Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
παιδια εγω δεν εχω κανει αιτηση ακομα. δεν μ εχουν δωσει τουσ κωδικους ακομα. τη δευτερα ξεκιναω. πειραζει αν δεν το εχω >??????????

Όχι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Το πηρα το πασο μου.
Εμενα προσωπικα μου φαινεται ιδιο με περυσι. Ουτε πιο σκληρο, ουτε πιο ανθεκτικο. Επισης, για καποιο λογο κιτρινισαν τη φωτογραφια μου και φαινομαι σαν κινεζος:P!!

Btw, πολυ καλη η προσφορα της vodafone.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Ελπίζω όλες οι φωτογραφίες να μην έχουν την κίτρινη απόχρωση που γράφεις. :/:
Μου λένε όλοι ότι μοιάζω σαν κινεζάκι, αν κιτρίνισε τώρα και η φωτογραφία... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Ελπίζω όλες οι φωτογραφίες να μην έχουν την κίτρινη απόχρωση που γράφεις. :/:
Μου λένε όλοι ότι μοιάζω σαν κινεζάκι, αν κιτρίνισε τώρα και η φωτογραφία... :D

Τι να σου πω, δεν ξερω. Ειμαι ο πρωτος απο την παρεα μου που το εχει παρει. Αλλα και παλι η φωτογραφια ειναι τοσο μικρη, που με δυσκολια φαινεσαι:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Ουφ ευτυχώς! Γιατί θα έτρωγα γερό δούλεμα... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

semeon

Νεοφερμένος

Η semeon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Θα αλλάξει ότι τώρα το υπουργείο θα ελέγχει κεντρικά σε ποιους θα δίνει και σε ποιους όχι!

Ζήτω ο ανανεωμένος νόμος Διαμαντοπούλου:P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
παιδια εγω δεν εχω κανει αιτηση ακομα. δεν μ εχουν δωσει τουσ κωδικους ακομα. τη δευτερα ξεκιναω. πειραζει αν δεν το εχω >??????????

Εγώ πήγα στη γραμματεία, της είπα για τους κωδικούς και μου απάντησε στις 8 του μήνα... (που αρχίζουμε τα μαθήματα.)
Τώρα δε ξέρω αν ισχύει για όλα τα τμήματα, επειδή είδα ότι είσαι τει στο λέω. (:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
1 βδομάδα πέρασε και δεν την έχει εγκρινει η γραμματεία:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
μολις την πηρα!

ενα μαυρο χαλι ειναι -.- αυτο το πρασινο ειναι σαν να χει ξερασει καποιος πανω της:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Δεν το δέχτηκαν λόγω φωτογραφίας. Μια χαρά ευθεία κοιτούσα. Δηλαδή τι τους χάλασε; Ότι τότε είχα κόκκινο μαλλί ενώ τώρα μαύρο; Τι να πεις.
Ελπίζω να μην κάνουν άλλη μια βδομάδα τώρα να πουν το γιες. Θα, θα, θα τρελαθώ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Δευτέρα την έκανα, Τρίτη εγκρίθηκε. Πότε θα εκτυπωθεί όμως; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Δευτέρα την έκανα, Τρίτη εγκρίθηκε. Πότε θα εκτυπωθεί όμως; :P

Η γραμματεία του τμήματος σου είναι καλήήήήή :P Τσακ μπαμ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
παιδια εκανα την αιτηση την παρασκευη που μα ςπερασε βραδυ! αλλα δεν εχω λαβει ακομα καποιο μνμ για εγκριση ουτε για παραλαβη!
τουλαχιστον εγκριση δε θα πρεπε να εχω λαβει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Η γραμματεία του τμήματος σου είναι καλήήήήή :P Τσακ μπαμ!
Καλή;... δεν θα το έλεγα. Από κοντά τουλάχιστον με άφησαν με μια πικρία.
Η πρώτη μου επαφή με την ελληνική γραφειοκρατία:
Μία έπαιρνε τα χαρτιά... άλλη τα πέρναγε στο pc, άλλη έβαζε υπογραφές και ένας τελευταίος έβαζε σφραγίδα.
Και σε στραβοκοιτούσαν κιόλας που τους ενόχλησες... xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Καλή;... δεν θα το έλεγα. Από κοντά τουλάχιστον με άφησαν με μια πικρία.
Η πρώτη μου επαφή με την ελληνική γραφειοκρατία:
Μία έπαιρνε τα χαρτιά... άλλη τα πέρναγε στο pc, άλλη έβαζε υπογραφές και ένας τελευταίος έβαζε σφραγίδα.
Και σε στραβοκοιτούσαν κιόλας που τους ενόχλησες... xD
Εμένα ήταν εξυπηρετικότατη ! Όλες οι κυρίες μέσα. Πολύ γλυκές θα έλεγα μάλιστα :P Μου έπιασαν και συζήτηση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NtinaDes

Νεοφερμένος

Η NtinaDes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
εμενα είναι έτοιμη :D :P από βδομάδα θα πάω να την πάρω... λοιπόν δεν ξέρω αν το ακούσατε αλλα όσοι έχετε what's up μπορείτε να πάτε με το πάσο, το αφμ και την ταυτότητα σας στην κοσμοτέ η στο γερμανό και θα σας δώσουν μια δωροεπιταγή και μια προσφορα για να σας μπαίνουν κάθε μηνα 600' προς what's up μέχρι τον ιούνιο.. επίσης μπορούμε λέει να ενεργοποιήσουμε την προσφορα μέχρι 31/10 (sorry που είμαι εκτος θέματος απλά κάποιοι ίσως να μην το ξέρουν)... αυτά άκουσα...εγώ θα πάω να δω αν ισχύει, δεν έχω να χάσω κάτι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
πριν λαβετε το ειδοποιητικο μηνυμα για να παραλαβετε την ταυτοτητα σας ειχαν στειελει ενα αλλο το οποιο να σας ενημερωνει για το αν η γραμματείας σας ενεκρινε την αιτηση σας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NtinaDes

Νεοφερμένος

Η NtinaDes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
πριν λαβετε το ειδοποιητικο μηνυμα για να παραλαβετε την ταυτοτητα σας ειχαν στειελει ενα αλλο το οποιο να σας ενημερωνει για το αν η γραμματείας σας ενεκρινε την αιτηση σας?

όχι... για να δεις αν έχει εγκριθεί, μπες στην ιστοσελίδα του πάσο, βάλε πάλι όνομα χρηστη και κωδικό όπως έκανες όταν είχες κάνει την αίτηση και σου το λέει εκεί σε ένα πλαίσιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas211t

Νεοφερμένος

Ο kwstas211t αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
συνήθως ,αφού συμπληρώσεις τη φόρμα για οριστική υποβολή ..αργούν να σου απαντήσουν για να πας να το παραλάβεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
θα τους πάρω τηλέφωνο αύριο αν δεν έχει εγκριθεί το πρωί...σε άλλους ήρθε ήδη, ενώ την έκαναν μια μέρα πριν από μένα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top