Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Φραπεδοφιλόσοφος

Νεοφερμένος

Ο Φραπεδοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Να ρωτησω, υπαρχει καποια ιστοσελιδα που βγαζει εκτιμησεις βασεων για το 10%?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,538 μηνύματα.

Φραπεδοφιλόσοφος

Νεοφερμένος

Ο Φραπεδοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Αα οκ, δεν πειραζει. Συνηθως ομως οι βασεις ανεβαινουν η πεφτουν?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,538 μηνύματα.

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Να ρωτήσω
Όσοι κάνουν 10% συμπληρώνουν το ίδιο μηχανογραφικό μαζί μας που κάναμε τώρα η θα ανοίξει άλλη πλατφόρμα ;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,538 μηνύματα.
Να ρωτήσω
Όσοι κάνουν 10% συμπληρώνουν το ίδιο μηχανογραφικό μαζί μας που κάναμε τώρα η θα ανοίξει άλλη πλατφόρμα ;
Ναι τωρα το ιδιο, ιδιες προθεσμιες ,αλλα χωρις κρυμμενες σχολες λογω ΕΒΕ ( ελπιζω).
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.

maria20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Καλημέρα!!Με 15610 περνάω πτδε αθηνας/απθ/βολου/Ιωαννίνων η' κοινωνική εργασια παδα και με 15260 εργοθεραπεια παδα? Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Ναι ισχυει, δεν ειναι κρυμμενες σε μας (ευτυχως).
Καλησπερα με 9.425 έχω ελπίδες για νηπιαγωγων Ρόδου;Η βάση περσυ ήταν 9.250.
Να σημειωθεί ότι κάνω 10% φέτος,το έπιανα και περσυ δηλαδη αλλά…
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Να κάνω μια χαζή ερωτηση, οι βάσεις του 10% βγαίνουν μαζί με τις βάσεις του 90%, ή αργότερα;
 

Anna 16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Anna 16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 159 μηνύματα.

Αναστασία197

Νεοφερμένος

Η Αναστασία197 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Διδακτορικός. Έχει γράψει 93 μηνύματα.

Manolisfenedis

Νεοφερμένος

Ο Manolisfenedis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Υποψήφιος για 10% και μόλις συνειδητοποίησα ότι δεν λειτουργούν οι κωδικοί μου.
Ξέρω έπρεπε να το δω νωρίτερα αλλά δούλευα και ήμουν βέβαιος ότι ήταν αυτοί.
Τι μπορώ να κάνω τώρα;
Δεν έχω ξανακάνει τέτοια ανοησία στην ζωή μου.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,538 μηνύματα.
Υποψήφιος για 10% και μόλις συνειδητοποίησα ότι δεν λειτουργούν οι κωδικοί μου.
Ξέρω έπρεπε να το δω νωρίτερα αλλά δούλευα και ήμουν βέβαιος ότι ήταν αυτοί.
Τι μπορώ να κάνω τώρα;
Δεν έχω ξανακάνει τέτοια ανοησία στην ζωή μου

αν οι κωδικοι σου ειναι φρεσκοι φετινοι μηπως εισαι σε λαθος σελιδα μηχανογραφικου?
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Καλησπερα παιδιά,ακούω συχνα ότι το θέμα του 10% είναι και θέμα τύχης.Τι ακριβώς σημαίνει αυτό;Υπάρχει περίπτωση κάποιος που έχει γραψει πολύ χαμηλότερα μόρια πχ -1000 ή -1500 να πιάσει μια σχολή;
Γιατί δεν βγάζουν εκτιμήσεις και για το 10%;
Να περιμένουμε,εμεις του 10%, βάση τα μόρια μας ή μπορεί να υπάρχει κάποια απρόβλεπτη εξέλιξη;
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
.
Καλησπερα παιδιά,ακούω συχνα ότι το θέμα του 10% είναι και θέμα τύχης.Τι ακριβώς σημαίνει αυτό;Υπάρχει περίπτωση κάποιος που έχει γραψει πολύ χαμηλότερα μόρια πχ -1000 ή -1500 να πιάσει μια σχολή;
Γιατί δεν βγάζουν εκτιμήσεις και για το 10%;
Να περιμένουμε,εμεις του 10%, βάση τα μόρια μας ή μπορεί να υπάρχει κάποια απρόβλεπτη εξέλιξη;


Εσύ συναγωνίζεσαιμε τους περσινους υποψηφίους, κανείς λοιπόν δεν γνωρίζει ποιοι και πόσοι θά είναι αυτοί και τί μόρια είχαν συγκεντρώσει
Είναι καθαρά θέμα τύχης ποιοί θά δηλώσουν την ίδια σχολή με εσένα
Συνήθως τό 6%, δηλαδή μία χρονιά μετά οι βάσεις είναι υψηλές,την επόμενη χρονιά 4%οι βάσεις είναι χαμηλότερες
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
.


Εσύ συναγωνίζεσαιμε τους περσινους υποψηφίους, κανείς λοιπόν δεν γνωρίζει ποιοι και πόσοι θά είναι αυτοί και τί μόρια είχαν συγκεντρώσει
Είναι καθαρά θέμα τύχης ποιοί θά δηλώσουν την ίδια σχολή με εσένα
Συνήθως τό 6%, δηλαδή μία χρονιά μετά οι βάσεις είναι υψηλές,την επόμενη χρονιά 4%οι βάσεις είναι χαμηλότερες
Πφφ έχω 9.4225 κάνω 10% για νηπιαγωγων Ρόδου π είχε 9.250 λες να το πιασω η όχι;
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.

KingPoul

Νεοφερμένος

Ο KingPoul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Αμα κάνω το 1ο έτος σε κάποια ιατρικη της χώρας και του χρόνου φύγω με 10% για αθηνα ή θεσ, θα μπω στο 1ο ή στο 2ο έτος;
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top