Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Eγώ το είδα σε προεπισκόπηση και έκανα αναστροφή της φωτό. χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsosp92

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Μητσο, περιμενουμε τις εντυπωσεις σου απο το νεο πασο, μιας και εισαι ο πρωτος απο εδω που θα το παραλαβεις!!
Αν ισχυει αυτο για τις 5 μερες (που μαλλον ετσι φαινεται), εμενα που εγκριθηκε την Παρασκευη, θα πρεπει να ειναι ετοιμο αυριο:D!!
Το πηρα :clapup:ενταξει δεν ειναι και τιποτα σαν πιστωτικη καρτα ειναι.Μην ξεχνατε οτι θελει 2,46 ευρω,ταυτοτητα και φοιτητικη ταυτοτητα(μην τη ξεχασετε γιατι δεν την γραφει ουτε το μηνυμα ουτε το μειλ αλλα χρειαζεται).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Καλά που το είπες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Το πηρα :clapup:ενταξει δεν ειναι και τιποτα σαν πιστωτικη καρτα ειναι.Μην ξεχνατε οτι θελει 2,46 ευρω,ταυτοτητα και φοιτητικη ταυτοτητα(μην τη ξεχασετε γιατι δεν την γραφει ουτε το μηνυμα ουτε το μειλ αλλα χρειαζεται).

Εμείς που δεν έχουμε φοιτητική ταυτότητα παίρνουμε τη βεβαίωση σπουδών; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsosp92

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εμείς που δεν έχουμε φοιτητική ταυτότητα παίρνουμε τη βεβαίωση σπουδών; :hmm:
Λογικα ναι γιατι θελουν να δουν τον αριθμο μητρωου(σε μενα τουλαχιστον τον ηθελαν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Ρε παιδιά, εγώ έκανα την αίτηση την προηγούμενη Τετάρτη το βράδυ, εγκρίθηκε την Πέμπτη το πρωί, αλλά ακόμα δεν μου έχουν στείλει SMS και e-mail για να πάω να το πάρω... Έχει περάσει μία βδομάδα, πόσο πρέπει να περιμένω ακόμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Τι στο διαολο ειναι αυτη η φοιτητικη ταυτοτητα?? Εγω που ειμαι 3 χρονια στη σχολη, ποτε μου δεν ειχα τετοιο πραγμα!! Αν παω με το παλιο μου πασο η την καρτα βιβλιοθηκης θα εχω προβλημα??

Edit: Και κατι ακομα... Το νεο πασο ειναι μικροτερο απο το παλιο?? Χωραει δηλαδη σ'ενα φυσιολογικο πορτοφολι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Eμείς έχουμε ένα άσπρο βιβλιαράκι, λογικά αυτό είναι η ταυτότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Σε εμάς είναι μπεζ. Ένα που διπλώνει στα τρία, γι' αυτό λέγεται και τρίπτυχο... Γίνεται μια σχολή να μην δίνει φοιτητικές ταυτότητες;...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Άλλες σχολές το ονομάζουν βιβλιάριο σπουδών..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

p0p@k!

Νεοφερμένος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Το πηρα :clapup:ενταξει δεν ειναι και τιποτα σαν πιστωτικη καρτα ειναι.Μην ξεχνατε οτι θελει 2,46 ευρω,ταυτοτητα και φοιτητικη ταυτοτητα(μην τη ξεχασετε γιατι δεν την γραφει ουτε το μηνυμα ουτε το μειλ αλλα χρειαζεται).

Τυχερέ! Εμένα μου ήρθε μήνυμα και μέιλ ότι το πάσο μου είναι έτοιμο και ότι μπορώ να το παραλάβω αλλά όταν πήγα στον Γερμανό για να το πάρω μου είπαν ότι δεν έχουν έρθει ακόμα και να πάω από την Τρίτη και μετά :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Τελεια:P!! Εγω ουτε βιβλιαριο σπουδων εχω, ουτε φοιτητικη ταυτοτητα... Φαινεται πως το τμημα μας δεν εχει λεφτα για επιπλεον εξοδα:P!! Θα παω απλα και ωραια με το παλιο μου πασο και αν τους κανει καλως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τελεια:P!! Εγω ουτε βιβλιαριο σπουδων εχω, ουτε φοιτητικη ταυτοτητα... Φαινεται πως το τμημα μας δεν εχει λεφτα για επιπλεον εξοδα:P!! Θα παω απλα και ωραια με το παλιο μου πασο και αν τους κανει καλως...
Δηλαδή εκτός από πάσο δε σας έδωσαν τίποτα άλλο; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Διδακτορικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Χμμ, έκανα εγκατάσταση της java στον υπολογιστή, καθώς και του Apache Tomcat 6.0.24. Και πάλι τίποτα...

γιατί θα επέμβεις στον κώδικα ή θα τον χακέψεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,893 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αντε μπορει τριτη τεταρτη να το εχω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Δηλαδή εκτός από πάσο δε σας έδωσαν τίποτα άλλο; :confused:

Οχι:P!! Το εχω ξαναγραψει αλλωστε, ειμαστε αιωνες μπροστα:P...
Ασχετο, αλλα αν δεν ερθει το πασο μου αυριο θα απογοητευθω:P:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
..

παιδια εμενα βγαζει αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Χωρίς τίτλο.png
    Χωρίς τίτλο.png
    135.6 KB · Εμφανίσεις: 147
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
..

παιδια εμενα βγαζει αυτο
Απλά πάτα συνέχεια. Βλέπεις, το Ελληνικό Δημόσιο ελέω κρίσης χρησιμοποιεί self-signed πιστοποιητικά. Είναι σαν να σου λέει "ναι, είμαι εγώ, και στο υπογράφω εγώ".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top