Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

moryachka

Νεοφερμένος

Η moryachka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Μπορεί να γράφω στο λάθος θέμα αλλά έχω την απορία!Αν θέλω να κάνω το 10% για να περάσω σε κάποια άλλη σχολή θα πρέπει να κάνω αίτηση στο λύκειο αποφοίτησης μου ή μπορώ να την κάνω σε ένα οποιοδήποτε λύκειο;

Σε ένα οποιοδήποτε λύκειο(το ξέρω από πρώτο χέρι;))!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Νομίζω πως μπορείς να πας και αλλού, ένας φίλος μου που για δικούς του λόγους δεν ήθελε να μάθουν άλλοι ότι ξαναδίνει, πήγε και έδωσε σε άλλο γελ ακολουθώντας μια διαδικασία.

Σε ένα οποιοδήποτε λύκειο(το ξέρω από πρώτο χέρι;))!
Ωραία!Ευχαριστώ πολύ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ansel99

Νεοφερμένος

Η ansel99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Τελικα καταλαβες κανεις αν
θα ισχυσει το 10% και φετος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Καλημέρα!!!:D Μήπως γνωρίζει κανείς εάν το 10% το κάνεισ στοσχολείο που αποφοίτησες ή σε οποιοδηποτε άλλο σχολείο?? και πότε περίπου κανεις τα χαρτιά σου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leonidas96

Νεοφερμένος

Ο leonidas96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γειααα
Μήπως ξέρετε αν μπορώ να κάνω αίτηση για 10% με σκοπό να μπω στην Αρχιτεκτονική σχολή δίνοντας μόνο τα ειδικά μαθήματα τα οποία όμως δεν είχα επιλέξει στην τελευταία τάξη του λυκείου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Γειααα
Μήπως ξέρετε αν μπορώ να κάνω αίτηση για 10% με σκοπό να μπω στην Αρχιτεκτονική σχολή δίνοντας μόνο τα ειδικά μαθήματα τα οποία όμως δεν είχα επιλέξει στην τελευταία τάξη του λυκείου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Καλησπέρα, για συμμετοχή στις Πανελλήνιες μέσω 10% πρέπει να πάω να πάρω κωδικό από λύκειο κατά τον Φεβρουάριο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

luffy_91

Νεοφερμένος

Ο luffy_91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά! Έχω δώσει Πανελλήνιες το 2009. Ξέρει κανείς αν θα μπορούσα φέτος να κάνω αίτηση με το 10% με τους βαθμούς που είχα γράψει τότε; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλημέρα παιδιά! Έχω δώσει Πανελλήνιες το 2009. Ξέρει κανείς αν θα μπορούσα φέτος να κάνω αίτηση με το 10% με τους βαθμούς που είχα γράψει τότε; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Οχι, δεν μπορείς. Πλέον το 10% ισχύει μόνο για ένα χρόνο αφού δώσεις πανελλήνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

luffy_91

Νεοφερμένος

Ο luffy_91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Οχι, δεν μπορείς. Πλέον το 10% ισχύει μόνο για ένα χρόνο αφού δώσεις πανελλήνιες.
Οκ ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.
καλησπερα, τι γινεται με αυτο το θεμα; υπαρχει περιπτωση να μην ισχυει φετος το 10% (το 2014 εδωσα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
καλησπερα, τι γινεται με αυτο το θεμα; υπαρχει περιπτωση να μην ισχυει φετος το 10% (το 2014 εδωσα)

Δε νομίζω, λογικά θα ισχύει κανονικά μόνο για τους υποψήφιους του προηγούμενου έτους. Αν κάποιος ξέρει κάτι σχετικό, ας μας πληροφορήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Καλησπέρα, για συμμετοχή στις Πανελλήνιες μέσω 10% πρέπει να πάω να πάρω κωδικό από λύκειο κατά τον Φεβρουάριο;
Τι έγινε ρε συ; Δεν σου αρέσει η οικονομική επιστήμη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Τι έγινε ρε συ; Δεν σου αρέσει η οικονομική επιστήμη;

Δεν έχω πάρει καμία απόφαση, γι'αυτό και παρακολουθώ κανονικά τα μαθήματα. Απλώς έχω κάποια θεματάκια που αφορούν κυρίως το μέγεθος του ποσοτικού χαρακτήρα του αντικειμένου! Σίγουρα παραμένει ενδιαφέρον αντικείμενο για μένα, απλώς σκέφτομαι μήπως θα έπρεπε να είχα προτιμήσει κάτι άλλο, και γι'αυτό ίσως κάνω μηχανογραφικό με το 10% - απόφαση που αν πάρω, θα την πάρω μετά το τέλος του έτους (2014). Πάντως όσον αφορά το επίπεδο διδασκαλίας του τμήματος, κανένα παράπονο, βλέπω και ακούω (σχεδόν) τα καλύτερα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RomanEmpire

Νεοφερμένος

Ο RomanEmpire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Παιδιά μπορεί κάποιος να δώσει 10% μετά από δύο χρόνια,δηλαδή ενώ βρίσκεται στο 2ο έτος μια σχολής;Έδωσα το 2013 πανελλήνιες και θέλω να κάνω 10% για το 2015.Αν ισχύει κάτι τέτοιο,γνωρίζετε πως γίνεται η επιλογή,δηλαδή αν έχουν μεγαλύτερη προτεραιότητα από άτομα που κάνουν 10% μετά από 1 χρόνο;Και επίσης έχει ακουστεί τίποτα για κατάργηση του 10% για όσους θέλουν να δώσουν μετά από 2 χρόνια ή γενικά για κατάργηση του;Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Deco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Μεχρι φετος γινοταν,αλλα σ αυτη τη χωρα καθε χρονο αλλαζει ο νομος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RomanEmpire

Νεοφερμένος

Ο RomanEmpire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Μεχρι φετος γινοταν,αλλα σ αυτη τη χωρα καθε χρονο αλλαζει ο νομος.:P

Ευχαριστώ.Έχεις ακούσει τίποτα για το αν θα καταργηθεί εντελώς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Deco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Ευχαριστώ.Έχεις ακούσει τίποτα για το αν θα καταργηθεί εντελώς;

Δεν εχω ιδεα να σου πω την αληθεια.Καθε χρονο λενε οτι θα το καταργησουν και τελικα συνεχιζει.κανε ενα τηλεφωνο στο σχολειο που πηγαινες και να κοιτας συνεχως τις εγκυκλιους που βγαζει το υπουργειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RomanEmpire

Νεοφερμένος

Ο RomanEmpire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Δεν εχω ιδεα να σου πω την αληθεια.Καθε χρονο λενε οτι θα το καταργησουν και τελικα συνεχιζει.κανε ενα τηλεφωνο στο σχολειο που πηγαινες και να κοιτας συνεχως τις εγκυκλιους που βγαζει το υπουργειο.

Οκ,ευχαριστώ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φοιτήτρια14΄

Νεοφερμένος

Η Φοιτήτρια14΄ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Προφανώς τελικά έμεινες στην Πάτρα. Είμαι πρωτοετής στην Ιατρική Πάτρας και μόλις έμαθα ότι έγινε δεκτή η αίτησή μου για μετεγγραφή στην Ιατρική Αθηνών. Θα ήθελα να σε ρωτήσω τι σε έκανε να μείνεις και εάν έχεις μετανοιώσει για την επιλογή σου. Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top