαν ελπιδες
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


ε ναι θεωρετικα μπορεις... αν δεν εχει μεγαλη ζητηση ...αν και οι κεντρικες εχουν παντα ζητηση. που θες νg
για πολιτικους μηχανικους ειπε οχι μηχανολογους
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
για πολιτικους μηχανικους ειπε οχι μηχανολογους
ωχ.. ναι βρε γεωργια πολιτικους ζητησε ο αμθρωπος... και τον πηγα στα ακριβα.
Ενταξει δεν αλλαζει κατι.... με βαση πολιτικων εμπ 17076 θα χρειαστουν κατ ελαχιστο 16900+ μορια στο 6%
 

pinelopikaxrila20@gm

Νεοφερμένος

Η pinelopikaxrila20@gm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Καλησπέρα! Θα ήθελα μια γνώμη σχετικά με το δέκα τοις εκατό. Είμαι πρωτοετής φοιτήτρια προσχολικής εκπαίδευσης του πανεπιστημίου Πατρών, αλλά νιώθω πως δεν μου ταιριάζει τόσο και δε μου αρέσει ιδιαίτερα, δεν ήταν και πρώτη επιλογή. Σκέφτομαι να κάνω δέκα τοις εκατό με τα 14.141 μορια που έβγαλα πέρυσι, και να δηλώσω το τμήμα Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής στην Θεσσαλονίκη. Τα πιάνω πιστεύω τα μόρια, αλλά δεν ξέρω σίγουρα αν όντως αξίζει.. υπάρχει κάποιος που να είναι μήπως σε αυτή τη σχολή και να ξέρει καλύτερα;
 

Appolon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Appolon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
απο ποιο πεδιο εισαι;
για να δουμε τις εναλλακτικες στο συγκεκριμενο πεδιο
 

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Ποια ήταν η πρώτη σου επιλογή? Εγώ είμαι στο Παιδαγωγικό Δευτεροβάθμιας ΕΚΠΑ. Και από εκεί και από το φιλοσοφιας παιδαγωγικης βγαίνεις φιλόλογος απλα εστιαζεις στη διδακτική των φιλολογικών μαθημάτων!
 

pinelopikaxrila20@gm

Νεοφερμένος

Η pinelopikaxrila20@gm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
απο ποιο πεδιο εισαι;
για να δουμε τις εναλλακτικες στο συγκεκριμενο πεδιο
1ο πεδίο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ποια ήταν η πρώτη σου επιλογή? Εγώ είμαι στο Παιδαγωγικό Δευτεροβάθμιας ΕΚΠΑ. Και από εκεί και από το φιλοσοφιας παιδαγωγικης βγαίνεις φιλόλογος απλα εστιαζεις στη διδακτική των φιλολογικών μαθημάτων!
Ως πρώτη επιλογή είχα την ψυχολογία, δεν είμαι όμως πρόθυμη να ξαναδώσω ειδικά με τις αλλαγές στο 1ο πεδίο. Σκεφτόμουν και το κομμάτι των πολιτικών επιστημών αλλά ακούω τα χειρότερα όσον αφορά την αποκατάσταση κλπ.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top