Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,578 μηνύματα.

xraxra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xraxra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Περιμενουμε και φέτος την πολύτιμη βοήθεια του giannis και τον ευχαριστούμε προκαταβολικα.
 

penelopenick

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Περιμενουμε και φέτος την πολύτιμη βοήθεια του giannis και τον ευχαριστούμε προκαταβολικα.
Καλα αυτος ο γιαννης εχει αποψη για ολα δυο χρόνια τωρα που ειμαι στο φορουμ μονο για μακιγιαζ δεν εχει αποψη για ολα τα αλλα εχει
 

xraxra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xraxra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Πότε αναμενουμε να γινουν τα μηχανογραφικά? Τελη Ιουνίου,οταν εχουν τελειώσει και οι εξετάσεις των ειδικών μαθημάτων?
 

DeWiN

Νεοφερμένος

Η DeWiN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
παιδια φετος θα κανω 10 % και ειμαι ηδη εγγεγραμμένη σε μια σχολη...ποτε πρεπει να κανω διαγραφη ? ειναι χρονοβόρα διαδικασια ?
 

the.m024

Νεοφερμένος

Η the.m024 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Μπορείς να κάνεις 10 % κ να δηλώσεις σχολή που είναι στο ίδιο πανεπιστημιο; Π.χ είμαι φιλοσοφια πατρα κ δηλώνω ιστορικο στην ίδια πόλη.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Μπορείς να κάνεις 10 % κ να δηλώσεις σχολή που είναι στο ίδιο πανεπιστημιο; Π.χ είμαι φιλοσοφια πατρα κ δηλώνω ιστορικο στην ίδια πόλη.
Nαι καλέ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

.ποτε πρεπει να κανω διαγραφη ?
Όταν είναι να γίνει η εγγραφή στο νέο τμήμα , δηλαδή περίπου αρχές σεπτέμβρη
ειναι χρονοβόρα διαδικασια
Ελάχιστα. Η διαγραφή γίνεται μέσα απο το σύστημα του ΥΠΑΙΘ (easy) αλλά μετά η κάθε σχολή απαιτεί κάποια δικαιολογητικά(ή ακόμα και την υπεύθυνη δήλωση διαγραφής).Οπότε όταν έρθει η στιγμή , μιλάς με την γραμματεία του νέου τμήματος και σε συνεννόηση με του παλιού τμήματος τα φτιάχνετε όλα
 

spyros

Νεοφερμένος

Ο spyros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπερα οι απόφοιτοι ποτέ και πως κάνουν 10 τα εκατο;
 

DeWiN

Νεοφερμένος

Η DeWiN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
κανονικα με τους υπόλοιπους υποψηφιους!Οταν ανοιξει το μηχανογραφικο θα πας στο σχολειο σου να σου δωσουν καινουριους κωδικους και θα το συμπληρωσεις κανονικα οπως και οι αλλοι!
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

spyros

Νεοφερμένος

Ο spyros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Θέλω να κάνω 10 τα εκατο αλλά δεν θέλω με τίποτα να πάω στο σχολείο μουΤι να κάνω;
 

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,578 μηνύματα.
Θέλω να κάνω 10 τα εκατο αλλά δεν θέλω με τίποτα να πάω στο σχολείο μουΤι να κάνω;
Για να δηλώσεις συμμετοχή με το 10%, εκτός του Λυκείου που αποφοίτησες, θα πρέπει να έχεις μαζί σου την ταυτότητα σου, την πρωτότυπη βεβαίωση συμμετοχής σου στις πανελλαδικές και να θυμάσαι οπωσδήποτε τον κωδικό εξετάσεων.

Ο κωδικός εξετάσεων πρέπει να πληκτρολογηθεί και μέσω αυτού να σε βρουν στην κεντρική βάση δεδομένων. Αν ο κωδικός είναι σωστός, εμφανίζονται τα στοιχεία σου, κάνεις την ταυτοποίησή τους και προστίθεσαι στη φόρμα υποψηφίων του Λυκείου που θα απευθυνθείς.

Η δικαιολογία που μπορείς να πεις, αν σε ρωτήσουν γιατί δεν απευθύνθηκες στο Λύκειο που αποφοίτησες, είναι μια οποιαδήποτε αληθοφανής δικαιολογία. Δεν νομίζω ότι θα μπουν στην διαδικασία να το ψάξουν περισσότερο.
 

spyros

Νεοφερμένος

Ο spyros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Για να δηλώσεις συμμετοχή με το 10%, εκτός του Λυκείου που αποφοίτησες, θα πρέπει να έχεις μαζί σου την ταυτότητα σου, την πρωτότυπη βεβαίωση συμμετοχής σου στις πανελλαδικές και να θυμάσαι οπωσδήποτε τον κωδικό εξετάσεων.

Ο κωδικός εξετάσεων πρέπει να πληκτρολογηθεί και μέσω αυτού να σε βρουν στην κεντρική βάση δεδομένων. Αν ο κωδικός είναι σωστός, εμφανίζονται τα στοιχεία σου, κάνεις την ταυτοποίησή τους και προστίθεσαι στη φόρμα υποψηφίων του Λυκείου που θα απευθυνθείς.

Η δικαιολογία που μπορείς να πεις, αν σε ρωτήσουν γιατί δεν απευθύνθηκες στο Λύκειο που αποφοίτησες, είναι μια οποιαδήποτε αληθοφανής δικαιολογία. Δεν νομίζω ότι θα μπουν στην διαδικασία να το ψάξουν περισσότερο.
Ποιον κωδικο εξετάσεων εννοείς;
 

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,578 μηνύματα.

xraxra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xraxra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Εως 30.6 για κωδικό απο τα Λυκεια
 

spyros

Νεοφερμένος

Ο spyros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ειδα ότι όσοι θέλουν να κάνουν 10 τα εκατο πρέπει να βγάλουν κωδικό ασφαλείας. Δεν θέλω να πάω όμως στο σχολείο μου και θέλω να πάω στο σχολείο της γειτονιάς μου. Τι πρέπει να κάνω? Παρακαλώαπαντηστε μου σύντομα γιατί επείγει!
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Ειδα ότι όσοι θέλουν να κάνουν 10 τα εκατο πρέπει να βγάλουν κωδικό ασφαλείας. Δεν θέλω να πάω όμως στο σχολείο μου και θέλω να πάω στο σχολείο της γειτονιάς μου. Τι πρέπει να κάνω? Παρακαλώαπαντηστε μου σύντομα γιατί επείγει!
Μπορείς να πας σε όποιο σχολείο θες
 

spyros

Νεοφερμένος

Ο spyros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Για τον κωδικό ασφαλείας; Γίνεται;
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 419 μηνύματα.

spyros

Νεοφερμένος

Ο spyros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top