Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Iliana-:*-

Νεοφερμένος

Η Iliana-:*- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Δεν έχω πάει ποτέ στα Γιάννενα και από πολλούς ακούω πολύ καλά λόγια... Εγώ όμως δεν είμαι άνθρωπος που μπορεί τις αλλαγές... Ίσως ακούγεται λίγο υπερβολικό αυτό αλλά δεν νομίζω να αντέξω έναν ολόκληρο χειμώνα εκεί πάνω... :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Ηλιανα μπορεις να βαλεις και αλλες σχολες αλλα να ναι ολες στην ιδια πολη που μενεις ή κοντα. Δηλ μην κολλας μονο στο φπψ, βαλε κι αλλες. Το να βγαλεις εξ αποστασεως τη σχολη γινεται αλλα πιστευω αφου παρεις το κολάι. Δηλ πρεπει να πας να μεινεις για ενα διαστημα και μολις αποκτησεις καποια πειρα, τοτε την κανεις. Ο πρωτος καιρος ειναι πολυ κρισιμος, μετα που μαθαινεις τα κολπα δε σε νοιαζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliana-:*-

Νεοφερμένος

Η Iliana-:*- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ηλιανα μπορεις να βαλεις και αλλες σχολες αλλα να ναι ολες στην ιδια πολη που μενεις ή κοντα. Δηλ μην κολλας μονο στο φπψ, βαλε κι αλλες. Το να βγαλεις εξ αποστασεως τη σχολη γινεται αλλα πιστευω αφου παρεις το κολάι. Δηλ πρεπει να πας να μεινεις για ενα διαστημα και μολις αποκτησεις καποια πειρα, τοτε την κανεις. Ο πρωτος καιρος ειναι πολυ κρισιμος, μετα που μαθαινεις τα κολπα δε σε νοιαζει.

Ελπίζω να μου βγει έτσι όπως το θέλω... Για το 10% τί λες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Να βαλεις πολλες σχολες αλλα στην ιδια πολη. Εκτος αν εχεις κολλημα με το φπψ. Εαν δεν πας στα γιαννενα θα χεις προβλημα παντως. Δεν ειναι σαν το σχολειο να διαβαζεις τα βιβλια σπιτι σου. Δεν ακολουθουνε τα βιβλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliana-:*-

Νεοφερμένος

Η Iliana-:*- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Να βαλεις πολλες σχολες αλλα στην ιδια πολη. Εκτος αν εχεις κολλημα με το φπψ. Εαν δεν πας στα γιαννενα θα χεις προβλημα παντως. Δεν ειναι σαν το σχολειο να διαβαζεις τα βιβλια σπιτι σου. Δεν ακολουθουνε τα βιβλια.

Έχω ήδη επαφή με άτομα που είναι στο 3ο έτος και έχουν φτάσει ως εδώ ακολουθώντας την ίδια τακτική με εμένα καθώς και στενή επαφή με μία φίλη μου που θα ξεκινήσει φέτος και θα είναι Γιάννενα, θα παρακολουθεί κανονικά κτλ... Τις σημειώσεις και τα βιβλία του 1ου εξαμήνου θα τα έχω στα χέρια μου σε λίγο καιρό... Το 1ο εξάμηνο θα περάσω αρκετό καιρό στα Γιάννενα... Και μετά το 2ο πια εξάμηνο θα πάρω την τελική μου απόφαση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
καλησπέρα.
φίλος, έδωσε φέτος πανελλήνιες, χωρίς να εξεταστεί στα αθλήματα. κ πέρασε σε μια -χ- σχολή.
μπορεί να κάνει τα χαρτιά του με το 10% για τεφαα ?? μπορεί να δώσει του χρόνου μόνο τα αθλήματα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Ναι μπορεί..θα κάνει κανονικά το μηχανογραφικό και θα δώσει και αθλήματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Deco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Νομιζω πως δε θα χρειαστει να ξαναδωσει αθληματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Χρειάζεται..είμαι 100% σίγουρη γι αυτό! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Νομιζω πως δε θα χρειαστει να ξαναδωσει αθληματα.

