Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ρε παιδια, μην με θεωρησετε χαζη, αλλα δεν καταλαβαινω τι πρεπει να κανουμε για να βγαλουμε την φοιτητικη ταυτοτητα...
Ελα βρε Χαρα μου.Απλα θα περιμενεις μεχρι τις 24 σεπτεμβριου και απλα θα συμπληρωσεις κατι στοιχεια θα βγαλεις μια φωτογραφια απο το κινητο σου.Θα την ανεβασεις στο πισι και θα την ανεβασεις στην ιστοσελιδα που θα κανεις την αιτηση για το ΠΑΣΟ.Απλααα ειναιιιι αν θες βοηθεια θα σε βοηθησω και εγω!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
Ρε παιδια, μην με θεωρησετε χαζη, αλλα δεν καταλαβαινω τι πρεπει να κανουμε για να βγαλουμε την φοιτητικη ταυτοτητα...

Δηλαδή τι από όλα τα απλά πράγματα ποου έχουν οι οδηγίες δεν κατάλαβες για να σε βοηθήσουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Αστο, ακυρο, το καταλαβα!

Ελα βρε Χαρα μου.Απλα θα περιμενεις μεχρι τις 24 σεπτεμβριου και απλα θα συμπληρωσεις κατι στοιχεια θα βγαλεις μια φωτογραφια απο το κινητο σου.Θα την ανεβασεις στο πισι και θα την ανεβασεις στην ιστοσελιδα που θα κανεις την αιτηση για το ΠΑΣΟ.Απλααα ειναιιιι αν θες βοηθεια θα σε βοηθησω και εγω!:D:D
Ααα τοσο απλα? Να μωρε, επειδη σε ολα χρειαζονται πολλα χαρτια μου φανηκε πολυ απλο για να ειναι αληθινο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Παιδια εγω θα κανω την εγγραφη μου στις 24 θα μπορεσω να κανω απ'ευθειας απο την γραμματεια το πασο μου ή οχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ααα τοσο απλα? Να μωρε, επειδη σε ολα χρειαζονται πολλα χαρτια μου φανηκε πολυ απλο για να ειναι αληθινο...
Ναι βρε Χαρα ολα γινονται ηλεκτρονικα με το πασο μην μου αγχωνεσαι!!!
Παιδια εγω θα κανω την εγγραφη μου στις 24 θα μπορεσω να κανω απ'ευθειας απο την γραμματεια το πασο μου ή οχι?
Λογικα ναι θα μπορεσεις να το δεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ναι βρε Χαρα ολα γινονται ηλεκτρονικα με το πασο μην μου αγχωνεσαι!!!

Aαα οκ! Ευχαριστω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
"καθώς και αν είναι ή επιθυμεί να γίνει δωρητής οργάνων. "
Πού στο καλό χρησιμεύει αυτό;

Αμα σκοτωθεις σε καποιο ατυχημα να δουν την ταυτοτητα και να δωρησουν τα οργανα σου.

Ακουγεται πολυ μακαβριο,αλλα σε αυτο θα χρησιμευει(εικαζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Νομίζω μόνο αν είσαι εγκεφαλικά νεκρός δωρίζουν τα όργανά σου.. :hmm:
Αν και δεν νομίζω να το επιλέξει κανείς αυτό στην ταυτότητα...η τις αλλεργίες... Τουλάχιστον δεν θα τα βάλω εγώ.

Κανείς από σας? χαχα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Νομίζω μόνο αν είσαι εγκεφαλικά νεκρός δωρίζουν τα όργανά σου.. :hmm:
Αν και δεν νομίζω να το επιλέξει κανείς αυτό στην ταυτότητα...η τις αλλεργίες... Τουλάχιστον δεν θα τα βάλω εγώ.

Κανείς από σας? χαχα :P

Αμα εισαι νεκρος και τα ζωτικα σου οργανα δεν εχουν υποστει ζημιες τα δινουν.

Εγω θα βαλω καμια αλλεργια.

Ειναι καλο να εχουμε αναγραψει τις αλλεργιες μας διοτι οπως προειπα,σε ενα σοκ με λιποθυμια,μπορουν οι γιατροι να δουν αμα εχεις καπου αλλεργια ,αφου δεν θα εισαι καταλληλη για ερωτησεις εκεινη την στιγμη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Εγώ δεν ξέρω καν αν έχω αλλεργίες! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω καταλάβει τι και πως θα βγάλουμε φωτογραφία.
Μπορεί να φανεί χαζή η ερώτηση μου :P αλλά θα βγούμε φωτογραφία με την κάμερα του υπολογιστή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Μπορείς να τραβήξεις μία με το κινητό σου σε έναν τοίχο.
Εγώ είχα πάει στον φωτογράφο για να βγάλω για άλλη χρήση και του είπα απλά να μου τις περάσει και σε ένα στικάκι, και έβαλα μία από αυτές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
αν έχει καλή ανάλυση η κάμερα του υπολογιστή γτ όχι? ;)
Πάντως πρέπει να ναι σε ουδέτερο φόντο.

Εγώ πήρα μια μικρή φωτογραφία ταυτότητας και την έβγαλα φωτογραφία με την ψηφιακή και την πέρασα στον υπολογιστή και μια χαρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εγω θα βαλω αλλεργια στην πενικιλλινη.Με λιγα λογια τα οργανα μου δεν ειναι καταλληλα για κανεναν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Τι βαζουμε και αν εχουμε αλλεργιες; cool,εγω θα βαλω στα κουκια και στις που...ες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Παιδια οταν πηγα και γραφτηκα στο τμημα μου(Βιολογικο Θεσσαλονικης) μας εδωσαν καποια φυλλαδια με πληροφοριες στις οποιες ελεγε οτι τους κωδικους και αυτα θα τα παρουμε μετα απο τις 8 Οκτωβριου!!!Τοσο αργα θα βγαλω πασο???Και ηθελα να βγαλω και μηνιαια καρτα στον οασθ αλλα δεν μπορω επειδη δεν μου εδωσαν ουτε βεβαιωση εγγραφης!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Παιδια οταν πηγα και γραφτηκα στο τμημα μου(Βιολογικο Θεσσαλονικης) μας εδωσαν καποια φυλλαδια με πληροφοριες στις οποιες ελεγε οτι τους κωδικους και αυτα θα τα παρουμε μετα απο τις 8 Οκτωβριου!!!Τοσο αργα θα βγαλω πασο???Και ηθελα να βγαλω και μηνιαια καρτα στον οασθ αλλα δεν μπορω επειδη δεν μου εδωσαν ουτε βεβαιωση εγγραφης!!!!

Βεβαίωση εγγραφής μπορείς να πάρεις άμεσα. Τηλεφώνησε στην γραμματεία και ζήτησέ την. Μ΄αυτή μπορείς να βγάλεις άνετα κάρτα απεριορίστων διαδρομών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Βεβαίωση εγγραφής μπορείς να πάρεις άμεσα. Τηλεφώνησε στην γραμματεία και ζήτησέ την. Μ΄αυτή μπορείς να βγάλεις άνετα κάρτα απεριορίστων διαδρομών.

Σε ευχαριστω πολυυυ!!!!Θα παω να παρω αν ειναι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pit14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pit14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
δηλαδη τωρα εμεις για να βγαλουμε εστω αυτη την ταυτοτητα-πασο τι πρεπει να κανουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top