Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.

Mr.Brightside

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Ζητώ συγνώμη αν έχει ξαναειπωθεί αλλά επειδή δεν το βρίσκω κάπου και ο καθένας λέει τα δικά του
τελικά υπάρχει προθεσμία για να κάνουμε αίτηση ή μπορούμε να την κάνουμε όποτε θέλουμε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
Εγώ ούτε τους κωδικούς πήρα, ούτε έκανα αίτηση... Τέλεια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
ρε παιδια στην ιστοσελιδα του παντειου τη πρεπει να κανω για να συνδεθω?
βαζω ΑΜ και ΑΔΤ και δεν μου τα δεχεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
να σας ρωτησω κατι?οι φωτογραφιες για το φοιτητικο πασο τι μεγεθος πρεπει να εχουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
να σας ρωτησω κατι?οι φωτογραφιες για το φοιτητικο πασο τι μεγεθος πρεπει να εχουν?

Φωτογραφίες ταυτότητας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
παιδες το πασο εχει προθεσμια μεχρι τις 31?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
και ναι επιτελους την πηρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
σε πόσο χρόνο περίπου από όταν κάνεις την αίτηση για το πάσο,την παίρνεις?σε ειδοποιει μύνημα στο κινητό?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
μολις πηρα την επιβεβαιωση οτι η αιτηση νεου λογαριασμου εγκριθηκε...τι πρεπει να παρω απο τη γραμματεια τωρα?εχω μπερδευτει ειλικρινα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SW-Estel

Νεοφερμένος

Η SW-Estel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
μολις πηρα την επιβεβαιωση οτι η αιτηση νεου λογαριασμου εγκριθηκε...τι πρεπει να παρω απο τη γραμματεια τωρα?εχω μπερδευτει ειλικρινα....

Δεν χρειάζεται να πάρεις κάτι από την γραμματεία. Απλά όταν είναι έτοιμη, θα σου στείλουν μήνυμα για να πας
να την παραλάβεις από το σημείο που επέλεξες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται να πάρεις κάτι από την γραμματεία. Απλά όταν είναι έτοιμη, θα σου στείλουν μήνυμα για να πας
να την παραλάβεις από το σημείο που επέλεξες.
πώς θα με ειδοποιησουν?δεν επελεξα καποιο σημειο....:(

πώς θα με ειδοποιησουν?δεν επελεξα καποιο σημειο....:(
δε μου ειχε δλδ αυτην την επιλογη να διαλεξω σημειο απο οπου θα την παρω....λογικα απο τη γραμματεια...η οχι??? ΛΟΛ τι ΓΙΝΕΤΑΙ?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

SW-Estel

Νεοφερμένος

Η SW-Estel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Όταν συμπλήρωνες την αίτηση, σου ζητούσε να δηλώσεις το e-mail σου και ένα τηλέφωνο,έτσι ώστε να σε ειδοποιήσουν όταν θα είναι έτοιμη η ταυτότητα, έτσι δεν είναι?
Και αφού τα δήλωνες αυτά, προς στο τέλος σου ζητούσε να επιλέξεις ένα κατάστημα κινητής τηλεφωνίας για να πας να παραλάβεις το πάσο σου.
Εσύ δεν συμπλήρωσες κάτι από αυτά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
Όταν συμπλήρωνες την αίτηση, σου ζητούσε να δηλώσεις το e-mail σου και ένα τηλέφωνο,έτσι ώστε να σε ειδοποιήσουν όταν θα είναι έτοιμη η ταυτότητα, έτσι δεν είναι?
Και αφού τα δήλωνες αυτά, προς στο τέλος σου ζητούσε να επιλέξεις ένα κατάστημα κινητής τηλεφωνίας για να πας να παραλάβεις το πάσο σου.
Εσύ δεν συμπλήρωσες κάτι από αυτά?
οπα κατι παρερμηνευτηκε....δεν μιλαω για το πασο.αλλα για το λογαριασμο που εφτιαξα στο ΕΚΠΑ...πηρα τους κωδικους και τον ενεργοποιησα.εκει δηλωνω μαθηματα βλεπω βαθμολογιες κλπ.

η ενεργοποποιηση του λογαριασμου εχει καμια σχεση με το πασο η τη σιτιση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Geork7

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Υπέβαλλα την αίτηση για το ΠΑΣΟ χθες το βράδυ,και σήμερα το μεσημέρι εγκρίθηκε απο την γραμματεία! Τώρα περιμένω το sms για να την παραλάβω απο την vodafone.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SW-Estel

Νεοφερμένος

Η SW-Estel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Α σόρρυ τότε λάθος κατάλαβα, γιατί στα πάνω μηνύματα ρωτούσες για το πάσο.
Δε ξέρω κιόλας σίγουρα, αλλά δε νομίζω να έχει καμία σχέση η ενεργοποιήση του λογαριασμού της σχολής σου,με το πάσο ή την σίτιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Μου ηρθε μηνυμα και mail:D
Ειμαι πολυ χαρουμενη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
Α σόρρυ τότε λάθος κατάλαβα, γιατί στα πάνω μηνύματα ρωτούσες για το πάσο.
Δε ξέρω κιόλας σίγουρα, αλλά δε νομίζω να έχει καμία σχέση η ενεργοποιήση του λογαριασμού της σχολής σου,με το πάσο ή την σίτιση.
ενταξει ενεργοποιησα το πασο και την ακαδημαικη ταυτοτητα και περιμενω πως κ πως να παω να την παρω.το μονο που μου μενει ειναι η σιτιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SW-Estel

Νεοφερμένος

Η SW-Estel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Στον πίνακα ανακοινώσεων της σχολής σου, δεν έχει κανένα χαρτί που να λέει ποιοι δικαιούνται σίτιση και στέγαση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top