Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Δηλαδή θα έχω άλλη βαθμολογία για οικονομικό ΣΣΑΣ δηλαδή άλλη για διοίκηση επιχειρήσεων με το 10% ;
Ναι ετσι. Τωρα δεν ξερω αν αυτο θα ισχυσει για το 10% διοτι ειναι προ νομου.
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Ναι ετσι. Τωρα δεν ξερω αν αυτο θα ισχυσει για το 10% διοτι ειναι προ νομου.
Η λογική λέει πως έτσι θα είναι αφού η κάθε σχολή θα θέλει να πάρει άτομα που έγραψαν καλά στα μαθήματα βαρύτητας που έχει ορίσει
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Λογικά θα βγει κάποια σχετική ανακοίνωση
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
τελικα γνωριζει κανεις αλλος τι ισχυει με το αρχικο θεμα;
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
τελικα γνωριζει κανεις αλλος τι ισχυει με το αρχικο θεμα;
Το 10% πάντα ισχύει με βάση την τελευταία εξέταση.

Χωρίς τίτλο.png
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
απλα θα μπορουσε να εννοει την τελευταια εξεταση στο συγκεκριμενο πεδιο
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Όποιος γνωρίζει με το 10% τι θα παιχτεί φετος ας στείλει στο thread
 

metallica 1174

Νεοφερμένος

Ο metallica 1174 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Πατρών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά .Είχα δώσει πανελλήνιες το 2020 δίχως να δώσω και ειδικό μάθημα.Τώρα μπορώ να κάνω 10% για σχολή που απαιτεί ειδικό μάθημα? Μήπως γίνεται να το κάνω και να εξεταστώ μόνο σε ειδικό μάθημα?
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Δυστυχώς το 10% είναι ή όλα ή τίποτα.

1636290396019.png
 

metallica 1174

Νεοφερμένος

Ο metallica 1174 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Πατρών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καταλαβα,ευχαριστω φιλε εαν καποιος γνωριζει κατι διαφορετικο παρακαλω να πει.Ευχαριστω για την ενημερωση
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
καταλαβα,ευχαριστω φιλε εαν καποιος γνωριζει κατι διαφορετικο παρακαλω να πει.Ευχαριστω για την ενημερωση
Δυστηχως δεν υπαρχει κατι πιο ελπιδοφορο να πουμε.
Το μονο που γινεται χωριστα και μονο στις σχολες επαγγελματων ( πχ στατιωτικες) ειναι να δωσεις τα υγειονομικά και τα αθληματα.
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Δυστηχως δεν υπαρχει κατι πιο ελπιδοφορο να πουμε.
Το μονο που γινεται χωριστα και μονο στις σχολες επαγγελματων ( πχ στατιωτικες) ειναι να δωσεις τα υγειονομικά και τα αθληματα.
Μπορώ δηλαδή εγώ που φέτος πέρασα ιατρική, να δώσω μόνο αθλήματα του χρόνου και να μπω στρατιωτική ιατρική;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Μπορώ δηλαδή εγώ που φέτος πέρασα ιατρική, να δώσω μόνο αθλήματα του χρόνου και να μπω στρατιωτική ιατρική;
ναι μπορεις ,αλλα σου πανε τα χακι? και δεν κανεις εσυ για ρομποτακι.
 

PONI

Νεοφερμένος

Η PONI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Είμαι φοιτήτρια στο 3 εξάμηνο στο ΕΚΠΑ πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών.περασα το 2020 με 17150.Μπορω να περάσω με το 10% σε κάποια σχολή όπως ναυτιλιακά η διεθνών και ευρωπαϊκών σπουδών στο ΠΑΠΕΙ , δίνοντας Αγγλικά σαν ειδικό μάθημα; ευχαριστώ
 

nicole1982

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nicole1982 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γαλλικής Γλώσσας & Φιλολογίας (Αθήνα). Έχει γράψει 299 μηνύματα.
Είμαι φοιτήτρια στο 3 εξάμηνο στο ΕΚΠΑ πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών.περασα το 2020 με 17150.Μπορω να περάσω με το 10% σε κάποια σχολή όπως ναυτιλιακά η διεθνών και ευρωπαϊκών σπουδών στο ΠΑΠΕΙ , δίνοντας Αγγλικά σαν ειδικό μάθημα; ευχαριστώ
Δυστυχώς, αν δεν είχες δώσει ειδικό μάθημα τότε που έδινες πανελλήνιες, δεν μπορείς. Θα πρέπει να ξαναδώσεις όλα τα μαθήματα μαζί και το ειδικό.
 

