Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Ρε παιδιά, εγώ έκανα την αίτηση την προηγούμενη Τετάρτη το βράδυ, εγκρίθηκε την Πέμπτη το πρωί, αλλά ακόμα δεν μου έχουν στείλει SMS και e-mail για να πάω να το πάρω... Έχει περάσει μία βδομάδα, πόσο πρέπει να περιμένω ακόμα;
Κανε μια βολτα απο το Γερμανο σου! Ισως να ξεχασαν να σε ειδοποιησουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Κανε μια βολτα απο το Γερμανο σου! Ισως να ξεχασαν να σε ειδοποιησουν
:eek: Αλήθεια, παίζει να γίνει κάτι τέτοιο;;; Έκτακτα! :P Το έχεις ακούσει να έχει συμβεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Aν και η αιτηση μου εγκριθηκε την προηγουμενη Παρασκευη, το πασο δεν εχει ερθει ακομα!! Η αληθεια ειναι πως δεν εχω καταλαβει γιατι, αλλα τεσπα... Πηγα παντως απο το Γερμανο και ρωτησα και ο υπαλληλος κοιταξε μερικους φακελους που ειχε, αλλα ο δικος μου δεν ηταν μεσα σ'αυτους:(!! Απο Δευτερα τωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
πατα συνεχεια...

Απλά πάτα συνέχεια. Βλέπεις, το Ελληνικό Δημόσιο ελέω κρίσης χρησιμοποιεί self-signed πιστοποιητικά. Είναι σαν να σου λέει "ναι, είμαι εγώ, και στο υπογράφω εγώ".
ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Starouba45

Νεοφερμένος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Βρε παιδιά, είμαι ΑΕΑΘ και δεν έχω πάρει ακόμη τους κωδικούς,δεν μπορώ να πάω όμως και από τη σχολή γιατί μένω Αθηνά... μπορούν να μου τους δώσουν με άλλο τρόπο?? Ξέρει κανείς?Αν γενικά δίνονται, χωρίς να πάμε απ'τη σχολή..?SOS
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Βρε παιδιά, είμαι ΑΕΑΘ και δεν έχω πάρει ακόμη τους κωδικούς,δεν μπορώ να πάω όμως και από τη σχολή γιατί μένω Αθηνά... μπορούν να μου τους δώσουν με άλλο τρόπο?? Ξέρει κανείς?Αν γενικά δίνονται, χωρίς να πάμε απ'τη σχολή..?SOS
Χλωμό σε κόβω...Εμένα κάποτε δεν μου κάνανε ούτε με εξουσιοδότηση εγγραφή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Τελεια:P!! Εγω ουτε βιβλιαριο σπουδων εχω, ουτε φοιτητικη ταυτοτητα... Φαινεται πως το τμημα μας δεν εχει λεφτα για επιπλεον εξοδα:P!! Θα παω απλα και ωραια με το παλιο μου πασο και αν τους κανει καλως...
Δεν είστε οι μόνοι. Σύνηθες σε επαρχιακά τμήματα. Πάρε περσινό πάσο και βεβαίωση σπουδών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Βασικά, πάρε κάτι που να έχει το ΑΜ σου και το όνομά σου, ΜΑΖΙ. Αυτό στην ουσία δείχνει και το βιβλιάριο σπουδών/τρίπτυχο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Reveka ποιον κωδικο θελει ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Χωρίς τίτλο.png
    Χωρίς τίτλο.png
    146.1 KB · Εμφανίσεις: 161

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Αν καταλαβαίνω καλά πρέπει να θέλει αυτά που έχετε από το πανεπιστήμιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Αν καταλαβαίνω καλά πρέπει να θέλει αυτά που έχετε από το πανεπιστήμιο.

Επιβεβαιώνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Η αίτησή σας για απόκτηση Δελτίου Ειδικού Εισιτηρίου εγκρίθηκε από τη Γραμματεία του Τμήματός σας και αναμένεται η εκτύπωσή του.
Θα ενημερωθείτε με SMS και E-mail μόλις το Δελτίο Ειδικού Εισιτηρίου γίνει διαθέσιμο στο Σημείο Διανομής που δηλώσατε.


Και την αίτηση την έκανα 5-10, το απόγευμα. Δουλεύουν λέμε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekwar?

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Αγιά (Λάρισα). Έχει γράψει 45 μηνύματα.


Και την αίτηση την έκανα 5-10, το απόγευμα. Δουλεύουν λέμε! :D
Eγω την εκανα 29-9 και ακομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δουλεύουν σε εμάς. :pfff:
Ίσως ελέγχουν από το τέλος;
Δεν ξέρω. Φάση θα έχει τη Δευτέρα να είναι έτοιμο, χοχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Παιδια αν μπορει ας με βοηθησει καποιος.
Προσπαθω να κανω την αιτηση για το πασο ακολουθοντας τα εξης βηματα. Πληκτρολογω paso.minedu.gov.gr ,επιλεγω Εγγραφη στο πληροφοριακο συστημα , εισοδος προπτυχιακων , επιλεγω το πανεπιστημιο στο οποιο ειμαι εγγεγραμμενος και μου βγαζει αυτο .
Βαζω τον κωδικο που μου ειπαν απο τη σχολη (αν και δεν νομιζω να ζητα αυτο) και δεν γινεται τιποτα. Επισης στο σχετικο video του υπουργειου για την πραγματοποιηση της αιτησης δεν υπαρχει κατι τετοιο που μου δειχνει εμενα (εικονα) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Χωρίς τίτλο.png
    Χωρίς τίτλο.png
    159.1 KB · Εμφανίσεις: 154

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πανεπιστήμιο Κρήτης;
Σήμερα είδα παιδιά με πρόβλημα στο πανεπιστήμιο, τσέκαρε προτεινόμενες λύσεις. Τελευταία σελίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Παιδια αν μπορει ας με βοηθησει καποιος.
Προσπαθω να κανω την αιτηση για το πασο ακολουθοντας τα εξης βηματα. Πληκτρολογω paso.minedu.gov.gr ,επιλεγω Εγγραφη στο πληροφοριακο συστημα , εισοδος προπτυχιακων , επιλεγω το πανεπιστημιο στο οποιο ειμαι εγγεγραμμενος .

και γω αυτα κανω και μου λεει οτι ειναι λεει λαθος ο κωδικος κατι τετοιο. δυο-τρεις φορες τα ιδια. τι παιζει ρε γμτ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
και γω αυτα κανω και μου λεει οτι ειναι λεει λαθος ο κωδικος κατι τετοιο. δυο-τρεις φορες τα ιδια. τι παιζει ρε γμτ?
Σε ποιο ίδρυμα είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Βάλε μας μια εικόνα με το πρόβλημα μήπως και καταλάβουμε και σε βοηθήσουμε. :]

@ g1wrg0s,
έβγαλες άκρη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top