Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
επιτέλους...τέλος!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Γιατι η γραμματεια δεν μου εδωσε τους κωδικους προσβασης οταν πηγα για εγγραφη? Το μονο που εδωσε ηταν το πιστοποιητικο εγγραφης... Το ιδιο ισχυει σε ολους σας, η εγω ημουν ατυχος?

Δεν το δίνουν όλες οι σχολές. Και μένα δεν μου τα έδωσαν με την εγγραφή, τηλεφώνησα , τα ζήτησα και μου τα έστειλαν στο mail μου. Μικρό το κακό. Σιγά την ατυχία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RedDevil20

Νεοφερμένος

Ο RedDevil20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Πω ρε μπερδεμα ... Εγω Αργολιδα ΕΜΕΝΑ αλλα περασα Αθηνα και νοικιασα διαμερισμα . Επομενως διευθυνση μονιμης κατοικιας ειναι αυτη στην Αθηνα ??? Επισης σκοπευω να κανω αιτηση για εστια . Αρα στην γραμματεια θα δουν οτι σαν τοπο μονιμης κατοικιας εχω την Αθηνα και μπορει να με κοψουν !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar7

Νεοφερμένος

Η mar7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Γιατι η γραμματεια δεν μου εδωσε τους κωδικους προσβασης οταν πηγα για εγγραφη? Το μονο που εδωσε ηταν το πιστοποιητικο εγγραφης... Το ιδιο ισχυει σε ολους σας, η εγω ημουν ατυχος?

εγω τους πηρα αλλα: α) παω να μπω στο web mail(αυτο που σου δινει η σχολη με τον αριθμο μητρωου) και δεν μου αναγνωριζει κωδικους.β)μπαινω στην εφαρμογη για το πασο και δεν μου αναγνωριζει κωδικους.γ)στο mail που εδωσα δεν μου εχουν στειλει τιποτα......τι στο δια συμβαινει γαμωτο;;;:worry::hmm: και που εχω αριθμο μητρωου,username και password δεν τα δεχονται πουθενα.μα γιατιιιιι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RedDevil20

Νεοφερμένος

Ο RedDevil20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
σαν αριθμο μητρωου βαλε ΜΟΝΟ τους αριθμους οχι το γραμμα μπροστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εγω παιδια εχω το εξης προβλημα: Δεν μπορω να μπω στο email της σχολης μου! Μου λεει πως υπαρχουν λανθασμενα στοιχεια, ενω ειναι σωστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar7

Νεοφερμένος

Η mar7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
σαν αριθμο μητρωου βαλε ΜΟΝΟ τους αριθμους οχι το γραμμα μπροστα
μα ο αριθμος μητρωου μου εχει μονο 6 αριθμους.κανενα γραμμα.μονο ο κωδικος εχει αγγλικα γραμματα και αριθμους ανακατεμενα:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

watson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο watson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Πω ρε μπερδεμα ... Εγω Αργολιδα ΕΜΕΝΑ αλλα περασα Αθηνα και νοικιασα διαμερισμα . Επομενως διευθυνση μονιμης κατοικιας ειναι αυτη στην Αθηνα ??? Επισης σκοπευω να κανω αιτηση για εστια . Αρα στην γραμματεια θα δουν οτι σαν τοπο μονιμης κατοικιας εχω την Αθηνα και μπορει να με κοψουν !
επικοινωνησε με τη γραμματεια και τους υπευθυνους για τις εστιες για να λυθει το προβλημα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RedDevil20

Νεοφερμένος

Ο RedDevil20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
μα ο αριθμος μητρωου μου εχει μονο 6 αριθμους.κανενα γραμμα.μονο ο κωδικος εχει αγγλικα γραμματα και αριθμους ανακατεμενα:confused:
Εννοω πως ο Αριθμος Μητρωου ειναι το username που σου εδωσαν χωρις το γραμμα που εχει στην αρχη . Και ειναι 7 αριθμοι οχι 6
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Μα το διαμερισμα στην αθηνα ειναι προσωρινη κατοικια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RedDevil20

Νεοφερμένος

Ο RedDevil20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.