PONI

Νεοφερμένος

Η PONI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Σ ευχαριστώ πολύ
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Είμαι φοιτήτρια στο 3 εξάμηνο στο ΕΚΠΑ πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών.περασα το 2020 με 17150.Μπορω να περάσω με το 10% σε κάποια σχολή όπως ναυτιλιακά η διεθνών και ευρωπαϊκών σπουδών στο ΠΑΠΕΙ , δίνοντας Αγγλικά σαν ειδικό μάθημα; ευχαριστώ
Δυστηχως οπως ειπε και η Νικολ δεν μπορεις να δωσεις μονο αγγλικα.
Εναλακτικες.
1)Αν αλλαξουν οι αντιστοιχιες σχολων του χρονου ( καποτε πρεπει να αλλαξουν). τοτε μπαινεις ναυτιλιακα χιου ( οχι αγγλικα) και ερχεσαι με ευκολη μετεγγραφη ναυτιλιακα πειραια.
2) Η Δεος του ΟΠΑ ειναι αντιστοιχη σχολη με την
Διεθνών και ευρωπαϊκών σπουδών στο ΠΑΠΕΙ και σε αυτη μπαινεις ευκολα.
Τι σε επιασε με τον πειραια? χωριο μου ειναι αλλα δεν εχει που τα ''οπισθια σου αποθεσεις''
 
Τελευταία επεξεργασία:

PONI

Νεοφερμένος

Η PONI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Νομίζω ότι η διεθνών και ευρωπαϊκών σπουδών του ΠΑΠΕΙ είναι πιο πλήρης από το Δέος .Δεν ξέρω είμαι λίγο μπερδεμένη γιατί η σχολή που διάλεξα δεν με ενθουσιάζει.καλυτερα να είχα επιλέξει πληροφορική ΟΠΑ.αντι ΕΚΠΑ . Μπορεί με το 10% να βάλω πληροφορική ΟΠΑ και Δεος
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Νομίζω ότι η διεθνών και ευρωπαϊκών σπουδών του ΠΑΠΕΙ είναι πιο πλήρης από το Δέος .Δεν ξέρω είμαι λίγο μπερδεμένη γιατί η σχολή που διάλεξα δεν με ενθουσιάζει.καλυτερα να είχα επιλέξει πληροφορική ΟΠΑ.αντι ΕΚΠΑ . Μπορεί με το 10% να βάλω πληροφορική ΟΠΑ και Δεος
Η δεος ειναι πιο βαρια σχολη για το αντικειμενο αυτο. Τα πολυ υψηλα μορια που εχει η σχολη του παπει οφειλονται στο οτι αποτελει μια διεξοδο οικονομικων σπουδων και εργασιας στα παιδια του πρωτου πεδιου . Το θεμα ειναι θα τις αντεξεις αυτες τις σχολες? ειναι θεωρητικες. Θα φυγεις απο το εκπα που σε εχουν πηξει και τρομοκρατησει στην φυσικη και θα πας στα αναλατα.
Μπορεις να βαλεις και την Πληροφορικη ΟΠΑ οπου κατα 70% μπαινεις αλλα και να τσακισει δεν υπάρχει θεμα , μπαινεις λαμια, τριπολη και ερχεσαι με ανετη μετεγγραφη.
Η πληροφορικη ΟΠΑ ειναι πιο mild απο του εκπα, δεν εχει φυσικη, κωδικα εχει.
 

PONI

Νεοφερμένος

Η PONI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Σ ευχαριστώ πολύ Γιάννη.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Σ ευχαριστώ πολύ Γιάννη.
Παρακαλω, αμα αντεχεις τον κωδικα ( εγω οχι) κατσε εκει που εισαι ειναι η καλυτερη σχολη . Υποφερτες εγκαταστασεις, οι καλυτερες του εκπα ( καλυτερες εχουν στο χαροκοπειο) . Καφε δεν εχεται , κανετε ντελιβερυ, φαι δεν εχεται κανετε διαιτα. Που να μπλεξεις τωρα με τους τσαμπουκαδες του οπα?
Αμα δεν μπορεις τον κωδικα μελετησε και την υποθεση των ''διοικησης επιχειρησεων'' εκει μπαινεις ευκολα.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top