Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Και μένα δεν έχει εγκριθεί ακόμα..αλλά οκ αφού ισχύει το παλιό πάσο δεν υπάρχει πρόβλημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
είναι έτοιμη!!!!!!!! Θα πάω να την πάρω το απόγευμα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Ρε παιδιά συγνώμη κιόλας..μπορεί να ξαναέχει υποθεί...αλλά θα ρωτήσω.Κωδικό και username από που τα παίρνουμε; εμένα στην γραμματεία μου δεν μου έδωσαν κάτι σχετικό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Αν είσαι στο ΑΠΘ, νομίζω πως στις περισσότερες (αν όχι σε όλες) τις σχολές του, θα ξεκινήσουν να διανέμονται κωδικοί από Δευτέρα. Και εγώ εκεί είμαι, και υπάρχει σχετική ανακοίνωση τουλάχιστον στο τμήμα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Και εμενα τα ιδια.

Και σε εμένα το ίδιο. Και την υπέβαλα Δευτέρα μεσημέρι:P

ΧΑ! Εμένα μου την ενέκριναν μέσα σε μια μέρα...τετάρτη υπέβαλα την αίτηση και χθες το βράδυ στάλθηκε για εκτύπωση. ΖΗΛΙΑ:teasing::teasing::tongue::slourp::hehe::bleh::vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Παιδιά, χθες έκανα αίτηση για ταυτότητα
και τα περισσότερα στοιχεία ήταν ήδη περασμένα από την προηγούμενη αίτηση που είχαμε κάνει πέρσυ.
Κι εγώ έχω δύο μικρά ονόματα κι είδα πως σε λατινικούς χαρακτήρες μου τα εμφανίζει ενωμένα. Και αυτό το πρόσεξα όταν έκανα την αίτηση...
Τώρα δε ξέρω τι να κάνω...λέτε να υπάρχει θέμα αν την παραλάβω έτσι ή θα βάλουν παύλες ανάμεσά τους όπως στο παλιό πάσο; :S

Γενικά μου λένε, ότι κι έτσι να μου τη δώσουν, δε θα υπάρξει θέμα, γιατί φαίνεται πως είναι δύο ονόματα ούτως ή άλλως αλλά δε ξέρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Παίδες να σας ρωτήσω κάτι... Υπάρχει καμιά προθεσμία για να κάνω ηλεκτρονικά την αίτηση;
Επειδή το scanner μου τα έφτυσε και δεν μπορούσα να σκανάρω φωτό μου, ακόμα δεν την έχω κάνει.

δεν υπάρχει πρόβλημα αν αργήσω κανά 2 μερούλες ακόμα ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Παίδες να σας ρωτήσω κάτι... Υπάρχει καμιά προθεσμία για να κάνω ηλεκτρονικά την αίτηση;
Επειδή το scanner μου τα έφτυσε και δεν μπορούσα να σκανάρω φωτό μου, ακόμα δεν την έχω κάνει.

δεν υπάρχει πρόβλημα αν αργήσω κανά 2 μερούλες ακόμα ε;
Όχι.
Ωραίο το ΔΑΠΕΙ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Παιδιά έκανα την αίτηση για το πάσο τη Δευτέρα και σήμερα μου ήρθε μήνυμα ότι είναι έτοιμο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Όχι.
Ωραίο το ΔΑΠΕΙ?:P
Μια χαρά το ΔΑΠΕΙ :D
να σου πω την αλήθεια δεν ήταν πρίξες (πάλι καλά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Ρε παιδιά συγνώμη κιόλας..μπορεί να ξαναέχει υποθεί...αλλά θα ρωτήσω.Κωδικό και username από που τα παίρνουμε; εμένα στην γραμματεία μου δεν μου έδωσαν κάτι σχετικό..
Aπό τη γραμματεία.Η γεωπονία δεν έδωσε νομίζω κωδικούς.Θα ρωτήσω να σου πω αν θες ;)
Αν είσαι στο ΑΠΘ, νομίζω πως στις περισσότερες (αν όχι σε όλες) τις σχολές του, θα ξεκινήσουν να διανέμονται κωδικοί από Δευτέρα. Και εγώ εκεί είμαι, και υπάρχει σχετική ανακοίνωση τουλάχιστον στο τμήμα μου.
Που εισαι εσύ; Σε μερικές σχολές δώσαν.Εμάς τους πρωτοετεις τους ειπαν θα βγάλουν ανακοίνωση;)
Παιδιά έκανα την αίτηση για το πάσο τη Δευτέρα και σήμερα μου ήρθε μήνυμα ότι είναι έτοιμο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Same here.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Παιδιά έκανα την αίτηση για το πάσο τη Δευτέρα και σήμερα μου ήρθε μήνυμα ότι είναι έτοιμο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τόσο γρήγορα..??:eek: Μπράβο τους! Δεν τους το είχα η αλήθεια είναι..!!:P
Εξαρτάται φυσικά απ'την γραμματεία του κάθε τμήματος και πόσοι έκαναν αίτηση κτλ..!
Μέχρι να πάρουμε όλοι το πάσο μπορούμε να χρεισιμοποιούμε τη βεβαιωση σπουδών/εγγραφής που πήραμε,έτσι δεν είναι.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas211t

