Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
μα καλαμην αγχωνεσαι σιγουρα με 17.700 περνας σε οποια σχολη οικονομικων και πληροφορικης θες εκτος ισως απο δετ του οπα, το 17.700 ειναι πολυ δυνατος βαθμος για 4οπεδιο.
που ησουν και δεν σου αρεσε;
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
μα καλαμην αγχωνεσαι σιγουρα με 17.700 περνας σε οποια σχολη οικονομικων και πληροφορικης θες εκτος ισως απο δετ του οπα
που ησουν και δεν σου αρεσε;
Τώρα ήμουν σχολή αστυφυλάκων...και τώρα σκέφτομαι ποια σχολή να δηλώσω φέτος αλλά μου λένε τέλεια λόγια για λοχρη του όπα άλλοι για το οδε άλλοι μου λένε σκέψου πληροφορική έχει μέλλον 😂
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
αστυφυλακων γιατι εφυγες;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τώρα ήμουν σχολή αστυφυλάκων...και τώρα σκέφτομαι ποια σχολή να δηλώσω φέτος αλλά μου λένε τέλεια λόγια για λοχρη του όπα άλλοι για το οδε άλλοι μου λένε σκέψου πληροφορική έχει μέλλον 😂
κοιτα και τα οικονομικα κι η πληροφορικη πιστευω εχουν μελλον εξαρταται τι σου αρεσει
η πληροφορικη σιγουρα ειναι πιο δυσκολη σχολη κι ο ανταγωνισμος ειναι τεραστιος γτ υπαρχουν και μηχανικοι πληροφορικης, ημμυτες απο εμπ κι επαρχιακα πολυτεχνεια που κυνηγανε ιδιες θεσεις
οικονομικα λιγο απατεωνας εισαι θα πορευτεις μια χαρα;)
αν θες πληροφορικη θα σου προτεινα το πληροφορικη και τηλεπικοινωνιες στο εκπα
αν θες οικονομικα θα σου προτεινα οδε στο οπα ειτε το λοχρη
αν τελικα πιασεις δετ στο οπα ειναι κατι σαν μειξη οικονομικων και πληροφορικης και πολυ χρησιμο στην αγορα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
αστυφυλακων γιατι εφυγες;
Κατάλαβα ότι ήθελα να σπουδάσω...
Η αλήθεια είναι ότι δεν είχα ποτέ αυτή την τρέλα με την πληροφορική και το φοβάμαι λίγο για αυτό σκέφτομαι λοχρη η όπα αλλά δεν ξέρω σαν αποκατάσταση που ακούω δεξιά και αριστερά όλοι για πληροφορική λένε
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
απλα σε ρωτησα γτ αν δεν θες αςπουμε επειδη δεν θα εισαι αξιωματικος υπαρχνουν ευκαιριες να γινεις απο μεσα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

η αληθεια ειναι οτι η αστυφυλακων σε αντιθεση με την αξιωματικων παρεχει μονο εκπαιδευση και οχι μορφωση
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
απλα σε ρωτησα γτ αν δεν θες αςπουμε επειδη δεν θα εισαι αξιωματικος υπαρχνουν ευκαιριες να γινεις απο μεσα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

η αληθεια ειναι οτι η αστυφυλακων σε αντιθεση με την αξιωματικων παρεχει μονο εκπαιδευση και οχι μορφωση
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
Ακριβώς αυτό παρέχει εκπαίδευση όχι μόρφωση πράγμα που αγαπάω εγώ...οπότε θα προσπαθήσω λογικά μελλοντικά να εισαχθω στην αξιωματικών αν είναι γιατί και από αστυφυλάκων όπως ανέφερες είναι δύσκολο να μπεις στην αξιωματικών πολύ!και αξιωματικός αν γίνεις μέσα από εσωτερικές εξετάσεις έχεις άλλη εξέλιξη από τους αξιωματικούς...
Οπότε έχω καταλήξει στο να σπουδάσω τώρα ένα αντικείμενο που αγαπάω και το βλέπω μελλοντικά για την αξιωματικών αν είναι..
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
Ακριβώς αυτό παρέχει εκπαίδευση όχι μόρφωση πράγμα που αγαπάω εγώ...οπότε θα προσπαθήσω λογικά μελλοντικά να εισαχθω στην αξιωματικών αν είναι γιατί και από αστυφυλάκων όπως ανέφερες είναι δύσκολο να μπεις στην αξιωματικών πολύ!και αξιωματικός αν γίνεις μέσα από εσωτερικές εξετάσεις έχεις άλλη εξέλιξη από τους αξιωματικούς...
Οπότε έχω καταλήξει στο να σπουδάσω τώρα ένα αντικείμενο που αγαπάω και το βλέπω μελλοντικά για την αξιωματικών αν είναι..
για αξιωματικων ειδες τι εγινε με επιλαχοντες;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ακριβώς αυτό παρέχει εκπαίδευση όχι μόρφωση πράγμα που αγαπάω εγώ...οπότε θα προσπαθήσω λογικά μελλοντικά να εισαχθω στην αξιωματικών αν είναι γιατί και από αστυφυλάκων όπως ανέφερες είναι δύσκολο να μπεις στην αξιωματικών πολύ!και αξιωματικός αν γίνεις μέσα από εσωτερικές εξετάσεις έχεις άλλη εξέλιξη από τους αξιωματικούς...
Οπότε έχω καταλήξει στο να σπουδάσω τώρα ένα αντικείμενο που αγαπάω και το βλέπω μελλοντικά για την αξιωματικών αν είναι..
επισης ναι κι εγω το θεωρω κριμα ενα παιδι που εγραψε τοσο καλα στις πανελληνιες ναπεριοριστει πνευματικα αλλα και στην επαγγελματικη εξελιξη με μια σχολη σαν την αστυφυλακων
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
για αξιωματικων ειδες τι εγινε με επιλαχοντες;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