δεν έχει δώσει πρώτη φορά αθλήματα για να τα ξαναδώσει .
έχω την εντύπωση πως δεν γίνετε, αλλά για να το λέτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Ωχ βασικά βρήκα κάτι άλλο τώρα https://edu.klimaka.gr/anakoinoseis-...s/547-panelladikes-exetaseis-eisagwgh-10.html
Την τελευταία παυλίτσα στο τέλος του κειμένου δες..δεν το ήξερα ότι είναι έτσι γιατί αν δεις λέει "σε αντίθεση με αυτά που ίσχυαν ως φέτος"..οπότε δικαιολογούμαι :redface::P
Τώρα στην περίπτωση του φίλου σου δεν ξέρω τι γίνεται..και δεν ξέρω τι θα ισχύσει του χρόνου..:hmm: στην Ελλάδα ζούμε :confused::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Ωχ βασικά βρήκα κάτι άλλο τώρα https://edu.klimaka.gr/anakoinoseis-...s/547-panelladikes-exetaseis-eisagwgh-10.html
Την τελευταία παυλίτσα στο τέλος του κειμένου δες..δεν το ήξερα ότι είναι έτσι γιατί αν δεις λέει "σε αντίθεση με αυτά που ίσχυαν ως φέτος"..οπότε δικαιολογούμαι :redface::P
Τώρα στην περίπτωση του φίλου σου δεν ξέρω τι γίνεται..και δεν ξέρω τι θα ισχύσει του χρόνου..:hmm: στην Ελλάδα ζούμε :confused::worry:

μάλλον πρέπει να παίξει τηλ στ υπουργείο παιδείας.
μόνο έτσι θα βγει άκρη!
σε ευχαριστώ πολύ πάντως :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Μάλλον ναι :P...τίποτα..χαρά μου που βοήθησα.. όσο μπορούσα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jov7

Νεοφερμένος

Η Jov7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Το σωστό είναι να ισχύσει έως το 2016 δηλαδή να έχουν ακόμα μία τελευταία προσπάθεια τα παιδιά που δίνουν φέτος τελευταία φορά με το παλιό σύστημα. Τώρα τι θα κάνουν ο θεός και η ψυχή τους. Απλά εμάς ταλαιπωρούν με τα δεν,τα θα και τα ίσως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis22

Νεοφερμένος

Ο vasilis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
παιδια εγω εμεινα εκτος ιατρικης για 15 μορια...πιστευετε οτι εχω ελπιδες να περασω με το 10%??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Εγώ πέρασα στρατό δεν πήγα , και δεν έχω ούτε καν σχολή στο τσεπάκι μ . Έχω ~17.000 μόρια και αν το 10% καταργηθει περιπου τον Ιανουαριο , νομιζω πως ειμαι χαμμενος απο χερι και πως τελικα θα καταληξω χωρις καν πτυχιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnys_the_good

Νεοφερμένος

Ο Johnys_the_good αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Θα ήθελα να μου απαντήσετε στην εξής απορία μου σχετικά με το 10% των Πανελλαδικών εξετάσεων:Εγώ,ως υποψήφιος του 2014 και ως ενδιαφερόμενος για να εισαχθώ στο Τμήμα Ξένων Γλωσσών, Μετάφρασης και Διερμηνείας το 2015 (το οποίο απαιτεί εξέταση σε 2 ξένες γλώσσες), θα μπορούσα να δηλώσω για το 10% ενώ ταυτόχρονα να εξεταστώ σε ειδικό μάθημα στο οποίο δεν έχω ήδη εξετασθεί ή η μόνη οδός είναι να εξετασθώ κανονικά σε όλα τα μαθήματα για το 90%;
Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Θα ήθελα να μου απαντήσετε στην εξής απορία μου σχετικά με το 10% των Πανελλαδικών εξετάσεων:Εγώ,ως υποψήφιος του 2014 και ως ενδιαφερόμενος για να εισαχθώ στο Τμήμα Ξένων Γλωσσών, Μετάφρασης και Διερμηνείας το 2015 (το οποίο απαιτεί εξέταση σε 2 ξένες γλώσσες), θα μπορούσα να δηλώσω για το 10% ενώ ταυτόχρονα να εξεταστώ σε ειδικό μάθημα στο οποίο δεν έχω ήδη εξετασθεί ή η μόνη οδός είναι να εξετασθώ κανονικά σε όλα τα μαθήματα για το 90%;
Ευχαριστώ.

Δεν γίνεται να εξεταστείς πανελλαδικά σε ενα μόνο μαθημα. Άρα δεν γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Μπορεί να γράφω στο λάθος θέμα αλλά έχω την απορία!Αν θέλω να κάνω το 10% για να περάσω σε κάποια άλλη σχολή θα πρέπει να κάνω αίτηση στο λύκειο αποφοίτησης μου ή μπορώ να την κάνω σε ένα οποιοδήποτε λύκειο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Νομίζω πως μπορείς να πας και αλλού, ένας φίλος μου που για δικούς του λόγους δεν ήθελε να μάθουν άλλοι ότι ξαναδίνει, πήγε και έδωσε σε άλλο γελ ακολουθώντας μια διαδικασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top