Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Δεν υπάρχει πρόβλημα, Marou.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
ρε παιδιά έχω ξενερώσει πολύ... -.-

η έγκριση έχει γίνει εδώ και 4 μέρες και sms ακόμα.... -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Υπομονή καλέ. Εγώ τι να πω που δεν έχω καν τους κωδικούς ακόμα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis-xania

Νεοφερμένος

Ο vasilis-xania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
ρε παιδιά έχω ξενερώσει πολύ... -.-

η έγκριση έχει γίνει εδώ και 4 μέρες και sms ακόμα.... -.-

στην ιδια θεση ειμαστε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ότι από την γραμματεία δεν έχω πάρει κανένα κωδικό. Τίποτα απολύτως.
Και δεν απαντάνε κ στα τηλέφωνα.:P
Αύριο θα πάω να τους ρωτήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
Ότι από την γραμματεία δεν έχω πάρει κανένα κωδικό. Τίποτα απολύτως.
Και δεν απαντάνε κ στα τηλέφωνα.:P
Αύριο θα πάω να τους ρωτήσω.
το ιδιο ακριβως.ουτε εγω εχω/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
ρε παιδιά έχω ξενερώσει πολύ... -.-

η έγκριση έχει γίνει εδώ και 4 μέρες και sms ακόμα.... -.-
Kι εμενα Πεμπτη πρωι εγκριθηκε, αλλα ακομα τιποτα. Αλλα και παλι σιγα το πραγμα, δεν περασαν δα και τοσες μερες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Σήμερα το πρωί μου ήρθε μήνυμα, πριν λίγο πήγα και την πήρα! :D
Μια βδομάδα ακριβώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Μου ήρθε κι εμένα το μήνυμα, αλλα επειδη μου το έστειλαν αφού έκλεισε το κατάστημα, θα πάω να την πάρω αύριο την ταυτότητα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Ακόμα να πει το ΟΚ η γραμματεία. Θεέ μου. 1 βδομάδα πέρασε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Ακόμα να πει το ΟΚ η γραμματεία. Θεέ μου. 1 βδομάδα πέρασε.

Οριστε? Εγω την εκανα παρασκευη βραδυ την αιτηση και σημερα εγκριθηκε!:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Βρε παιδιά τι θα γίνει επιτέλους;;!
Στη Πάντειο το μόνο που ξέρουν να κάνουν είναι να βγάζουν ανακοινώσεις περί εξέτασης μαθημάτων. Ούτε πρόγραμμα, ούτε κωδικούς έχουμε πάρει. Τίποτα.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Οριστε? Εγω την εκανα παρασκευη βραδυ την αιτηση και σημερα εγκριθηκε!:D:D:D:D

Εμένα ακόμα. Δηλαδή τι κάνουν; Ούτε πρόγραμμα σχολής έχουν βγάλει και σε 2 μέρες ξεκινάνε τα μαθήματα. Ας το αξιολογήσουν το πάσο επιτέλους για να δω αν τους κάνει και η φωτογραφία. Τα νεύρα μου, ειλικρινά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Εμένα ακόμα. Δηλαδή τι κάνουν; Ούτε πρόγραμμα σχολής έχουν βγάλει και σε 2 μέρες ξεκινάνε τα μαθήματα. Ας το αξιολογήσουν το πάσο επιτέλους για να δω αν τους κάνει και η φωτογραφία. Τα νεύρα μου, ειλικρινά.
Καλε μη σκας!!!!:P:P
Εγω εχω κανει την αιτηση απο την προηγουμενη Δευτερα και μολις χθες η γραμματεια της σχολης μου ενεκρινε την εκτυπωση!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Καλε μη σκας!!!!:P:P
Εγω εχω κανει την αιτηση απο την προηγουμενη Δευτερα και μολις χθες η γραμματεια της σχολης μου ενεκρινε την εκτυπωση!:P

Μα δε μπορώ ! :P Πέρασε μια βδομάδα ! :P Τόσο μπίζι είναι πια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Μα δε μπορώ ! :P Πέρασε μια βδομάδα ! :P Τόσο μπίζι είναι πια;
A ναι!!!Πολυυυυυυ μπιζι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
παιδια εγω δεν εχω κανει αιτηση ακομα. δεν μ εχουν δωσει τουσ κωδικους ακομα. τη δευτερα ξεκιναω. πειραζει αν δεν το εχω >??????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top