επισης ναι κι εγω το θεωρω κριμα ενα παιδι που εγραψε τοσο καλα στις πανελληνιες ναπεριοριστει πνευματικα αλλα και στην επαγγελματικη εξελιξη με μια σχολη σαν την αστυφυλακων
Και εγώ αυτής της άποψης είμαι αλλά δυστυχώς έκανα την επιλογή αυτή και τώρα έχασα ένα χρόνο... βέβαια νταξει δεν το θεωρώ τόσο χαμένο γιατί ανακάλυψα ότι θέλω να σπουδάσω... βρίσκω απίστευτα ενδιαφέροντα τα οικονομικά και την πληροφορική αρκετά απλά δεν είμαι δυνατός στα μαθηματικά😅
Όχι δεν είδα
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
τα οικονομικα μην ανησυχεις και να εχουν μαθηματικα ελαχιστα θα σου χρειαστουν μετα τη σχολη
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
με τα μορια σου του 2021 και κανοντας 6% φετος εχεις σιγουρη επιτυχια
σε
λοχρη
ή οδε
ή πληροφορικη του ΟΠΑ
οχι ομως στην δετ

καλη επιτυχια
Ευχαριστώ πολύ!σαν σχολή εσύ ποια θα μου πρότεινες;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

τα οικονομικα μην ανησυχεις και να εχουν μαθηματικα ελαχιστα θα σου χρειαστουν μετα τη σχολη
Αυτό το γνωρίζω και μέσα στην σχολή δεν νομίζω να έχει πολλά.
Η πληροφορική όμως νομίζω έχει αρκετά αλλά μετά δεν ξέρω κατά πόσο χρειάζονται
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ!σαν σχολή εσύ ποια θα μου πρότεινες;
------------------------------------------------------------------------
Με τα μυαλα που κουβαλαω δεν μπορω να δω το οραμα αυτων των σχολων.. γενικα δηλαδη του 4ου πεδιου.
απο επαγγελματικη αποκαταστασης τωρα
Η πληροφορικη εχει και θα εχει αμειωτη ζητηση
βεβαια η πληροφορικη του οπα ειναι προσανατολισμενη σε οικονομικα και διαχειριστικα λογισμικα αλλα οκ το 90% της αγορας αυτα ειναι.
Η λογιστικη εχει απασχοληση και υψηλου επιπεδου αλλα μπορινκ κατασταση θα πρεπει να την αντεχεις.
Η οδε παλι ειναι γενικη σχολη κανεις πολλα πραματα και λογιστικη αμα θελεις και εχει την προοποτικη για περισσοτερα χρηματα και υψηλες θεσεις
Εγω τιποτα απο αυτα δεν θα μπορουσα οποτε τι να πω.
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ!σαν σχολή εσύ ποια θα μου πρότεινες;
------------------------------------------------------------------------
Με τα μυαλα που κουβαλαω δεν μπορω να δω το οραμα αυτων των σχολων.. γενικα δηλαδη του 4ου πεδιου.
απο επαγγελματικη αποκαταστασης τωρα
Η πληροφορικη εχει και θα εχει αμειωτη ζητηση
βεβαια η πληροφορικη του οπα ειναι προσανατολισμενη σε οικονομικα και διαχειριστικα λογισμικα αλλα οκ το 90% της αγορας αυτα ειναι.
Η λογιστικη εχει απασχοληση και υψηλου επιπεδου αλλα μπορινκ κατασταση θα πρεπει να την αντεχεις.
Η οδε παλι ειναι γενικη σχολη κανεις πολλα πραματα και λογιστικη αμα θελεις και εχει την προοποτικη για περισσοτερα χρηματα και υψηλες θεσεις
Εγω τιποτα απο αυτα δεν θα μπορουσα οποτε τι να πω.
ναικι εγω θα τις μισουσα ολες αυτες τις σχολες
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.
οχι μη κατανοητες; ευκολακια ειναι τα οικονομικα απλα φουλ βαρετες
μην το λες
εγω ειχα ενα επιλογης υποχρεωτικο ''οργανωση και διοικηση επιχ '' καθολου ευκολακι για μενα
εφιαλτης... προτιμουσα την αναλυση ΙΙ
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.

margik

Νεοφερμένος

Η margik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ψυχολογίας ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Θα δω τι θα κάνω.. θα επικοινωνήσω ξανά μαζί σου να μου πεις αποψεις
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Χαχαχα εντάξει εγώ αγχώνομαι
Σου έχω στείλει προσωπικό μήνυμα να σε ρωτήσω κάτι για τη σχολή σου.Ευχαριστώ
 

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τώρα ήμουν σχολή αστυφυλάκων...και τώρα σκέφτομαι ποια σχολή να δηλώσω φέτος αλλά μου λένε τέλεια λόγια για λοχρη του όπα άλλοι για το οδε άλλοι μου λένε σκέψου πληροφορική έχει μέλλον 😂
Έφυγες από την σχολή?
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top