Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Το Δελτίο Ειδικού Εισιτηρίου έχει τυπωθεί και είναι διαθέσιμο στο Σημείο Διανομής που εμφανίζεται παρακάτω από τις 08/10/2011

Και ρωταω εγω, δε μπορουσαν να μου στειλουν ενα μηνυμα το Σαββατο το πρωι, να παω να το παρω να ξεμπερδευω?? Εστω σημερα το πρωι βρε αδερφε, τι μου το στελνεις το mail 8 η ωρα το απογευμα:P!?! Τεσπα, τουλαχιστον αυριο το πρωι θα παω επιτελους να παρω το πασο μου:D...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
παιδιά σε εσας που στάλθηκε μήνυμα να πάτε να το πάρετε πότε είχατε κάνει την αίτηση? αρχίζω και ανησυχώ.... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
παιδιά σε εσας που στάλθηκε μήνυμα να πάτε να το πάρετε πότε είχατε κάνει την αίτηση? αρχίζω και ανησυχώ.... :(

εγω ειχα κανει την πρωτη μερα που γινοντουσαν οι αιτησεις. στις 24 σεπτεμβρη νομιζω ηταν.και μου ηρθε το σαββατο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Oι αιτησεις ξεκινησαν τη Δευτερα 26 Σεπτεμβριου... Εγω, αν δεν κανω λαθος, την οριστικοποιησα την ιδια μερα αργα το βραδυ και το Σαββατο στις 30 Σεπτεμβριου εγκριθηκε απο τη γραμματεια της σχολης μου:)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva1993

Νεοφερμένος

Η eva1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Πάντως στη δική μου σχολή που πήρα τηλ σμρ,μ είπαν ότι πρέπει ο ίδιος ο φοιτητής να έρθει...και της εξήγησα ότι δεν είναι δυνατόν να έρθω θεσ/νικη γιατί μενω Αθηνά, αλλά με έγραψε κανονικά! ΝΤΡΟΠΉ!Ο φοιτητές δεν έχουν λεφτά για ταξίδια! Άσε που έπρεπε να μου τους δώσουν όταν πήγα για εγγραφή...Θα το κυνηγήσω! Έχω δικαίωμα για το πάσο..:mad:
χαχα δεν νομιζω να στους δωσουν...και εγω ρωτησα σημερα και μου ειπαν οτι πρεπει να παω η ιδια...οταν ανεβω για τη σχολη θα τους παρω...εσυ δεν θα πας καθολου στη σχολη σου?γιατι αν ειναι να μην πας εξηγησε το τους θα βρεθει λυση νομιζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Οπως είχα πει και σε προηγούμενο Post ούτε με εξουσιοδότηση δεν μου κάνανε εγγραφή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
για να δουμε..αυριο ειναι 5η εργασιμη μερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
για να δουμε..αυριο ειναι 5η εργασιμη μερα
Και μένα είναι η 8η... Μην ελπίζεις και πολλά!!! Εγώ από μέρα σε μέρα το πάω "Σήμερα θα μου στείλουν", "Όχι, σήμερα θα μου στείλουν"... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soras7

Νεοφερμένος

Ο soras7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι την φωτογραφια πως τη φτιαχνουμε στο σωστο μεγεθος????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Αν ανεβάσεις φωτογραφία μεγαλύτερη από ότι πρέπει θα σου εμφανίσει με τον κέρσορα ένα πλαίσιο το οποίο θα πρέπει να επιλέξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soras7

Νεοφερμένος

Ο soras7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Αν ανεβάσεις φωτογραφία μεγαλύτερη από ότι πρέπει θα σου εμφανίσει με τον κέρσορα ένα πλαίσιο το οποίο θα πρέπει να επιλέξεις.
Σε ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Λιγο σοσ, βοηθεια!

Στο εξαμηνο γραφω 1ο ετσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

p0p@k!

Νεοφερμένος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ακομα δεν ηρθε κανενα μηνυμα παντως:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soras7

Νεοφερμένος

Ο soras7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εκανα και εγω την αιτηση.Περιμενω τωρα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Λιγο σοσ, βοηθεια!

Στο εξαμηνο γραφω 1ο ετσι;

1 γράφεις!

Εγώ 30/9 την οριστικοποίησα και τις 3/10 μου εγκρίθηκε απο το τμήμα μου....και ακόμα περιμένω :P

Υποθέτω ότι σήμερα,αύριο η μεθαύριο θα είναι έτοιμο!

@foreverfreak : Ελπίζω να μην μου το στείλουν και μένα μετά απο 2 μέρες το email και ειδικά 8.30 το απόγευμα! haha
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Εμένα και 8:45 να μου το στείλουν, για το γαμώτο θα πάω να το πάρω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εμένα και 8:45 να μου το στείλουν, για το γαμώτο θα πάω να το πάρω!!!

Μέχρι τις 9 είναι ανοιχτά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Μέχρι τις 9 είναι ανοιχτά;

Ναι!
Ο Γερμανός είναι πολύ κοντά μου, θα τρέξω στην ανάγκη!!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top