mar7

Νεοφερμένος

Η mar7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Εννοω πως ο Αριθμος Μητρωου ειναι το username που σου εδωσαν χωρις το γραμμα που εχει στην αρχη . Και ειναι 7 αριθμοι οχι 6
εμενα 6 εχει:P ρε παιδια τι γινεται;; ας μου πει καποιος;μηπως δεν εχει ενημερωσει ακομη η γραμματεια απο την παρασκευη τα στοιχεια της εγγραφης μουςκ γ αυτο δεν γινονται πουθενα δεκτα το username και ο κωδικος μου;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Πω ρε μπερδεμα ... Εγω Αργολιδα ΕΜΕΝΑ αλλα περασα Αθηνα και νοικιασα διαμερισμα . Επομενως διευθυνση μονιμης κατοικιας ειναι αυτη στην Αθηνα ??? Επισης σκοπευω να κανω αιτηση για εστια . Αρα στην γραμματεια θα δουν οτι σαν τοπο μονιμης κατοικιας εχω την Αθηνα και μπορει να με κοψουν !

Στη σχολή ποια διεύθυνση έδωσες; Δώσε την ίδια.
Απλά εκεί που λέει που θες να την παραλάβεις δώσε την περιοχή της σχολής σου και έτσι θα την πάρεις από το πλησιέστερο στη σχολή σου κατάστημα της Vodafone.

εμενα 6 εχει:P ρε παιδια τι γινεται;; ας μου πει καποιος;μηπως δεν εχει ενημερωσει ακομη η γραμματεια απο την παρασκευη τα στοιχεια της εγγραφης μουςκ γ αυτο δεν γινονται πουθενα δεκτα το username και ο κωδικος μου;:hmm:


Μην αγχώνεσαι! Κάθε σχολή δίνει διαφορετικού τύπου κωδικούς. Αύριο τηλεφώνησε στη γραμματεία* της σχολής σου και ζήτησε να σου στείλουν τους κωδικούς στο mail σου και ρώτησέ τους και για τους κωδικούς , που ήδη έχεις.

*τις ώρες που είναι ανοικτή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mar7

Νεοφερμένος

Η mar7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Εγω παιδια εχω το εξης προβλημα: Δεν μπορω να μπω στο email της σχολης μου! Μου λεει πως υπαρχουν λανθασμενα στοιχεια, ενω ειναι σωστα...
και εγω το εχω αυτο το προβλημα.και ακριβως το ιδιο και οταν γραφω αυτα τα στοιχεια για το πασο.δεν τα δεχονται πουθενα και εχω γραφτει απο την παρασκευη.πρπει να περιμενω μερες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cham

Νεοφερμένος

Ο cham αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
ρε παιδια σε ποσο καιρο βγαινει το πασσο? εγω εβαλα σε σημειο διανομης στο τοπο που περασα(τριπολη) διοτι δεν ξερω αν θα καθυστερησει πολυ και υπαρχει πιθανοτητα να ειμαι τριπολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
ρε παιδια σε ποσο καιρο βγαινει το πασσο? εγω εβαλα σε σημειο διανομης στο τοπο που περασα(τριπολη) διοτι δεν ξερω αν θα καθυστερησει πολυ και υπαρχει πιθανοτητα να ειμαι τριπολη...

Καλά έκανες! Θα τελειώσουν οι εγγραφές και μετά... . Έχουμε μέλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ηλεκτρονική Υπηρεσία Απόκτησης Δελτίου Ειδικού Εισιτηρίου

Για λόγους συντήρησης η εφαρμογή δεν θα λειτουργήσει σήμερα 24/09/2012 για το διάστημα 18:15 έως 18:45
Λυπούμαστε πολύ για την ταλαιπωρία.

Αστειεύεται. Τι συντήρηση ακόμη δεν άνοιξε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.

cham

Νεοφερμένος

Ο cham αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
ελεος τη ωρα που πατησα την τελικη αποθηκευση μου εβγαλε την ανακοινωση για την σηντηρηση..οποτε πηρε τα στοιχεια μου ή οχι
??? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
ελεος τη ωρα που πατησα την τελικη αποθηκευση μου εβγαλε την ανακοινωση για την σηντηρηση..οποτε πηρε τα στοιχεια μου ή οχι
??? :/

Χλωμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top