Νεοφερμένος

Ο kwstas211t αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
ΜΗΠως γνωρίζει κανεις τι γίνεται με τις αιτήσεις στο webadm.uoa.gr γιατί δε βγάζει εγκυρα τα στοιχεία μου απο το Α.Τ ,παίζει να έχουν κανει λάθος η απλώς το συστημα δε δέχεται ακομα εγγραφες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Παιδιά έκανα την αίτηση για το πάσο τη Δευτέρα και σήμερα μου ήρθε μήνυμα ότι είναι έτοιμο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εεεε και εγώ τη Δευτέρα έκανα την αίτηση και δεν μου ήρθε μήνυμα... :cry_x:Θέλω ΠΑΣΟ τώρα!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Εεεε και εγώ τη Δευτέρα έκανα την αίτηση και δεν μου ήρθε μήνυμα... :cry_x:Θέλω ΠΑΣΟ τώρα!!! :P

Και γω το ίδιο, και ακόμα περιμένω.
Θα έρθει κάποτε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas211t

Νεοφερμένος

Ο kwstas211t αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Εεεε και εγώ τη Δευτέρα έκανα την αίτηση και δεν μου ήρθε μήνυμα... :cry_x:Θέλω ΠΑΣΟ τώρα!!! :P
Για να βγάλεις το πάσο πρεπει πρώτα να εγγραφεις ηλεκτρονικά στη σχολή σου και μετά κάνεις την ηλεκτρονικη δήλωση στο Υπ...για να πάρεις PIN username κλπ ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Για να βγάλεις το πάσο πρεπει πρώτα να εγγραφεις ηλεκτρονικά στη σχολή σου και μετά κάνεις την ηλεκτρονικη δήλωση στο Υπ...για να πάρεις PIN username κλπ ;
Πρώτα θα κάνεις εγγραφή στο σύστημα ηλεκτρονικής γραμματείας του ιδρύματος (δε σας έδωσε οδηγίες η γραμματεία; ), θα ενεργοποιηθεί ο λογαριασμός και μετά μπορείς με τα στοιχεία αυτά να μπεις και να κάνεις την αίτηση για την ταυτότητα.
Αλήθεια, φέτος, σας έδωσαν τρίπτυχο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas211t

Νεοφερμένος

Ο kwstas211t αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Πρώτα θα κάνεις εγγραφή στο σύστημα ηλεκτρονικής γραμματείας του ιδρύματος (δε σας έδωσε οδηγίες η γραμματεία; ), θα ενεργοποιηθεί ο λογαριασμός και μετά μπορείς με τα στοιχεία αυτά να μπεις και να κάνεις την αίτηση για την ταυτότητα.
Αλήθεια, φέτος, σας έδωσαν τρίπτυχο;
τρίπτυχο ..ναι την ημερα της εγγραφης ολα μια χαρά(τουλάχιστον σε εμας) ...αλλα τωρα στο συστημα ηλεκτρονικής γραμματειας γράφω τα στοιχεία και μου λεει η'' πιστοποιηση του χρηστη απετυχε '' τα στοιχεία μια χαρα τα έγραψα υπάρχει περίπτωση να μου δώσαν λάθος κωδικό ή απλως δεν εγκρίνει ακόμα τις εγγραφές γιατι και εμεις χτές γραφτήκαμε και οι 200+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Τετάρτη δήλωση, σήμερα παραλαβή!

γατάκια!!!:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
τρίπτυχο ..ναι την ημερα της εγγραφης ολα μια χαρά(τουλάχιστον σε εμας) ...αλλα τωρα στο συστημα ηλεκτρονικής γραμματειας γράφω τα στοιχεία και μου λεει η'' πιστοποιηση του χρηστη απετυχε '' τα στοιχεία μια χαρα τα έγραψα υπάρχει περίπτωση να μου δώσαν λάθος κωδικό ή απλως δεν εγκρίνει ακόμα τις εγγραφές γιατι και εμεις χτές γραφτήκαμε και οι 200+
Ναι, περίμενε λίγες μέρες ακόμη μέχρι να περαστούν τα στοιχεία και να αντιστοιχηθεί ο αριθμός αστυνομικής ταυτότητας με τον αριθμό μητρώου σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top