Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Καλημέρα , φέτος θα χρησιμοποιήσω το 10% όμως είμαι στο στρατό και υπάρχει περίπτωση να μην μου δώσουν άδεια για να πάω να πάρω τους κωδικούς , γνωρίζεται μήπως μπορεί να πάει ένας γονιός μου με την ταυτότητα των πανελληνίων μου να τους πάρει για μένα ;
ε ενταξει. Κανε του και μια Υδ εξουσιοδοτηση( καλου κακου )και θα τα καταφερει.
 

Devilshjoker

Νεοφερμένος

Ο Devilshjoker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Τι πιθανοτητες πιστευετε εχω να μπω φετος με 10% αρχιτεκτονων χανια καθως λογω της συγχωνευσης περυσι και της καταραμενης εβε εμεινα εξω για 350 μορια χωρις να μπορω να δηλωσω καν ξανθη αθηνα πατρα κτλ
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Τι πιθανοτητες πιστευετε εχω να μπω φετος με 10% αρχιτεκτονων χανια καθως λογω της συγχωνευσης περυσι και της καταραμενης εβε εμεινα εξω για 350 μορια χωρις να μπορω να δηλωσω καν ξανθη αθηνα πατρα κτλ
τι ειναι η συγχωνευση?
 

Devilshjoker

Νεοφερμένος

Ο Devilshjoker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εννοώ πως πολλά άτομα του κλάδου αναγκάστηκαν να δηλώσουν τμήματα με χαμηλότερη εβε στο ειδικό μάθημα με αποτέλεσμα να αυξηθεί πολύ ο ανταγωνισμός και να ανέβουν και πολύ οι βάσεις στις σχολές
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Εννοώ πως πολλά άτομα του κλάδου αναγκάστηκαν να δηλώσουν τμήματα με χαμηλότερη εβε στο ειδικό μάθημα με αποτέλεσμα να αυξηθεί πολύ ο ανταγωνισμός και να ανέβουν και πολύ οι βάσεις στις σχολές
ναι καταλαβα
νομιζω τα χανια τα εχεις σιγουρα , αν πιανεις την εβε τους
ο ανταγωνισμος αρχιτεκτονικης 10% θα μειωθει γιατι θα ανοιξει φετος και η ξανθη που άλλαξε εβε
 

Devilshjoker

Νεοφερμένος

Ο Devilshjoker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Το μεγα ερώτημα είναι πόσο ανταγωνισμό θα συναντήσω που είναι διατεθειμένο να επιμείνει στη σχολη και να αναγκαστεί να κάνει λόγω εβε 10% χανια και μη μπω...
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.

Ikeri8

Νεοφερμένος

Ο Ikeri8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εχω το δικαιωμα να κανω 10%,την χρονια 2021-22,Εφοσον εδωσα πανελληνιες απο επαλ την χρονια 2019-20;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Εχω το δικαιωμα να κανω 10%,την χρονια 2021-22,Εφοσον εδωσα πανελληνιες απο επαλ την χρονια 2019-20;
ναι μπορεις να κανεις 10% οπως λεει η γεωργια και συγκεκριμένα να διεκδικήσεις το 4 % των θεσεων επαλ .
εχε υπ οψιν σου οτι η θεση που αναλογει στην περιπτωση σου ανα σχολη ειναι μονο 1.
 

042003

Νεοφερμένος

Η 042003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Καλησπέρα! Αφού οι ιατρικές στο 10% από επαλ δίνουν μόνο μια θέση, το πιο λογικό είναι η θέση αυτή να καλυφθεί από κάποιο άτομο της αμέσως προηγούμενης ιατρικής που δεν κατάφερε να πάρει μετεγγραφή. Όμως πως γίνεται στις περσινές βάσεις η βάση της Ιατρικής ΑΠΘ να ήταν 19.180 (10%); Ενώ η κανονική της βάση ήταν 19.460.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Καλησπέρα! Αφού οι ιατρικές στο 10% από επαλ δίνουν μόνο μια θέση, το πιο λογικό είναι η θέση αυτή να καλυφθεί από κάποιο άτομο της αμέσως προηγούμενης ιατρικής που δεν κατάφερε να πάρει μετεγγραφή. Όμως πως γίνεται στις περσινές βάσεις η βάση της Ιατρικής ΑΠΘ να ήταν 19.180 (10%); Ενώ η κανονική της βάση ήταν 19.460.
πολυ σωστα τα λες , η μια θεση αθηνα θεσσαλονικη και πατρα εχουν προτεραιοτητα να καλυφθουν απο παιδια της αλεξ. και της κρητης που δεν πηραν μετεγγραφη.
Ναι φετος η θεση απθ δεν καλυφθηκε απο ηδη φοιτητη αλλα απο φρεσκο, ισως να μην υπηρχαν σαλονικεις υποψηφιοι. Η θεση αθηνας καλύφτηκε ομως απο ηδη φοιτητη.
 

Nickt23

Νεοφερμένος

Ο Nickt23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Πόσο πιστεύεται θα πάει το τεφαα σερρων και Θεσσαλονίκης με το 10% ;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Αν κάποιος έδωσε το 2021 κ κάνει 10% το 2022 η εβε είναι του 2021 ή 22???
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,254 μηνύματα.

Νικοςss

Νεοφερμένος

Ο Νικοςss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα,
Τελείωσα πέρυσι(2021) το λύκειο και με πανελλήνιες έβγαλα 8.23 εβε με 7.530 και θέλω να μπω εμποροπλοιάρχων. Έχω πιθανότητα με το 10% χωρίς πανελε η όχι? Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Τελείωσα πέρυσι(2021) το λύκειο και με πανελλήνιες έβγαλα 8.23 εβε με 7.530 και θέλω να μπω εμποροπλοιάρχων. Έχω πιθανότητα με το 10% χωρίς πανελε η όχι? Ευχαριστώ εκ των προτέρων
τα μορια σου φτανουν αλλα σε κοβει η εβε , θελει ενα κλικ παραπανω (8,27)
αν αλλαξει η κυβερνηση μπαινεις , αν οχι δεν...
 

Aimilios.Pa

Νεοφερμένος

Ο Aimilios.Pa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σας! Πέρσι (2021) έδωσα πανελλαδικές εξετάσεις και πέρασα στην 2η επιλογή μου. Ωστόσο η πρώτη επιλογή ήταν ψυχολογία ΑΠΘ(17.767 η βάση του 21). Δεν κατάφερα να την πιάσω για 570 μόρια και σκέφτομαι να κάνω 10%. Πιστεύετε έχω πιθανότητες να την πιάσω. Υπάρχει κάποιος που με τέτοια διαφορά κατάφερε να μπει στην σχολή του με 10%; Είναι εφικτό;
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top