Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Ξέρεις κάποιος μέχρι πότε έχουν πάρει παράταση τα παλιά πάσο; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
απο οτι εχω καταλαβει δηλαδη μπαινουμε στην ιστοσελιδα που μας εχουν δωσει βαζουμε ονομα κωδικο και ολα αυτα που μας εχουν δωσει και μετα θελουνε και φωτογραφια για το πασο...αυτη τι μεγεθος να εχει?σαν και αυτες που ειχαμε βγαλει τις 6 που θελανε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Ξέρεις κάποιος μέχρι πότε έχουν πάρει παράταση τα παλιά πάσο; :worry:
Για ΟΑΣΑ μέχρι 31/10. Για αλλού δεν λέει καν για παράταση.
https://academicid.minedu.gov.gr/Announcements.aspx
απο οτι εχω καταλαβει δηλαδη μπαινουμε στην ιστοσελιδα που μας εχουν δωσει βαζουμε ονομα κωδικο και ολα αυτα που μας εχουν δωσει και μετα θελουνε και φωτογραφια για το πασο...αυτη τι μεγεθος να εχει?σαν και αυτες που ειχαμε βγαλει τις 6 που θελανε??
Θα βάλεις μία μεγαλύτερη των 240χ240px, αυτή θα σμικρυνθεί κατάλληλα και μετά θα σου βγάλει και ένα κινούμενο πλαίσιο για να επιλέξεις μόνο το πρόσωπό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
αυτες που ειχαμε βγαλει στο φωτογραφειο δεν κανουν οπως ειναι??ειναι μεγαλυτερες μικροτερες...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
αυτες που ειχαμε βγαλει στο φωτογραφειο δεν κανουν οπως ειναι??ειναι μεγαλυτερες μικροτερες...?
Μια χαρά είναι. Scanαρέ την και ανέβασέ την.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
ωραια:)
θα ναι πολυ ακυρο να βαλω μια φωτο με ζιβαγκο???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Eμενα η αιτηση μου εχει εγκριθει απο το πρωι της Πεμπτης (την υπεβαλα τη Δευτερα το πρωι), αλλα οπως φαινεται βαριουνται να το εκτυπωσουν το πασο:P.
Αλλα και παλι, μικρο το κακο, ειναι 100% σιγουρο πως θα παρουν γενικη παραταση τα παλια πασο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
ωραια:)
θα ναι πολυ ακυρο να βαλω μια φωτο με ζιβαγκο???:P
Λες να παρεξηγηθούν επειδή έχει ακόμα ζέστη;
Πες τους «ναι, αλλά χειμώνα εγώ είμαι στο πανεπιστήμιο».
Ή μπορείς να πεις τον χειμώνα ότι την έχασες και να βγάλεις άλλη. Για ισορροπία βάλε μία φωτό από την παραλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Λες να παρεξηγηθούν επειδή έχει ακόμα ζέστη;
Πες τους «ναι, αλλά χειμώνα εγώ είμαι στο πανεπιστήμιο».
Ή μπορείς να πεις τον χειμώνα ότι την έχασες και να βγάλεις άλλη. Για ισορροπία βάλε μία φωτό από την παραλία.
μια φωτο εχω καλη και αυτη ειναι με ζιβαγκο:P
σιγα εγω αυτη θα βαλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
αααχ μια γρηγορη βοηθεια!
εγω δεν εχω κινητο εκ πεποιθησεως και στο πλαισιο κινητο δε βαζω τιποτα εε?
αρα θα βαλω μονο τη διευθυνση eimail . με αυτο τι εννοει ομως? Θα σας σταλεί e-mail επιβεβαίωσης στη διεύθυνση που θα δηλώσετε. Παρακαλούμε να επιλέξτε τον υπερσύνδεσμο που περιέχει το e-mail αυτό προκειμένου να επιβεβαιωθεί η εγκυρότητα του e-mail σας.
βοηθηστε με πλιζ γτ μετα απο πολυ κοπο καταφερα να φτασω σε αυτο το βημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
μια φωτο εχω καλη και αυτη ειναι με ζιβαγκο:P
σιγα εγω αυτη θα βαλω
Ρε παιδί μου, δεν είναι ανάγκη να βάλεις δική σου.
Βάλε αυτήν πχ:

Λες να το προσέξουν;
Αυτό ισχύει μόνο για ΟΑΣΑθηνών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
αααχ μια γρηγορη βοηθεια!
εγω δεν εχω κινητο εκ πεποιθησεως και στο πλαισιο κινητο δε βαζω τιποτα εε?
αρα θα βαλω μονο τη διευθυνση eimail . με αυτο τι εννοει ομως? Θα σας σταλεί e-mail επιβεβαίωσης στη διεύθυνση που θα δηλώσετε. Παρακαλούμε να επιλέξτε τον υπερσύνδεσμο που περιέχει το e-mail αυτό προκειμένου να επιβεβαιωθεί η εγκυρότητα του e-mail σας.
βοηθηστε με πλιζ γτ μετα απο πολυ κοπο καταφερα να φτασω σε αυτο το βημα!


Θα δώσεις το e-mail,που θέλεις να σου σταλεί η απάντηση. Αυτοί θα σου στείλουν σ΄αυτό το mail που θα δηλώσεις , ένα mail και θα πρέπει να το επιβεβαιώσεις . Τελείωσες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Αυτό ισχύει μόνο για ΟΑΣΑθηνών.

Ο οποίος τυχαίνει να είναι και η έκδουσα αρχή όλων των παλαιών πάσο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Ρε παιδί μου, δεν είναι ανάγκη να βάλεις δική σου.
......

Δεν το έλεγες νωρίτερα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Ο οποίος τυχαίνει να είναι και η έκδουσα αρχή όλων των παλαιών πάσο!;)
Ο οποίος μόνο τα εξέδωσε, όμως, δεν πληρώθηκε για τη χρήση όλων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
Θα δώσεις το e-mail,που θέλεις να σου σταλεί η απάντηση. Αυτοί θα σου στείλουν σ΄αυτό το mail που θα δηλώσεις , ένα mail και θα πρέπει να το επιβεβαιώσεις . Τελείωσες!
αα μαλιστα...δλδ τωρα που μου εμφανισε το μνμ :Η επιβεβαίωση του e-mail σας πραγματοποιήθηκε επιτυχώς.
μετα ομως δεν πρεπει να με ρωτησει απο ποιο καταστημα θελω να την παρω? δε μου ζητησε ουτε φωτο....
μηπως ξαχασα κατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
αα μαλιστα...δλδ τωρα που μου εμφανισε το μνμ :Η επιβεβαίωση του e-mail σας πραγματοποιήθηκε επιτυχώς.
μετα ομως δεν πρεπει να με ρωτησει απο ποιο καταστημα θελω να την παρω? δε μου ζητησε ουτε φωτο....
μηπως ξαχασα κατι?

Θα σου ζητήσει. Προχώρησε τη διαδικασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
Θα σου ζητήσει. Προχώρησε τη διαδικασία.
συγνωμη αν γινομαι κουραστικη , αλλα απο αυτο το σημειο πως συνεχιζω τη διαδικασια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Για ξανακοίταξέ το από την αρχή να δεις τι λείπει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top